Skoči na vsebino

Financni trgi in investicije preko borze


Z M A J

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...

Ko sem odprl tole temo po toliko časa, sem se vmes vprašal, če je kdo sploh prebral tisto mojo analogijo z jabolki par strani nazaj, pomoje ne. :D

 

Sem late to the party in sem notr vrgel drobiž, ampak tisti en BNB, ki sem ga decembra kupil za 30$ (z namenom, da bom z njim trejdal), je sedaj poskočil na vrtoglavih pecto. Kam gre to no.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ETH se vam splaca kupit, ce ima kdo kaj viska cekinov, sicer raje ne, komur gre na tesno :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

ETH se vam splaca kupit, ce ima kdo kaj viska cekinov, sicer raje ne, komur gre na tesno :)

Če imam viška denarja povabim drago na eno fino večerjo. Pa imava oba sigurno nekaj od tega večera. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

ETH se vam splaca kupit, ce ima kdo kaj viska cekinov, sicer raje ne, komur gre na tesno :)

 

Hehe, stavek v stilu Dr. Crecka. 😁

  • Haha 1
  • Zmeden 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je vseeno kakšna cena je, ne? Gledaš itak samo variacijo... V zadnjih 3 mesecih je šel za 105% gor ;)

Drugače pa glede variacije po moje trenutno zmaga dogcoin 😉 V 3 mesecih čez 600% gor...

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je x-layer napisal:

Saj je vseeno kakšna cena je, ne? Gledaš itak samo variacijo... V zadnjih 3 mesecih je šel za 105% gor ;)

Drugače pa glede variacije po moje trenutno zmaga dogcoin 😉 V 3 mesecih čez 600% gor...

Ja ali pa ETC (eterim klasik), ki se je v nekaj mesecih dvignil za približno 10x

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Z M A J napisal:

Ja ali pa ETC (eterim klasik), ki se je v nekaj mesecih dvignil za približno 10x

Uuu pa res, ETC-ja nisem gledal/spremljal... Je šel v 3 mesecih skorj 1500% gor :)

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je Scr3am napisal:

Vsaka ampak cist usaka stvar ima vzpone in padce tko da logicno, da bo enkrat usekalo dol. Dokler pa rast pa eni mastno sluzijo.

Mislim, da bomo kaj kmalu brali o samomorih ljudi, ki bodo izgubi vse prihodke. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za use ki vlagate v kripto en zelo dobr video na laj je treba pazit, da ne padete v roke prevarantov/scamerjev

 

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en en aktualen prikaz kako market deluje ... sploh za tiste k zdele se na veliko kupujete ... nobena valuta nebo sla vecno v nebo zato je treba pazit kdaj vstopamo v marlet in kdaj gremo ven 

FB_IMG_1620913547239.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Boss napisal:

Najbolj pomembno je, da nisi požrešen oziroma lakomen in da veš kdaj odnehat.

Ali pa sploh ne začneš. Že tako je preveč stresa vsak dan. Zame to definitivno ni. Jaz imam raje goloba v roki kot vrabca na strehi. 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Ali pa sploh ne začneš. Že tako je preveč stresa vsak dan. Zame to definitivno ni. Jaz imam raje goloba v roki kot vrabca na strehi. 

Meni je zanimivo malo kockat in potem imeti samega sebe pod nadzorom, da kdaj je sala odnesla vraga in treba zakljucit hazard, hehe

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.