Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

Dr?i. ?e bi bila t.i. 5-vratna kombilimuzina, bi bila tudi meni zelo interesantna za naslednji avto. HB je premajhen, limuzina pa ?al neuporabna za moje potrebe. ?e tako ob?asno pri karavanu rabim stre?ni kov?ek, ne bi ga pa imel rad stalno na strehi... oz. bi bilo tudi to premalo, ko je kdaj treba transportirati kak?no zadevo ve?jih in ?torastih dimenzij.

 

?akam na novo M6 2020, do tedaj pa bo obstoje?a OK.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj, ampak tudi sam imam ?edalje bolj ob?utek, da bom ?akal na novo M6. To je tud en kurc, da ma ?louk denar pol pa ni avta, ki bi ga mel - mah kr Stingerja bom ubodu - dizel. :lol: Zakon peta vrata, zadnji pogon, ?mekerski look, pa var?en dizel - ne morem falit.

 

Sam res pizda Mazda oblikovalci, a je tako te?ko narest peta vrata za limo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj, ampak tudi sam imam ?edalje bolj ob?utek, da bom ?akal na novo M6. To je tud en kurc, da ma ?louk denar pol pa ni avta, ki bi ga mel - mah kr Stingerja bom ubodu - dizel. :lol: Zakon peta vrata, zadnji pogon, ?mekerski look, pa var?en dizel - ne morem falit.

 

Sam res pizda Mazda oblikovalci, a je tako te?ko narest peta vrata za limo?

Danes sem prebral, da so vse bolj glasne govorice, da bi lahko imela naslednja mazda 6(2020)pogon na zadnja kolesa.

Hm, to bi bilo zanimivo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem prebral, da so vse bolj glasne govorice, da bi lahko imela naslednja mazda 6(2020)pogon na zadnja kolesa.

Hm, to bi bilo zanimivo.

Sam spet kaka amerika.....za EU to pomeni sam ve?ji Co2 pa druge bio eko probleme :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem prebral, da so vse bolj glasne govorice, da bi lahko imela naslednja mazda 6(2020)pogon na zadnja kolesa.

Hm, to bi bilo zanimivo.

Osebno mi je vozit (in pospe?evat) precej bolj?i ob?utek na zadnjem kot na prednjem pogonu. Bi bilo super videt tak?ne tavelike Mazdurine, ne le Mx5 in Rx8.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e bo novi skyactive X imel toliko mo?i da jo bo treba dati ?e malo na zadnjo os 

 

?ala.

Samo ne obupat ljudje, tema se bere kot, Mazda 3 2019 passe, next please. PA ?e zunaj ni.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje da res.

Eno vpra?anje imam. Ali je barva machine gray kaj bolj?a od ostalih glede na to da je tudi dra?ja,seveda poleg rde?e ki je enaka? Zooooom.

?e se prav spomnim je v enem izmed postov napisano, da naj bi bili obe navedeni barvi bolj kvalitetni od ostalih (ve?slojni, zato tudi dra?ji). Sicer pa je dajem glas za HB varianto nove M3 - je bolj priro?na vsaj kar se ti?e petih vrat, ?e tudi je zadaj malo manj prostora (potni?ka kabina). Glede pogona na zadnja kolesa pa menim, da je to korak nazaj - saj so poznane te?ave z zadnjim pogonom na snegu (ko zapade)...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?asi BMW E30 so ?e mimo, ni ve? potrebe po ?aklju cementa v prtlja?niku. :)

 

?e pa bo nova 6 res RWD (mo?no dvomim, saj ?e BMW in MB od nedavnega zaradi zmanj?evanja stro?kov delajo manj?e avte s sprednjim pogonom), bi to bil verjetno popoln avto za racionalne kupce, ki znajo ceniti prednosti zadnjega pogona. Sebe ?e ?tejem med njih. Trenutno je treba za primerljivo opremljen BMW 5 dati 20k ve?, ?e govorimo o novih avtih, rabljenega BMW po 2004 pa zaradi splo?nega upada kakovosti ne bi nikoli kupil.... zato sem se konec koncev tudi odlo?il za mazdo 6, saj je med FWD avti te velikosti ?e najbolj zabavna za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je pa to zraslo ...da je zadnji pogon  toliko slab?i od sprednjega v snegu?  Kamena doba je mimo  zadaj pogon  in ma?ina spredaj pa ostane? v snegu!!!!!  Ljudje s fi?kom ,ali  hro??em se niso prito?evali  nad zadnjim pogonom seveda motor zadaj )   te?a na pogonskih kolesih.....!

zdaj pa je itak pri novih avtih te?a razporejena   ?e ma? zadaj pogon na 50 :50 v grobem ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je pa to zraslo ...da je zadnji pogon  toliko slab?i od sprednjega v snegu?  Kamena doba je mimo  zadaj pogon  in ma?ina spredaj pa ostane? v snegu!!!!!  Ljudje s fi?kom ,ali  hro??em se niso prito?evali  nad zadnjim pogonom seveda motor zadaj )   te?a na pogonskih kolesih.....!

zdaj pa je itak pri novih avtih te?a razporejena   ?e ma? zadaj pogon na 50 :50 v grobem ;)

Saj to, ker spomnim se Hro??ev,. Bowh in Fi?akov, ki so bili kralji za zasne?ene klance, medtem ko so razne 101-ke in Golfi ?e mnogo prej obstali na za?etku ali sredi klanca.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kje je zrastlo? Ljudje so se pomehku?ili...

Ko sem imel v mladih letih bmw 2002 tii(130 ?istokrvnih konji?ev) je bila to najbolj ?portna vo?nja ever. Pa tudi v snegu nisem nikoli ostal. Je pa res, da sem ?e takrat imel gor dobre (za une cajte) zimske gume.

Malo smo ?li bo?no, malo poprek in je ?lo. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi elektronka je napredovala, tu pa spet pride do izraza pomehku?enje ko se vsak zana?a na to, namesto da bi takrat izklopil, da ma?ina lahko prenese mo? na gume

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zrasla v merah in ceni na razred Mazde 6  leta 2010 recimo :)

ammmm kje je pa vele navor dizla v Skyactive - X?  :ne vem:, 65KM ima dizel manj pa ve? navora.....oziroma samo 8nM ve? od navadnega bencinarja........pa porabe tudi ni v katalogu.....

post-2637-0-95826700-1544714677.png

post-2637-0-68087600-1544714682.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.