Skoči na vsebino

Bo Mazda 6 res počasi izginila?


Janez007

Priporočeno sporočilo

Žal res, jaz bom moral tudi iskati kje drugje, ko bo čas za menjavo. Dobr, sem zdajle dobil službeno Škodo Octavio, da se mal prvadim na neki druzga. :(

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

Žal res, jaz bom moral tudi iskati kje drugje, ko bo čas za menjavo. Dobr, sem zdajle dobil službeno Škodo Octavio, da se mal prvadim na neki druzga. :(

 

Lepo da končno uživaš.

  • Haha 5
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sam kurc k je nepremičnina 1.6TDI pa 116 kljuset... Oh ja, še dobr, da je ročni menjalnik, da vsaj mal treniram. Sem imel še Superba na razpolago in je bil tud 1.6TDI DSG - če maš pa tole pa Škodo zasovražiš. Ker osu je dal to mašino notri k je čist neprimerna velikosti in teži.

 

Se pol vsedem nazaj v mojo 150KM 2.2 pa mislim, da imam avion. :nevem:

  • Všeč 5
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1,6  tdi resnično ni mašina.

 

V naši službi so z novim direktorjem  (znimivo da vedno ko se zamenjajo direktorji, se menjajo službeni avtomobili) zamenjali octavije 2.0 tdi za nove peđoje pluginhibridi. Samo ena octavia je še ostala. In ko gredo ljudje na kakšno daljšo službeno pot, uganite kateri je prvi izbor. Ne novi pluginhibridi peđoji, pač pa dizelaš.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. 

 

Tudi pri nas je na izbiro nova (september 2021) Kia Cee'd z litrskim ne-dizlom in 73,5 kW ali pa star (december 2008) Renault Megan Grandtour z 1,9 litrskim dizlom in 96 kW, pa je vedno Renault prva izbira. Pa ne samo med moškimi, ampak tudi med ženskami. In sem začel ženske spraševat, zakaj hočejo Renaulta, če je pa Kia nova, a ne bi raje Kio. Pa še same niso vedele, zakaj, ampak enostavno jim je lepše peljat starega Renaulta... Pa imam občutek, da nimajo pojma, kaj je treba v katerega tankat, ker jaz vedno poskrbim za avtopark in so vsi trije avtomobili natankani, nalit vitrex in preverjen tlak v pnevmatikah ter avto že obrnjan in parkiran tako, da samo obrnejo ključ, prva in gas. Ampak vseeno vsi prvo vprašajo za starega Renaulta.

  • Všeč 4
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

Zanimivo. 

 

Tudi pri nas je na izbiro nova (september 2021) Kia Cee'd z litrskim ne-dizlom in 73,5 kW ali pa star (december 2008) Renault Megan Grandtour z 1,9 litrskim dizlom in 96 kW, pa je vedno Renault prva izbira. Pa ne samo med moškimi, ampak tudi med ženskami. In sem začel ženske spraševat, zakaj hočejo Renaulta, če je pa Kia nova, a ne bi raje Kio. Pa še same niso vedele, zakaj, ampak enostavno jim je lepše peljat starega Renaulta... Pa imam občutek, da nimajo pojma, kaj je treba v katerega tankat, ker jaz vedno poskrbim za avtopark in so vsi trije avtomobili natankani, nalit vitrex in preverjen tlak v pnevmatikah ter avto že obrnjan in parkiran tako, da samo obrnejo ključ, prva in gas. Ampak vseeno vsi prvo vprašajo za starega Renaulta.

Te škatlasti megani so imeli ogromno prostora (ker ni blo še tok plastike not nametane), če si imel dobro opremo so bili že usnjeni, avtomatska klima,.. 

 

1.9 motor je res klopotal kot nor ko si ga zaštartou, ma ko se je ogrel je bil čist ok za vozit, tut 6 brzin je mel za normalno pot, edin mal je meu turbo zamika ko si zahodu ma dobr, to se navadš

 

Jaz bi ga tudi z veseljem izbral za na pot...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Zanimivo. 

