Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

Je pa zanimivo, da Nemci, ki imajo tolk pod palcem prihajajo na dopust v takih skretih, da ga sam "ne bi ni ?tapom dirnuo". Se pravi, kje je torej ta bogatija? Zdaj se bo sicer kdo oglasil, da pa? ne dajo toliko na avto ampak, kot ka?e ne dajo niti na dopust, da zve?er ?tirje eno radensko ?lampajo.

Ali to velja za vse nemce? Ker potem jaz ocitno vidim neke druge s tablicami, ki so podobne nemskim... ;) In kolikor vem, Istra in Kvarner nista edini destinaciji za it na dopust ;) ...

Aja se to... Gastarbeiterji v starih meckah in bemflnih niso tapravi nemci, ceprav imajo mogoce nemske tablice ... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem prihajajo klosarji (zaradi njih tudi na hrvaskem strezejo le neumne pice), tisti ki nekaj imajo pa potujejo po svetu...

evo tko, na kratko povedano

 

...ma? kar prav...

Ali to velja za vse nemce? Ker potem jaz ocitno vidim neke druge s tablicami, ki so podobne nemskim... ;) In kolikor vem, Istra in Kvarner nista edini destinaciji za it na dopust ;) ...

Aja se to... Gastarbeiterji v starih meckah in bemflnih niso tapravi nemci, ceprav imajo mogoce nemske tablice ... ;)

 

A gastrbajterji tam delajo za ?epnino? Ne vem no, ?e se govori o takih ogromnih pla?ah v doj?landu, bi pa vseeno pri?akoval, da s vsaj avto za 5-10 jurjev pa ?e lahko privo??ijo. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevec stereotipno razmisljas... ;) Gastarbeiterji denar posiljajo domov in mislijo, ce imajo staro mecko, da so ?glavni ne selu? :) ... Destinacij za dopust pa je po svetu ogromno... Ni samo do tja, kamor lahko gres z avtom... Ampak ce ti vidis, de se Nemcij vozijo samo v starih kripah, potem mi je jasno, zakaj iz nakupa avtomobila delas tako dramo ;) ... Povsod vidis samo se SUBe... verjetno jih ze sanjas... in na koncu bos mogoce celo sam nabavil SUV... pa se iz koncerna ?svete trojice? ali kako jim ze pravijo, naj bo po moznosti ;)

 

Pa brez zanre... vse skupaj je ze malo smesno... zato se delam malo norca iz cele zgodbe... :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..Boss se strinjam !pa tudi cela 4 ?l.dru?ina jejo skledo pe?en krompirja ..mi pa vsak svoje kosilo..ne more? da verjame?..mogo?e pa ?parajo na hrani...?? lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem bil nekako na istem s family wagnom, enostavno reces jebi ga. lahko bi pisal pa jamral tu, a raje sem naredil ze 6500km :)

 

Seveda bi lahko sel naprej s Citroenom a ko sedaj potegnem crto me je zame java avta prisla 280?. Ob enakem mesecnem obroku. Upostevajoc tudi vrnjeno/novo zavarovanje, ne pa cestnin in registracije, ker to se nekako mora pokompenzirati ob isti cestnini oz enaki kubaturi ter lastniskih tablicah.

 

S tem da bi C sel iz garancije novembra, rabil bi komplet zimskih in letnih ter v zacetku 2020 veliko servis.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem bil nekako na istem s family wagnom, enostavno reces jebi ga. lahko bi pisal pa jamral tu, a raje sem naredil ze 6500km :)

 

Samo vseeno je pri tebi dosti druga?e. To ve?, da bo? ?ez tri leta avto zamenjal in ti je na?eloma bolj ali manj vseeno, tudi ?e se avto ne izka?e najbolje. Jaz kupujem za vsaj 6 let oziroma raje bo ?lo proti desetim in zato i??em najbolj idealno varianto.

 

Da ne bo? mislil, da u?ivam v jamranju, ampak trenutno je res taka situacija, da Mazde 3 sedan s skyactiv motorjem ?e ni, oziroma bo verjetno decembra, Mazde 6 po informacijah iz salona ne naro?ajo ve?, Kia Proceed je pri?la v minimalnih dozah in se jo ravno tako ne da nikjer sprobat, Arteona nimajo nikjer, da bi si ?lovek vsaj to ogledal. Zelo podobno je s ?kodo Superb.

