Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

Nejc poglej ?e Ssangyong Korando 2020 model, mogo?e malo preve? opreme za tebe. Ampak ogromno avta za ?eljeni denar, podobno kot Vitara le da precej ve?ji.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa presene?ajo nove opel astre. Za 18k?, dobi? avto z zelo bogato opremo. Sam mi ni jasno, ker ve?inoma o oplih ne sli?im pretirano dobrega. Je pa res, da to ne velja o novej?ih astrah (oz ne poznam nobenega, ki bi jo imel)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14628244&display=Opel%20Astra%20ST%201.4%20Turbo%20Innovation%20-%208%20L...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa presene?ajo nove opel astre. Za 18k?, dobi? avto z zelo bogato opremo. Sam mi ni jasno, ker ve?inoma o oplih ne sli?im pretirano dobrega. Je pa res, da to ne velja o novej?ih astrah (oz ne poznam nobenega, ki bi jo imel)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14628244&display=Opel%20Astra%20ST%201.4%20Turbo%20Innovation%20-%208%20L...

Ja,res je... Astra in megane imata res dobro razmerje med vrednostjo in ceno... Ampak, kljub temu,da sem totalni antiznackar,moram priznati , da v Opel pa res nimam zaupanja... Saj bo pomojem s prihodom nove generacije tudi pri obeh ?la cena gor...

Nejc poglej ?e Ssangyong Korando 2020 model, mogo?e malo preve? opreme za tebe. Ampak ogromno avta za ?eljeni denar, podobno kot Vitara le da precej ve?ji.

Bom pogledal iz ?istega firbca, ampak.... 4x4 ne rabim,pri 2wd v SUVu pa ne vidim poante....

 

Vitaro poznam, Kul avto,ampak ,kot receno; 4x4 je predrag zame in ga ne rabim...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Astra je dober avto za ta denar.

Jo ima sodelavec ?e 2 leti, karavana, 1.4turbo, matrix led lu?i, elekricno odpiranje prtljaznika, gretje volana...skratka zelo dosti opreme za 18k? kot je dal.

Zaenkrat avto brez problemov, pod garancijo so mu menjali edino modul za infotainment ker so na servisu nekaj zajebali pri updatanju in zavorne plo??ice ker so cvilile.

Drga? pa se vozimo po AC v slu?bo in avto je res dober za ta denar, najbolj so me navdu?ile matrix led.

Aja poraba je 6,7L umirjena vo?nja po AC ponavadi 4-5ljudi v avtu.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vozi ?kodilaka Kodijaka. ?ist novega, 100km na ?tevcu, dizl, samo 150 kojn, 7stopenjski DSG, 4WD. Uglavnem zelo udobna vo?nja, dobri sede?i, zelo dobra zvo?na izolacija - glede na ki?tasto obliko ni sli?at vetra, ogledala ne vibrirajo. Sedi se skoraj tako visoko kot pri Toyoti LC, te?i??e seveda visoko in vo?nja v ovinkih temu primerna. Pospe?kov s ?ist novo ma?ino nisem preizku?al, ampak ob?utek je bil, da za take sorte avto in za 4WD bi pa res lahko imel kak?nega kojna ve?. 

 

Kar je fascinantno pri tem avtu je Prostor, in to z veliko za?etnico. Med naslonjali prednjih sede?ev in zadnjo klopjo je 1/2 metra. Ko odpre? prtlja?nik, je do naslonjal zadnjih zicev zeelo dale?. 

 

Na terenu - ?e se blaten in res ne raven travnik lahko tako imenjuje, me je pa presenetil, se je kar zakopal, se mi zdi da bi moj scout zadevo bolje zvozil. Ampak to je moja subjektivna ocena. ?eprav, moj Scout je res dober. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kodiak je grd ne ravno lep, a prostoren avto z res dosti prostora. Cenovno pa zelo blizu CX-5, ki pa tudi nudi ?e kar nekaj prostora.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes vozi ?kodilaka Kodijaka. ?ist novega, 100km na ?tevcu, dizl, samo 150 kojn, 7stopenjski DSG, 4WD. Uglavnem zelo udobna vo?nja, dobri sede?i, zelo dobra zvo?na izolacija - glede na ki?tasto obliko ni sli?at vetra, ogledala ne vibrirajo. Sedi se skoraj tako visoko kot pri Toyoti LC, te?i??e seveda visoko in vo?nja v ovinkih temu primerna. Pospe?kov s ?ist novo ma?ino nisem preizku?al, ampak ob?utek je bil, da za take sorte avto in za 4WD bi pa res lahko imel kak?nega kojna ve?.

