Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ja no, za nekoga ki to?no neki tazga i??e (vzdr?evano, ohranjeno, 1.8 in nepredelano) zna bit sprejemljiva malo vi?ja cena od ostalih 'navadnih' 1.6, ki so po mo?nosti konkretno zjahane, obtol?ene in imajo ceno 2-3k (izjeme so tud pod 2, ampak z naknadnimi stro?ki hitr nanese 3+)

 

No, sej se bo vidl kolk ?asa se bo prodajala, sumim pa da kar nekaj folka ?aka to?no tako prilo?nost.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne glede na vse skupaj ne mora? pri?akovat 6.500? :) Tak avto lahko proda? za cca 4500? kar je ?e vedno precej lepa cena za 15 let staro mx5, sepravi 1.500? ve? kot so vredne druge, ki se trenutno prodajajo. Je pa lepa to je pa res ;)
Bo pa trg pokazal kako pa kaj ampak te?ko verjamem da bo kdo kupil po tej ceni.
Za primerjavo mazda 6 mps (letnik 07) 2 leti nazaj je bila cena za 1000? ve? kot je ta mx-5 jest mislim da sem s tem vse povedal.

(mps = 4kos v sloveniji)  

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnja definitno ni 6500?, tko da se kr strinjam, da recimo do 5000? bi bil zlo dober nakup in lahko da je tud prodajalec tko nekak ra?unal, z visoko poskusno-za?etno ceno. Zdj bo sezona in mal tud to pomaga.

 

Bomo vidl no, moje mnenje je da se dost bol spla?a tako za 5k (ne poznam, samo z oglasa predvidevam), kot nekaj zjahanega za pol manj in nato zgubljat ?ivce, ?as in ?? :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tole kak?na prvoaprilska?

 

Nova Lada niva v Sloveniji stane 13.790?.

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=7055022&show=1&avto=Lada%20Niva

 

Nova Lada niva v Avstriji stane 11.300?.

 

http://www.dasparking.de/gebrauchtwagen-informatzion/lada-niva/lada-taiga-lada-4x4-1-7/DEKG4B8Z.html

 

 

 

Kaj sem zgre?il?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to kak?na zapoznela prvoaprilska?

 

Mazda 6 SPC CD 175 AT AWD revolution top ima ceno 36.390?. Pa gre za navaden osebni avtomobil s ?tirikolesnim pogonom.

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9549774&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20SPC%20CD175%20AT%20AWD%20REVOLUTION...

 

Toyota Hilux DC 3.0D-4D s precej nepotrebne dodatne opreme pa ima ceno 34.420?. Pa je to tovorno vozilo s ?tirikolesnim pogonom, reduktorjem, kasonom, kromastimi obrobami kljuk, kromastimi cevnimi za??itami, stre?nim nosilcem,...

 

http://www.toyota.si/new-cars/hilux/index.json#/publish/CARCONFIG_LOAD/modelid=e1610f96-e7f9-4cb1-8d64-a659fee2b768/carid=a956f301-a8c7-45e6-ad75-6b79f21b6237%C2%A0

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hilux je "drvarnica", Mazda pa je limuzina ... Poleg tega je tako, da ce v Hiluxa dodas vso opremo, ki jo dobis pri taki Mazdi (ce bi bila na voljo), se cena dvigne verjetno se za 10 jurjev :) ... Sicer pa je Mazda z nizjo stopnjo opreme (pa verjetno se vedno primerljiva s Toyoto) tudi za 10 jurjev cenejsa... Edino AWD opcija je verjetno na voljo samo pri tisti z max. opremo ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvoj?ek od mojga preteklega stroja, pa za totalni drobi?. Me utegne ?e zamikat in it kupit.  :D

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9553643&show=1&avto=Hyundai%20Coupe%201.6%20GL

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna kdo tega prodajalca?

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9581122&show=1&avto=Ford%20S-Max%202.5T%20Titanium%20S%20MO%8ENA%20MENJAVA.

 

Najprej je napisal, da je 1. lastnik, zdaj je rekel, da je dejansko od kolega kupil avto in ga vzel za ?eno, njej je pa prevelik in ga zato prodaja. Klical sem ga tudi za VIN ?tevilko; je rekel, da bo javil, ampak ni. Mora pa bit neki handler, ker sem mu ponudil Mazdo in je rekel, da lahko vzame v ra?un. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale zadevca mi je kar v o?i padla, pa letnik 2002 in izpod 1000?;

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9598949&show=1&avto=Hyundai%20Coupe%202.0%20FX%20Top-K

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da se ravno sezona za?enja, bi jo sigurn ?e ?el iskat, ?e ne bi blo ?ebule ne? :P

 

 

Ko smo ?e pri mx5kah, sm opazu da po dveh tednih tiste 'tadrage' za 6.400? ni ve?..No tadruga 1.8, ki je bla skor pol cenej?a pa niti enga tedna ni zdr?ala.

 

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.