 

Tudi pri nas je na izbiro nova (september 2021) Kia Cee'd z litrskim ne-dizlom in 73,5 kW ali pa star (december 2008) Renault Megan Grandtour z 1,9 litrskim dizlom in 96 kW, pa je vedno Renault prva izbira. Pa ne samo med moškimi, ampak tudi med ženskami. In sem začel ženske spraševat, zakaj hočejo Renaulta, če je pa Kia nova, a ne bi raje Kio. Pa še same niso vedele, zakaj, ampak enostavno jim je lepše peljat starega Renaulta... Pa imam občutek, da nimajo pojma, kaj je treba v katerega tankat, ker jaz vedno poskrbim za avtopark in so vsi trije avtomobili natankani, nalit vitrex in preverjen tlak v pnevmatikah ter avto že obrnjan in parkiran tako, da samo obrnejo ključ, prva in gas. Ampak vseeno vsi prvo vprašajo za starega Renaulta.

Nove tehnologije se bojijo, ženske pač... 🫣

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Matick napisal:

Kar mi na pamet pade od znamk ki še imajo limuzine, niti ena mi ni všeč ...

 

To pa ne verjamem. Mogoče ti prej nobena znamka ni tako všeč kot Mazda in boš zato raje vzel neki pač, samo da je od Mazde. Tako delamo pravi Mazda fanboyi, sam men kljub temu, da mi je Mazda totalno všeč na SUV-a ne morem. Obupno grozni so mi - si ne morem pomagat ampak tako jih vidim. 🥺

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

 

To pa ne verjamem. Mogoče ti prej nobena znamka ni tako všeč kot Mazda in boš zato raje vzel neki pač, samo da je od Mazde. Tako delamo pravi Mazda fanboyi, sam men kljub temu, da mi je Mazda totalno všeč na SUV-a ne morem. Obupno grozni so mi - si ne morem pomagat ampak tako jih vidim. 🥺

 

Čisto možno. 
iz VW grupe ne bi absolutno nič vzel. Kia se mi je zamerila ko sem kupvov že tole mazdo. Rabljenih mercedezov tudi ne bom kupvov 
Pol smo pa že vse eliminiral, razen, pogojno, volvo, samo tudi pravjo da so ta nove mašine jajc, pa so več na servisih kt doma.
Pod črto, samo da je mazda, pa tud če je SUV :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je Matick napisal:

iz VW grupe ne bi absolutno nič vzel

 

Jaz sem pa sedaj pogledal nekaj YT videov novega ID7 in moram priznati, da od VW bi pa mogoce ID7 prisel v postev ... edino malo prevelik je in bi ga s tezavo spravil v garazo ...

Imam pa sedaj se nekaj let casa in do takrat se bo se marsikaj spremenilo :D  ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čez 10let boste imeli vsi nove ele. Crossoverje al pa stare karavane.... 😁

@Boss, velik možakar si in slej ko prej ti ne bo pasal sedet na tleh in se ti spravljat iz nizkega avta.... 😉

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

@Boss, velik možakar si in slej ko prej ti ne bo pasal sedet na tleh in se ti spravljat iz nizkega avta.... 😉

 

Upam, da bom še dolgo mlad pa da se mi ne bo treba s tem vprašanjem ukvarjat. Moj fotr je bil glih kar 78 pa ma še vedno Mazdo 6 in bi bil zanj verjetno kakšen CX-3 bolj primeren pa me sam pogleda in pravi: tiste parkrat na teden za not pa ven it pa še nisem tolk ubog, da ne bi zmogel.

 

Je pa res, da nikoli ne veš kaj ti bo življenje prineslo ali odneslo, tako da ne bom rekel "nikoli".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Upam, da bom še dolgo mlad pa da se mi ne bo treba s tem vprašanjem ukvarjat. Moj fotr je bil glih kar 78 pa ma še vedno Mazdo 6 in bi bil zanj verjetno kakšen CX-3 bolj primeren pa me sam pogleda in pravi: tiste parkrat na teden za not pa ven it pa še nisem tolk ubog, da ne bi zmogel.

 

Je pa res, da nikoli ne veš kaj ti bo življenje prineslo ali odneslo, tako da ne bom rekel "nikoli".

Pameten zaključek.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je 50keda napisal:

@MazdaBoy Kerga zej misliš? Zgornjega al spodnjega :D
Ker na tisti alexovi sliki sta namreč dva različna avtomobila :D

Hehe dobra 👍 Pa rečmo spodnjega 😄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.