Skoči na vsebino

NOVA MAZDA 3 (2019)


koroska18

Priporočeno sporočilo

LOL, verjetno je bilo mi?ljeno, da bo imela navor tam, kjer ga ima diesel, ne pa toliko, kot ga ima diesel. :)

 

Avstrijske cene -15 % so ponavadi na?e cene po ceniku. Torej ?e nekje ca. 10% popusta, pa smo na ca. 18k EUR slovenske cene za osnovno 2.0 G122 . Kasneje pride tudi 1.5, ki bo verjetno kak?na 2 tiso?aka cenej?a. Torej avto ni bistveno dra?ji od zdaj?njega, sploh ker ima super osnovno opremo, LED lu?i, HUD, NAVI, vse varnostne pripomo?ke, adaptivni tempomat, celo alarm proti kraji itd. Oprema kot pri 6ici. In your face, passat in golf. :)

 

 

V bro?uri ?al ?e ni tehni?nih podatkov, tako da razen podatka o navoru in mo?i ni ni? novega glede X.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

LOL, verjetno je bilo mi?ljeno, da bo imela navor tam, kjer ga ima diesel, ne pa toliko, kot ga ima diesel. :)

 

Avstrijske cene -15 % so ponavadi na?e cene po ceniku. Torej ?e nekje ca. 10% popusta, pa smo na ca. 18k EUR slovenske cene za osnovno 2.0 G122 . Kasneje pride tudi 1.5, ki bo verjetno kak?na 2 tiso?aka cenej?a. Torej avto ni bistveno dra?ji od zdaj?njega, sploh ker ima super osnovno opremo, LED lu?i, HUD, NAVI, vse varnostne pripomo?ke, adaptivni tempomat, celo alarm proti kraji itd. Oprema kot pri 6ici. In your face, passat in golf. :)

 

 

V bro?uri ?al ?e ni tehni?nih podatkov, tako da razen podatka o navoru in mo?i ni ni? novega glede X.

Ti pravis LOL jaz pa stavim pivo da bo ta motor vvpovprecju zrl 7-8 ce te cifre drzijo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Avstriji se 6 za?ne pri 34k in kon?a pri 49k. Sicer se dobijo popusti 5 do 10 k odvisno od opreme in motorja, ampak so cene res visoke.

Potem pa ?udno, da sosedje ne hodijo mno?i?no na ju?no stran Karavank po nakupih vozil. Razen, ?e jih v neki to?ki birokracija pojebe in jim na koncu izpade isti ?morn?  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@alex

Sem jaz tud gledov ceeda, pa bi na koncu prevec prsu, pol rajs se mal doplacam pa kej bolsga vzamem, da ne govorim o razliki v voznji

Kolk pa kj kur kolegu? Sem zasledil nekje da niso glih nakboljsi glede porabe

Ga ima par dni. Pravi, da po mestu okoli 7,5 l/100.Ima pa zanimiv zvok.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hecno je, da v tem segmentu Mazda ?e cca. 2 desetletji ne naredi niti kupeja, niti karavana. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tej novi avti imajo vsi preterane cene... kolegova kia ceed je bila 22k?.Konfekcijski avto kot avto. In to benzinar 1,4.Kam smo pri?li...

Ampak to je posledica novih trendov in dejstva da se avti prodajajo kot hot dogi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to je posledica novih trendov in dejstva da se avti prodajajo kot hot dogi

Ja, samo vseeno...kia je bila na za?etku 13-14 jurjev polno opremljena. Sedaj so kao dobili malo na imenu in dajmo, gasa nabit cene.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hoj,da se malo oglasim. Ko sem junija kupoval m3 sem preveril cene v bli?ji okolici in ugotovil slede?e,v Srbiji,Hrva?ki in Mad?arski so cene po izra?unu v evre popolnoma enake v Italiji,Austriji in Nem?iji pa po njihovi konfiguraciji za izra?un nekje 4.000 eu ve? kot prinas.Moja m3 g120 revolution lim.21.000 v Avstriji 25.000 minus popust v obeh dr?avah. Mislim,da bo kakega jurja ve? kot sedaj ima pa tudi ve? opreme in velikosti pri limuzini. Lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, samo vseeno...kia je bila na za?etku 13-14 jurjev polno opremljena. Sedaj so kao dobili malo na imenu in dajmo, gasa nabit cene.

 

Ja samo kak?na je bila takrat KIA napram danes. ?e Avtobild, ?eprav je nem?ki, je v primerjalnem testu Ceeda postavil na prvo mesto celo pred Golfom - to je do zdaj nevideno saj je golf vedno zmagal v primerjalnih testih.

 

Druga?e pa Ceeda res hvalijo na vseh mo?nih testih in Korejci so pred ve? kot 20 leti napovedali, da bodo kvalitetnej?i od drugih znamk in kot ka?e zdaj prihajajo taki ?asi oziroma so tu, ?al pa seveda cena temu sledi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res, da je od prej?njega modela napredoval, a ?e prebere? ve? tujih avto revij, ceed-u ?e vedno manjka nekaj, da bi dohitel golfa. ?eprav je zame osebno golf najbolj over rated avto nasploh...po kvaliteti, notranjosti in izgledu. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ceed je problem za prodajo rabljenega. Kolega 2008 1.6 16v nikakor ni uspel prodati in na koncu po ve? kot pol leta dal nekemu svercerju za cca.2 tiso?. ?alostno res.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po drugi strani pa je prisel novi Santa Fe 4.8m velik suv ki se zacne pri 34.900?...37k za 4wd .to je lahko ob bok mnogim manjsim suvjem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.