Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Evo,kot re?eno ; v?eraj ?el Pokljuko te? na smuceh. Zelo zelo lepa izku?nja,vsi zelo prijazni,pripravljeni pomagati dvema zacetnikoma.

 

Izposoja komplet opreme stane 15eur za 4ure plus 5eur je karta.

 

Vreme malce hladno (minus6) in obla?no (super,da ni bilo gne?e), po 2h je pasala kavica in potem ?e 1h. Tako da nama je bilo rentanje za 4ure vrh glave...

 

Frendica je sploh prvi? stala na teka?kih smu?eh ter drugi? v ?ivljenju sploh na kak?nih koli smu?eh in nama je ?lo vseeno prav super...

 

Priporo?am. Fajn oblika vadbe. Da je bil dan popoln se je ustavilo v Podutiku na pizzi meseca januarja (moja kaprica,da se vsak mesec poje 1pizzo) v pizzeriji Bulizza. Fajn Pizze , velik izbor veganskih pizz (to je pogoj pri izbiri restavracij) in prva Coca Cola po 8ih mesecih. Carpe Diem,vam povem...

post-9068-0-08019900-1548925333_thumb.jpg

post-9068-0-58544800-1548925346_thumb.jpg

post-9068-0-79319800-1548925366_thumb.jpg

post-9068-0-76463100-1548925387_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokaj poceni in OK je recimo Huawei Watch GT >> http://www.mobile.si/eqp/huawei-watch-gt.html ... Ima sicer svoje slabosti (nezmoznost exporta podatkov v druge apliakcije (Strava, Runkeeper,... ), omejen nabor watchfaceov,... ima pa odlicno trajanje baterije (10 dni in vec)... 

 

 

Huawei_Watch-GT_048.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A potna kdo kako priobalno mesto, vas, kraj z dobrimi kolesarskimi potmi? Za zimske pocitnice - ITA, HR?

Istro smo ze sali skozi velikokrat.

Thx

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krk?

Ne maram Krka

Salento? jug italije? dobra kuhinja, izredna panorama...

Done :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes prvo letosnjo cestno voznjo urezal, potem pa se v gozd zavil, kjer je bilo se konkretno zmrznjeno po tleh. Vse skupaj kot ogrevanje za fikmezz :D

 

1 vprasanje za strokovnjake na dveh koleasih in lasten pogon; ali bi bilo smiselno za downhill fajn znizati sedez, glede na najvusjo pozicijo v fazi kolesarskega vzpona? (Danes dobro da nisem zverinsko telebnu, ker mi je bil sedez previsok in hittost za ta teren previsoka. Padec le rahel zdrs v koncni fazi, hehe)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes prvo letosnjo cestno voznjo urezal, potem pa se v gozd zavil, kjer je bilo se konkretno zmrznjeno po tleh. Vse skupaj kot ogrevanje za fikmezz :D

 

1 vprasanje za strokovnjake na dveh koleasih in lasten pogon; ali bi bilo smiselno za downhill fajn znizati sedez, glede na najvusjo pozicijo v fazi kolesarskega vzpona? (Danes dobro da nisem zverinsko telebnu, ker mi je bil sedez previsok in hittost za ta teren previsoka. Padec le rahel zdrs v koncni fazi, hehe)

Seveda znizaj sede? in pa zadnjico prestavi za sede?,tezisce ?imbolj nazaj...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes prvo letosnjo cestno voznjo urezal, potem pa se v gozd zavil, kjer je bilo se konkretno zmrznjeno po tleh. Vse skupaj kot ogrevanje za fikmezz :D

1 vprasanje za strokovnjake na dveh koleasih in lasten pogon; ali bi bilo smiselno za downhill fajn znizati sedez, glede na najvusjo pozicijo v fazi kolesarskega vzpona? (Danes dobro da nisem zverinsko telebnu, ker mi je bil sedez previsok in hittost za ta teren previsoka. Padec le rahel zdrs v koncni fazi, hehe)

Jp, js ga dam tudi vedno cist dol, pa obvezno tezisce nazaj drzat. Sam ti ne priporocam tega izvajat s tvojim kolesom, ker ni namenjen za to

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz grem gor samo zaradi tega, ker vem da bo darilo pol spust :-)

Pa nc ne znizam sedeza, edino amortizer sprostim

Meni isto, ker gor mi je res mu?enje, dol pa na fertig u?ivancija (razlika kot doma le?at bolan ali pa le?at na le?alniku - na pla?i).  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno berem , ?e vsaj peti? v parih mesecih, eno knjigo,ki mi vsaki? naredi kurjo polt... In sem se ravno ob tem pogovoru spomnil na tole...