 

Na koncu se bom verjetno samo ?e odlo?al, kaj bom dobil prej. ?e bo Mazda 3 sedan se bom verjetno moral poro?iti z njo, ker rabljene ob taki poplavi bolj uporabnih SUV-ov neko? niti ne bom mogel prodati - sploh za normalen denar verjetno ne.

 

Tako bo verjetno z mano kar kako desetletje po pa nam itak grozijo, da ICE avtov ne bomo mogli ve? kupiti in bomo v nekih elektro jaj?kih okol cingljali. Po 2045 pa tako ali tako se ne bo dalo niti ve? registrirati nobenega ICE avta in pol je pa? konec ?ale in verjetno bomo mi tisti star?ki, ki bomo vnukom razlagali, kako smo neko? v avte rinili neke rore in zlivali vnetljivo teko?ino notri. In kako so potem rohneli teli vozovi ter nam privabljali nasmeh na lica - vnuki se nam bodo pa smejali in se ?udili, kako smo neko? sploh lahko tako ?iveli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko zacneva debato o motorjih in da bo novi leon cenejsi in prej dobavljiv (s turbino) kot skyactive x brez marketinga. Ter seveda zrl manj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo vseeno je pri tebi dosti druga?e. To ve?, da bo? ?ez tri leta avto zamenjal in ti je na?eloma bolj ali manj vseeno, tudi ?e se avto ne izka?e najbolje. Jaz kupujem za vsaj 6 let oziroma raje bo ?lo proti desetim in zato i??em najbolj idealno varianto.

 

Da ne bo? mislil, da u?ivam v jamranju, ampak trenutno je res taka situacija, da Mazde 3 sedan s skyactiv motorjem ?e ni, oziroma bo verjetno decembra, Mazde 6 po informacijah iz salona ne naro?ajo ve?, Kia Proceed je pri?la v minimalnih dozah in se jo ravno tako ne da nikjer sprobat, Arteona nimajo nikjer, da bi si ?lovek vsaj to ogledal. Zelo podobno je s ?kodo Superb.

 

Na koncu se bom verjetno samo ?e odlo?al, kaj bom dobil prej. ?e bo Mazda 3 sedan se bom verjetno moral poro?iti z njo, ker rabljene ob taki poplavi bolj uporabnih SUV-ov neko? niti ne bom mogel prodati - sploh za normalen denar verjetno ne.

 

Tako bo verjetno z mano kar kako desetletje po pa nam itak grozijo, da ICE avtov ne bomo mogli ve? kupiti in bomo v nekih elektro jaj?kih okol cingljali. Po 2045 pa tako ali tako se ne bo dalo niti ve? registrirati nobenega ICE avta in pol je pa? konec ?ale in verjetno bomo mi tisti star?ki, ki bomo vnukom razlagali, kako smo neko? v avte rinili neke rore in zlivali vnetljivo teko?ino notri. In kako so potem rohneli teli vozovi ter nam privabljali nasmeh na lica - vnuki se nam bodo pa smejali in se ?udili, kako smo neko? sploh lahko tako ?iveli.

Boss vem da ti je dale? ampak AC Koro?ka ima testnega Proceeda sicer je baje ful zaseden z testnimi vo?njami ampak ga vsaj majo pa ?e GT line je ?e se ne motim :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leon je res sterilen avto brez du?e... imel sem nadomestnega 5 dni in sem bil vesel, ko sem spet dobil nazaj 6.

Pri meni ima frend unega 2009 letnik, pa sem vedno znova v ?oku kako grozna je armaturka. Oblikovanje kot v ?asih Golf1, no ?e huje.  :zvizga:

 

https://www.google.com/search?biw=1680&bih=907&tbm=isch&sa=1&ei=DKg8XfasJIXkgwefmpagDA&q=seat+leon+2008+interior&oq=seat+leon+2008+interior&gs_l=img.3..0i19j0i8i30i19l2.27218.27805..29318...0.0..0.122.230.0j2......0....1..gws-wiz-img.......0i7i30.kT8eemz5Soo&ved=0ahUKEwj24ujZ7NXjAhUF8uAKHR-NBcQQ4dUDCAY&uact=5#imgrc=_UNBm7Y6dWl-iM:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss vem da ti je dale? ampak AC Koro?ka ima testnega Proceeda sicer je baje ful zaseden z testnimi vo?njami ampak ga vsaj majo pa ?e GT line je ?e se ne motim :lol:

Ne Gt line, GT moram sprobat, sploh zato ker ima stre?no okno in je nekoliko ni?ji strop zaradi tega. Bom videl, ?e lahko sploh normalno sedim notri, ker ?e ne pa? tudi to odpade.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.