Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Danes smo po?eli dru?benopoliti?no neprimerno stvar - dru?ina je ?la na sonce in sve? zrak. Obiskali smo Veliko planino - mesto duhov - vsake dva do tri kilometre en planinec, se en zafrkavam. 

Ker je tako po?etje seveda povsem nesprejemljivo, bo v prihodnjih dneh to mali diktator prepovedal. 

 

Edina stvar ki nas obvaruje pred prezgodnjo poslednjo sodbo je na? imunski sistem. Krepitev le tega pa potanovem ni za?elena - ve? bo mrtvih la?je bo vladat.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo po?eli dru?benopoliti?no neprimerno stvar - dru?ina je ?la na sonce in sve? zrak. Obiskali smo Veliko planino - mesto duhov - vsake dva do tri kilometre en planinec, se en zafrkavam.

Ker je tako po?etje seveda povsem nesprejemljivo, bo v prihodnjih dneh to mali diktator prepovedal.

 

Edina stvar ki nas obvaruje pred prezgodnjo poslednjo sodbo je na? imunski sistem. Krepitev le tega pa potanovem ni za?elena - ve? bo mrtvih la?je bo vladat.

Tudi jaz nisem bil cel dan doma. Living on the edge...

 

Bomo pa sklece delali doma pa hodili okoli bloka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, Hojs ima nekaj samo zate:

 

5. Ali lahko kolesarimo?
Kolesarjenje je mogo?e v parkovnih in sprehajalnih povr?inah. "Vendar prosim kolesarje, da so uvidevni pri rekreaciji. Prednost dajte tistim, ki potrebujejo sve? zrak. Se pravi starej?im in drugim ranljivim skupinam," je dejal minister.  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo: 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? sli?im. To je za mtb,a?

Do tik pod vrhom oz. za najbolj vztrajne morda povsem do vrha (v neposredni bli?ini je ?rnivec 902m)

 

Kot izhodi??e vas GOZD ali BREZJE (nad Kamnikom)

 

www.hribi.net ponuja ve? mo?nosti :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, Hojs ima nekaj samo zate:

 

5. Ali lahko kolesarimo?

Kolesarjenje je mogo?e v parkovnih in sprehajalnih povr?inah. "Vendar prosim kolesarje, da so uvidevni pri rekreaciji. Prednost dajte tistim, ki potrebujejo sve? zrak. Se pravi starej?im in drugim ranljivim skupinam," je dejal minister.  :vskalo:  :vskalo:  :vskalo: 

Pa? ?istokrvni idiot, ki nima pojma o ?em sploh govori.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rnivec poznam... Iz Ljubljane in potem v GG in preko Braslov? nazaj. Morm pa ?e 1x sprobati (upam da sem si prav zapomnil) prelaz Lipa.

Nejc, Hojs ima nekaj samo zate:

 

5. Ali lahko kolesarimo?

Kolesarjenje je mogo?e v parkovnih in sprehajalnih povr?inah. "Vendar prosim kolesarje, da so uvidevni pri rekreaciji. Prednost dajte tistim, ki potrebujejo sve? zrak. Se pravi starej?im in drugim ranljivim skupinam," je dejal minister. :vskalo: :vskalo: :vskalo:

Hahahahhahahaahahahah... Mi ga pa ne potrebujemo (sve?ega zraka). Svasta.

 

Ampak kako pa priti v parkovne in sprehajalne povr?ine? Bicikel v avto do tja? Pa jaz sem mislil ,da na?eloma ni dovoljeno kolesariti po parkih in sprehajalnih povr?inah...

 

Mislim..... Ah... Skoda besed...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na uho mi je pri?lo,da levi in desni vozijo Mazdo ,a ?e ne vemo kdo jo vozi bolje..... ?e enega navadnega virusa ne moremo obvladat ne da bi se skregal,?alostno.....

?e bi lahko, bi ti dal 10lajkov za tole...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno,da samo ti! Tak pa? mamo.....

Ah,lej, Forum je to. Itak da je zdaj govora o politiki, virusu.... In ko se vme?a politika, se vedno skregamo/jo... Vedno je bilo tako in vedno bo.

 

Saj ?ez 4mesece bomo pa jamrali,kako so Hrvatje dragi in kako se gre za isti denar lahko v Gr?ijo. Potem bomo spra?evali a so zimske gume po 5ih letih ?e ok in v veselem decembru bomo spet vsi ultra osladni in si bomo vo??ili vse povprek...

 

Tako pa? je.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,lej, Forum je to. Itak da je zdaj govora o politiki, virusu.... In ko se vme?a politika, se vedno skregamo/jo... Vedno je bilo tako in vedno bo.

 

Saj ?ez 4mesece bomo pa jamrali,kako so Hrvatje dragi in kako se gre za isti denar lahko v Gr?ijo. Potem bomo spra?evali a so zimske gume po 5ih letih ?e ok in v veselem decembru bomo spet vsi ultra osladni in si bomo vo??ili vse povprek...

 

Tako pa? je.

Pozabil si napisat, da skoraj vedno in v vsaki temi nekje zavijemo s teme in za?nemo NAFTA proti BENCINU.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno,da samo ti! Tak pa? mamo.....

Tudi jaz.

Ah,lej, Forum je to. Itak da je zdaj govora o politiki, virusu.... In ko se vme?a politika, se vedno skregamo/jo... Vedno je bilo tako in vedno bo.

Saj ?ez 4mesece bomo pa jamrali,kako so Hrvatje dragi in kako se gre za isti denar lahko v Gr?ijo. Potem bomo spra?evali a so zimske gume po 5ih letih ?e ok in v veselem decembru bomo spet vsi ultra osladni in si bomo vo??ili vse povprek...

Tako pa? je.