 

Kar je fascinantno pri tem avtu je Prostor, in to z veliko za?etnico. Med naslonjali prednjih sede?ev in zadnjo klopjo je 1/2 metra. Ko odpre? prtlja?nik, je do naslonjal zadnjih zicev zeelo dale?.

 

Na terenu - ?e se blaten in res ne raven travnik lahko tako imenjuje, me je pa presenetil, se je kar zakopal, se mi zdi da bi moj scout zadevo bolje zvozil. Ampak to je moja subjektivna ocena. ?eprav, moj Scout je res dober.

U?ivaj v ?kodi, vsake o?i imajo svojega malarija...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa da ne bo sam ?koda na udaru :P V soboto smo se fural z mer?om CLA AT in sorry za 56k ? je pa prava ?ala. Najbolj sm pri?akval kolk bo to bolj izoliran pa udobno v vo?nji, pol so me pa zici v rebre ti??al, komfort na AC pa ni? ve?ji kot pri moji M6, piha tu piha tam, motor se dere k ga prtisne?.

Kar pa nism pri?akoval je pa:

* da je njihov Hi Mercedes prava ?ala. Ni? se nismo mogl z njim zmenit. To?no dolo?ene ukaze pozna in tam se zadeva kon?a

* oblika infotainmenta in ?tevcev mi tak al tak niso v?e?, sm mislu, da majo vsaj en velik monitor, sta pa dva notri lo?eno, no fun

* gadgeti/widgeti polno "cukr?kov" k ji sproba? na testu, med vsakdanjo uporabo je pa ve? kot odve?, aja pa ta model ko smo ga mel je biu brez DAB radia, yay :D

* upravlanje infotainmenta ... omg, zakaj v to tla?jo touch pad, al je preob?utljiv al pa ne prime pa ?e probleme sm meu razbrat kje na infotainmentu je "kurzor" in nism vedu ka klikam

* motor je biu 2.0d, ok 150 dizelskih konjev, od kterih sm vseen pri?akoval ve?, aja pa niti neupam vpra?at kolk bi bla cena za mal bolj resne motorje

* ?rn strop notranjosti, je fajn, ?e ho?e? sred belega dneva spat, drga? je pa pretemn. Hkrati majo zlo velik ?rne plastike v sijaju, bljak.

 

Na kratko je to za vsaj 20k dra?ji ?pas kot na?e M6 pa ni? ve? ne dobi?, juhu :) Aja ... dobi? ?isto zadnjo kamero, to je pa res, ker je skrita v logotipu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa da ne bo sam ?koda na udaru :P V soboto smo se fural z mer?om CLA AT in sorry za 56k ? je pa prava ?ala. Najbolj sm pri?akval kolk bo to bolj izoliran pa udobno v vo?nji, pol so me pa zici v rebre ti??al, komfort na AC pa ni? ve?ji kot pri moji M6, piha tu piha tam, motor se dere k ga prtisne?.

Kar pa nism pri?akoval je pa:

* da je njihov Hi Mercedes prava ?ala. Ni? se nismo mogl z njim zmenit. To?no dolo?ene ukaze pozna in tam se zadeva kon?a

* oblika infotainmenta in ?tevcev mi tak al tak niso v?e?, sm mislu, da majo vsaj en velik monitor, sta pa dva notri lo?eno, no fun

* gadgeti/widgeti polno "cukr?kov" k ji sproba? na testu, med vsakdanjo uporabo je pa ve? kot odve?, aja pa ta model ko smo ga mel je biu brez DAB radia, yay :D

* upravlanje infotainmenta ... omg, zakaj v to tla?jo touch pad, al je preob?utljiv al pa ne prime pa ?e probleme sm meu razbrat kje na infotainmentu je "kurzor" in nism vedu ka klikam

* motor je biu 2.0d, ok 150 dizelskih konjev, od kterih sm vseen pri?akoval ve?, aja pa niti neupam vpra?at kolk bi bla cena za mal bolj resne motorje

* ?rn strop notranjosti, je fajn, ?e ho?e? sred belega dneva spat, drga? je pa pretemn. Hkrati majo zlo velik ?rne plastike v sijaju, bljak.

