Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 1 minuto je Janez007 napisal:

Ko opazujem okoli sebe, se mnogo obolelih (vročina, kašljanje, glavobol) niti več ne testira in celo ne hodi k zdravniku.  

Sedaj imamo Švedski sistem,priporočila pa to.....😊😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Bini napisal:

Ne, imam pa svojega in se ne sekiram več za druge.... :bravo:

Itak se pol folka ne testira več. In potem imamo pol oddelka na bolniški naenkrat. 😊 Od tega se, če se dva testirata in imata potrjen kovid, ostali pa "kao" ne. 😊 

In je, vsaj tako pravijo tej, ki ga  "uradno" imajo bolj hard varianta kot je bila recimo spomladi. 

Mah, piči dalje... 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je g.Wankel napisal:

A je kdo dec/jan fasal rdeče/vnete oči? :D

jaz sem imel, pa sem potem okrog poizvedoval in jih je imelo kar nekaj podobno...

Uhm ja jst 27 decembra, še zdej imam mal na veki rdeče??

 

Mi je dala dohtarica maxitrol, pa ti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Uhm ja jst 27 decembra, še zdej imam mal na veki rdeče??

 

Mi je dala dohtarica maxitrol, pa ti?

 

Jaz sem mislil, da je to od konjske kreme, da sem si po očeh ponesreči dotikal, pa potem nisem klical zdravnika ker je minilo po dveh dneh. Me ni pa nič bolelo ali karkoli.

Potem pa ogromno ljudi okrog mene reče da ima iste probleme :D

Me zanima kaj je to :)

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je g.Wankel napisal:

 

Jaz sem mislil, da je to od konjske kreme, da sem si po očeh ponesreči dotikal, pa potem nisem klical zdravnika ker je minilo po dveh dneh. 

Potem pa ogromno ljudi okrog mene reče da ima iste probleme :D

Me zanima kaj je to :)

Glede na to, da so vnetja kar znana za ta nova cepiva, zna bit povezano kej s tem...bolj je vprašanje katera stvar to spodbudi...ker to smo imeli tudi pred cepljenji :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Je pa tudi dokazano, da večkrat ko človek prebere kako neumnost, bolj... postane tudi sam. 😉

 

To se pa strinjam, edino a ključno vprašanje pa je kaj je naumnost in kaj ni. Mnogo stvari, kar so nekateri imeli za neumnost al pa še majo, je danes dejstvo in marsikej kar je bil včasih za dejstvo se je danes izkazalo za neumnost. Tko da... velik sreče pri prepoznavanju dejstev in neumnoati.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 1. 2023 ob 11:03 je Alex napisal:

Je pa tudi dokazano, da večkrat ko človek prebere kako neumnost, bolj... postane tudi sam. 😉

 

 

Kul je, ker je napisana zraven ključna beseda - študija. Kakorkoli se gleda to tole, je vsaj bilo nekaj raziskovanja vključenega in ne samo neke naučene besede facebook mam al kaj so že bile in so dobile nagrado od Pahorja za to, plus ostali na televiziji, ki so govorili naučene besede.

Proizvajalci cepiv za študije niso imeli časa, saj gre za novo tehnologijo in se bo zgleda študija delala spotoma. Zato je tudi vsak podpisal privolenje pred cepljenjem, da je tam na lastno odgovornost.

 

So pa baje sedaj stekle prve odškodnine zaradi stranskih učinkov cepiva za C19, vprašanje je pa samo, ali so te odškodnine posthumne ali se da celo dokazat poškodbe zarad cepiv še živim... saj veste, vsi smo tako ali drugače bolani v očeh zdravstva in vedno je neki drugega krivo za smrt... razen, ko se je štelo covid smrti, takrat je bil samo covid in ne prometna nesreča.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 8 minutami je g.Wankel napisal:

Upam, da ne znižajo na 36,5 ker potem sem lahko skoz na bolniški :D

Mogoče pa dobiš diagonozo kronične bolezni in si pol upravičen vsaj do delne invalidske? Ma res to živimo v 🤡🤡🤡 svetu.

  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bogi novozelandci... končno so se znebili fašistične čarovnice pa prihaja na njeno  mesto še bolj moten osebek, ki je izjavil, da bodo leta 2023 lovili vse nacepljene.

 

 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Bogi novozelandci... končno so se znebili fašistične čarovnice pa prihaja na njeno  mesto še bolj moten osebek, ki je izjavil, da bodo leta 2023 lovili vse nacepljene.

 

 

Bravo za Novo Zelandijo. 👍Vsaj ena normalna država na svetu še obstaja. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.