Sej v bistvu se sploh ne kregamo.V bistvu samo podajamo svoja stali??a. Mislim, da ni nih?e osebno koga drugega ?alil zaradi tega.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kregamo... Ok,ne kregamo. Jaz itak Mislim, da za kregati,moras najprej biti prijatelj, da se potem lahko sKREGA?. Pa? nesoglasja oz. kako se re?e temu... Podajanje razli?nih mnenj...

 

Mal prickanja, ko nimamo kaj drugega po?eti. Saj ?e bi nam ornk tekla voda v grlo, tudi nebi mogli iti na net..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ?ez 4mesece bomo pa jamrali,kako so Hrvatje dragi in kako se gre za isti denar lahko v Gr?ijo. Potem bomo spra?evali a so zimske gume po 5ih letih ?e ok in v veselem decembru bomo spet vsi ultra osladni in si bomo vo??ili vse povprek...

 

Tako pa? je.

Ooo, da bi se uresni?ile tvoje besede in bomo imeli le take skrbi.  :rozico: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok... Verjetno nas bo kdo razpizdil na cesti, pa verjetno bo ?e milijon drugih stvari, ki se nam zdaj zdijo malenkostne, takrat bo pa zaradi njih (spet) ogenj v strehi...

 

Taki smo ljudje, pa priznamo to , ali pa ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes uporabil smu?arsko ?elado kot kolesarsko, ker se je konkretno ohladilo napram v?eraj. Letos nisem smu?al niti 1x in danes testna vo?nja s to ?elado, da si u?es ne prehladim k zmaj :P

post-185-0-00708800-1584881569_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes uporabil smu?arsko ?elado kot kolesarsko, ker se je konkretno ohladilo napram v?eraj. Letos nisem smu?al niti 1x in danes testna vo?nja s to ?elado, da si u?es ne prehladim k zmaj :P

Pohvalno da ne zabu?avas doma in izkoristis dan :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalno da ne zabu?avas doma in izkoristis dan :)

To je biw tak kraj?i (kolesarski) sprehod, sicer pa po novem se me ?e slab?a polovica boji (je ne bom glih pretirano pogre?ow).  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Prejšnji vikend smo šli na morje, pa sem prišel tik pred oranžno lučko na Vinico.. imel sem poln avto (3je odrasli in 2 otroka).. natočim na Vinici v 5 minutah in pičimo dol, nakar sopotnica ugotovi, da je doma pozabila iqosa... ja nič, zapeljem dol na Delnicah in gremo na Petrol. Dež lije kot iz škafa. Na moji levi avstrijski par z električnim MG, polno naloženim, zadaj še 2 električni kolesi na thuletu. Na sredinskem zaslonu sem videl tistih 10% v rdečini. Vsak monotono bulita v svoj telefon in čas teče in teče. Otroci mi pijejo žiuce, čakamo sopotnico, da opravi registracijo iqosa (dobesedno registrirat se moraš ob nakupu). Če bi vsakič, ko sem slišal "a bomo že šli" dobil 5 centov, in potem še 10 eur za vsakič ko je en drugmu od otrok prlimou focen, bi danes verjetno že vozil novo Mazdo6. Po 15 minutah odrinem naprej in bolj kot kadarkoli sem si zaželel, da v mojem življenju ne bom v podobni situaciji kot soseda v MG in z zadnjimi sedeži polnimi otrok.
    • Ne razumem vaše težnje, da bi radi EV na vsak način prikazali v slabi luči. Kaj imate od tega? Lažje spite?   In ne gre za nobeno pripoved. Samo delil sem z vami statistiko po prevoženih 4 tisoč kilometrih, pri čemer ne gre za nobeno šparanje, prej obratno - EV porabi tako malo, da me prav nič ne motijo redni kick-downi. Če bi želel varčno voziti, si predstavljam, da bi bila številka pod 12 kWh/100 km. Pač prikazal sem vam, da se da tudi z EV brez problema na daljšo pot - daljšo, kot jo mnogi slovenski vozniki sploh kdaj opravijo.   Glede na to, kje in kako sem vozil, lahko edino jaz podajam sodbo in primerjavo z ICE. In se ne slepim - če bi to pot opravil s svojo Mazdo 3, bi bila poraba zelo verjetno kakšnih 8l/100km, po najbolj optimistični napovedi 7,5l/100 km. Kaj bi to pomenilo v izračunu? 2.078 km * 7,5l/100 km * 1,6€/l (pri nas in na Hrvaškem je bila cena 1,56€/l, v Črni Gori pa 1,64€ za liter 95-oktanca) = 250 evrov za gorivo Naj spomnim - za elektriko je šlo manj kot 20 evrov ... Pa še pri elektriki me ne rabi skrbeti, da bom tankal elektriko slabše kakovosti in kako se bo avto obnašal ... Za razliko v ceni energenta torej dobim več zelo okusnih rib, rebrc, solat itd.   Saj vas ne bom več drezal s tem. Mogoče samo na 10k km objavim še kako statistiko, za tiste par duš, ki upajo pogledati čez planke ...  
    • Nimaš na polici dodatne kombinacije D - Živali? Ker v tem primeru pri večini zavarovalnic ni odbitne franšize, niti ni izgube bonusa ... 
    • "Imamo Mazdo 3 G120 in Mazdo 6 G165, oba z ročnim menjalnikom. Ko se enkrat navadiš na posebnosti tega motorja in prestavna razmerja (je kar razlika med tema dvema avtoma), je vožnja užitek. Pri naši vožnji se motor zelo redko zavrti nad 4.000 obratov in tistih nekaj konjev nad 4.000 pri G120 ne pogrešam."   Mazda 3 je zame glede tega precej boljša, še bolj prijetna za vožnjo.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.