 

Na kratko je to za vsaj 20k dra?ji ?pas kot na?e M6 pa ni? ve? ne dobi?, juhu :) Aja ... dobi? ?isto zadnjo kamero, to je pa res, ker je skrita v logotipu :P

 

Sej takole bi moral vsi vsake toliko ?asa mal sprobat, da bi videli da ni Mazda edina z nekimi problemi, in da so tudi pri drugih precej dra?jih znamkah tak?ne in druga?ne anomalije. Sej v bistvu od 20k razlike, 15k prepla?a? imi?, ostalih 5k pa mogo?e razvoj, tehnologija, standard, ...Pa ?e to sem preve? rekel :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa da ne bo sam ?koda na udaru :P V soboto smo se fural z mer?om CLA AT in sorry za 56k ? je pa prava ?ala. Najbolj sm pri?akval kolk bo to bolj izoliran pa udobno v vo?nji, pol so me pa zici v rebre ti??al, komfort na AC pa ni? ve?ji kot pri moji M6, piha tu piha tam, motor se dere k ga prtisne?.

Kar pa nism pri?akoval je pa:

* da je njihov Hi Mercedes prava ?ala. Ni? se nismo mogl z njim zmenit. To?no dolo?ene ukaze pozna in tam se zadeva kon?a

* oblika infotainmenta in ?tevcev mi tak al tak niso v?e?, sm mislu, da majo vsaj en velik monitor, sta pa dva notri lo?eno, no fun

* gadgeti/widgeti polno "cukr?kov" k ji sproba? na testu, med vsakdanjo uporabo je pa ve? kot odve?, aja pa ta model ko smo ga mel je biu brez DAB radia, yay :D

* upravlanje infotainmenta ... omg, zakaj v to tla?jo touch pad, al je preob?utljiv al pa ne prime pa ?e probleme sm meu razbrat kje na infotainmentu je "kurzor" in nism vedu ka klikam

* motor je biu 2.0d, ok 150 dizelskih konjev, od kterih sm vseen pri?akoval ve?, aja pa niti neupam vpra?at kolk bi bla cena za mal bolj resne motorje

* ?rn strop notranjosti, je fajn, ?e ho?e? sred belega dneva spat, drga? je pa pretemn. Hkrati majo zlo velik ?rne plastike v sijaju, bljak.

 

Na kratko je to za vsaj 20k dra?ji ?pas kot na?e M6 pa ni? ve? ne dobi?, juhu :) Aja ... dobi? ?isto zadnjo kamero, to je pa res, ker je skrita v logotipu :P

Kaj pa ni?an na prednji havbi ma? ?e pa teganima potem pa je res......
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bili danes na Renaultu. ?ena je namre? pri?la na idejo, da bi kupili Trafica.

 

Ker trgovec ni dobro razumel, kaj bi radi, je dal na izbiro trisede?ni furgon: redna cena nekaj ?ez 19.000?, v akciji pa 19.400?.

Takoj nato nama je pa ponudil ?e "podalj?ano kabino" s ?estimi sede?i. Dodatna klop in dve stekli na vsaki strani je bila cena 26.700?.

 

?akaj malo! Kaj so sede?i iz zlata? So stekla iz bru?enega smaragda?

 

Mu razlo?iva, da nas zanima potni?ki model. Pa je bila cena naenkrat 31.000?, pa  nismo pri?li ?e niti do vle?ne kljuke, avtomatske klime, meglenk in podobnega... 

 

Tisti dve klopi in ?tiri (sicer velike, pa vseeno) ?ipe in malo itisona bi mi radi prodali za skoraj 12.000?? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,5 litrski motor?ki za obvladovanje take te?e mi niso preve? v?e?. poleg tega 4x4 ne more? kupiti, ampak kup?i? navadnega, pa ga potem po?lje? v Francijo, da ga predelajo. ?e se ne motim, je bila potem kon?na cena okoli 33.500?. Ampak to je tista "OD". Torej bi na koncu bili mimogrede na 35.000? za vozi?ek z 1,5 litrskim motor?kom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.