Ravno berem , ?e vsaj peti? v parih mesecih, eno knjigo,ki mi vsaki? naredi kurjo polt... In sem se ravno ob tem pogovoru spomnil na tole...

post-9068-0-42588600-1549737654_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo s5 en malo dalj?i zapis, verjetno bo kdo ?e zdaj zavil z o?mi... Kar naj. Lahko pa tudi ?e zdaj presko?i zapis...

 

Dostikrat dobim vpra?anje : "zakaj kolesaris? Zakaj jemlje? kolo na dopust? Zakaj ne gre? z nami na pivo?...".

 

Evo zakaj.... Petek 8.2.19 . Zbudim se tecen kot drek. Ampak res. Za nikamor. Malo avto zajebava,malo se Zbudim z mislijo na neprave ljudi,malo tega,onega...

 

Skratka; tip brez pravih problemov si dela probleme, i??e jih... Ok,jebiga,pride tak dan...

 

Zajtrk. Seveda; potem pa na kolo. V dres 4pesti rozin (kar bo zado??alo za 3h, ve? se mi itk ne bo dalo). Startam na Javor,sledi spust v Podlipoglav.

 

Beda. Najraje bi ?el spat domov. Pun qrac vsega in vseh.

 

Na poti na Pance me prehiti par na specialki. Tip in ?enska.... Mo?ki ego pade nekam k feltni.jbg.

 

Dohitevam neko kolesarsko silhueto... Hm... Ni specialka... Ni e-bike... Kaj dfuck je to? A prou vidim? Pa ni opazno po?asnej?i... Skratka... Gospod v zrelih letih na bicikeLJu.... Ljubljanski rentabike...

 

Ga prehitim , pogledam in re?em " ej.... Svaka ?ast,kapo dol...". Se nasmehneva. Se usede na teraso,jaz grem za ?ank...

 

Na eni sede?ni 4je tipi , stari Max 30let... Te?e pogovor o reality showu Bar, vsak ?e nekaj pira v riti... Nekje okoli nog se mota vresceca mularija...

 

Super. Keeps geting better...nekaj zame.saj pravim,tecen kot drek...

 

Spijem ?aj, preoble?en grem ven proti bajku z mislijo "?imprej domov".

 

Zunaj sedi gospod z bicikeLJom in mirno pije pivo... Beseda da besedo. Se vsedem za sosednjo mizo. Pogovor te?e. Pravi da je sicer specialkar ,ampak da mu je skoda svojega kolesa za tako vreme in hodi s tem... Hm... Razumem ljubezen do kolesa...

 

Pade pogovor o Dolomitih, mulariji obsedeni z gadgeti,praznih igri??ih, star?ih ki jih skrbi da bi si njihov Son?ek opraskal kolena pri igri z ?ogo...

 

Pogovor traja... Zagotovo 20'... Se zahvalim za dru?bo in fajn ?vek,dam roko... Vmes mi pove,da se bo udele?il kolesarske diagonale v Juniju za dobrodelne namene . Jaz pa 1vecer prej razmi?ljal o temu...

 

Ni naklju?ij.

 

No... Kratek pogovor z neznancem je pri meni pritisnil gumb "reset" in sem pozabil na vse probleme, oziroma "probleme"... Tako da sem z ostalimi tremi pestmi rozin v ?epu zavil naravnost proti Grosupljem...

 

?ez Vino, Smrjene....Pijavo Gorico... Ig... Podpe?... Notranje Gorice...

 

Tam sem uspel dobiti zastonj toplo vodo v gostilni Amfora (ker je bila v bidonu ?e jebeno mrzla). Kar sploh ni tako samoumevno marsikje...

 

Seveda rozin ni bilo ve?,meni se je pa zalustalo pizze . Pri lokalnem fast foodu. Bolj k bo mastna , bolj?a bo...

 

Si re?em; podaljsaj traso,pa si jo privo??i...

 

V Ljubljani se ni zavilo domov,ampak se je ?lo v ?marje Sap na kos pizze... Kakovost pizze raste premosorazmerno z lakoto,vam povem...

 

Epilog : 112km. Domov sem se vra?al ob spremstvu son?nega zahoda , bilo je fenomenalno.

 

Pasalo je za znoret. Iz dneva,ki se je sprva zdel kot totalno posran dan, je zaradi spleta okoli??in nastal eden bolj?ih kolesarskih dni ever.

 

Sicer sem potem v?eraj praznil avtomate in lokalne sadjarje ropal banan in ?el 2x v slu?bi na malico ter zve?er pojedel 2vecerji,ampak.... Jebemu je sedl...

 

No, ZATO kolesarim... Ker me v 99% vrne ?port v bolj?o voljo...

 

Fotk ni, preve? dela z u?itkom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.