Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
1029551.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda 323 323 f 1.6 dohc, letnik:1993,2200 EUR :: www.Avto.net ::

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:
1029551.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda 323 323 f 1.6 dohc, letnik:1993,2200 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Sm opazu, da grejo cene teh pocasi v nebo, BA isto, na mobile.de so sle pa cene BA V6 cene kreeeeepko navzgor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to. Še loto vplačam in upam na dobitek:punk:

 

 

1047312.jpg
WWW.AVTO.NET

Nissan GT-R R35 BLACK EDITION-650HP-FLAME MAPA-POTRJENA SER. K, letnik:2012,89990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Screenshot 2021-10-12 17.10.08.png

  • Všeč 2
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Alex napisal:

Vseeno ga prodajaš. 

Hernija diska počasi pritiska in sili v suv-ja. Ni mi sila ampak če bi bila priložnost bi nabavil toyoto rav4 hybrid. Cx5 mi nekak ne sede, sem gledal tudi ostale in rav4 mi je nekak najbolj pisan na kožo. Nebom šel z glavo skozi zid če bo bo če nebo nebo, ker mazda je le mazda s takim motorjem in tako vzdrževana s pretiravanjem mislim da je top in mi jo je žal, če bo treba bom stisnil zobe in križ 😁😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je NevLado napisal:

Pozna kdo?

 

1041425.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan G165 Revolution, letnik:2018,23400 EUR :: www.Avto.net ::

 

Želim ti, da ga dobro prodaš. 😉 Pravi čas za dobro prodajo starih avtov 👍

 

Zanima pa me še, na osnovi česa si nastavil ceno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

Želim ti, da ga dobro prodaš. 😉 Pravi čas za dobro prodajo starih avtov 👍

 

Zanima pa me še, na osnovi česa si nastavil ceno?

Hvala. Glede cene sem se pogovarjal s servisom in bi jo vzeli za 20000 do 21000€ ce dam zraven se zimske gume na platiscih, potem bi jo pa prodajali za 22500 do 23000€. Pa sem nastavil 23400€ 400€ rezerve. Ni mi sila za prodajo, če do petka negre bo ostala do konca ne glede na moj križ pa če bom po štirih šel not😁😁 ves to je tista prodaja ko prodajaš pa zraven moliš da ne prodaš 😁😁😁

Popravljeno od scania
  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 12. 10. 2021 ob 17:32 je scania napisal:

Hvala. Glede cene sem se pogovarjal s servisom in bi jo vzeli za 20000 do 21000€ ce dam zraven se zimske gume na platiscih, potem bi jo pa prodajali za 22500 do 23000€. Pa sem nastavil 23400€ 400€ rezerve. Ni mi sila za prodajo, če do petka negre bo ostala do konca ne glede na moj križ pa če bom po štirih šel not😁😁 ves to je tista prodaja ko prodajaš pa zraven moliš da ne prodaš 😁😁😁

 

Ja zanimivo, dizli so novi dražji cca 10%, rabljeni pa podoben procent cenejši od bencinarjev. 🙃 Se pa vsaj ve zakaj.  😁

 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je scania napisal:

Hvala. Glede cene sem se pogovarjal s servisom in bi jo vzeli za 20000 do 21000€ ce dam zraven se zimske gume na platiscih, potem bi jo pa prodajali za 22500 do 23000€. Pa sem nastavil 23400€ 400€ rezerve. Ni mi sila za prodajo, če do petka negre bo ostala do konca ne glede na moj križ pa če bom po štirih šel not😁😁 ves to je tista prodaja ko prodajaš pa zraven moliš da ne prodaš 😁😁😁

To je skoraj tako kot pri meni!😳 Šel na servis in hkrati kupil novo CX30....😂😂😂

Mi je stare bilo žal ko hudič pa sem stisnil zobe saj je šla 3 leta stara 3ka v prave roke....👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je NevLado napisal:

Pozna kdo?

 

1041425.jpg
WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Karavan G165 Revolution, letnik:2018,23400 EUR :: www.Avto.net ::

 

Mah js jo ne bi prodajal( škoda jo je). Sam a v suv-ja se očitno lažje zleze?

Pravkar je Gregster napisal:

Mah js jo ne bi prodajal( škoda jo je). Sam a v suv-ja se očitno lažje zleze?

A so slike kaj obdelane al je res tolk zglancana? Ta barva je bla men v štartu top.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Gregster napisal:

Mah js jo ne bi prodajal( škoda jo je). Sam a v suv-ja se očitno lažje zleze?

A so slike kaj obdelane al je res tolk zglancana? Ta barva je bla men v štartu top.

V suv-ja gre lazje, ne pades tako dol. Slike niso obdelane, je slikano po poliranju 🙂

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je FuManchu napisal:

To je to. Še loto vplačam in upam na dobitek:punk:

 

 

1047312.jpg
WWW.AVTO.NET

Nissan GT-R R35 BLACK EDITION-650HP-FLAME MAPA-POTRJENA SER. K, letnik:2012,89990 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Screenshot 2021-10-12 17.10.08.png

 

to bi si tut js prvošču, če bi zadel dobitek :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po premisleku smo se odločili da mazde ne prodamo, saj nam razen mojih občasnih težav s križem služi perfektno, Zaenkrat bomo počakali da pride na trg CX60 in CX80 v istem obdobju bo tudi facelift rava4 pa da sprobamo, takrat bo pa šla v menjavo toyota auris.

PS: enkrat mazda zmeraj mazda (dokler bodo takšni motorji :) )

  • Všeč 3
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Pa je kakšen klical?

Klicov je bilo 9 od tega 4 resni, eden je danes tudi prišel pogledat, vendar kot sem že omenil se nebo prodala. Med resnimi je tudi bil eden naš član na forumu. Ta najbolj zagret je bil pa z Velenja in je ponudil celo 24000€ ker striktno išče tak avto s takšno opremo in motorjem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je scania napisal:

Klicov je bilo 9 od tega 4 resni, eden je danes tudi prišel pogledat, vendar kot sem že omenil se nebo prodala. Med resnimi je tudi bil eden naš član na forumu. Ta najbolj zagret je bil pa z Velenja in je ponudil celo 24000€ ker striktno išče tak avto s takšno opremo in motorjem.

Skoraj ne morem verjet. Zanimivi časi. Tudi sem včeraj videl, da je bilo blizu 300 ogledov oglasa.?zmeden? Lansko leto bi za isto težko dobil 24.000, ker še ni facelift. Jaz bi jo na tvojem mestu za 24.000 takoj prodal. 😁

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.