Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

dne 29. 1. 2023 ob 0:37 je Bini napisal:

Me zavedaš se,da je to je normala za nekatere....:nevem:

 

Mi je žal, da je tako. To bo tako ostalo, kot slačenje skoraj do gat preden greš na letalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

 

Mi je žal, da je tako. To bo tako ostalo, kot slačenje skoraj do gat preden greš na letalo.

Kdo je pa kriv za to,🤔 mene ne moti tako hudo,če zato letim varneje......👍

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

 

Mi je žal, da je tako. To bo tako ostalo, kot slačenje skoraj do gat preden greš na letalo.

In prav je tako. Kdor bo hotel leteti se bo držal pravil. Drugi pa s čolni, kajaki, kombiji, kot bi rekel dončičev oče. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo bi bilo, če bi ujet stric sedaj ratal žvižgač, če je sploh še na tem planetu. 

 

FB.WATCH

34.271 views, 3.244 likes, 503 loves, 177 comments, 636 shares, Facebook Watch Videos...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Še ena undercover, ki so jo dali ven včeraj.

 

WWW.FACEBOOK.COM

30.329 views, 1.877 likes, 23 loves, 724 comments, 4.394 shares, Facebook Watch Videos from Project Veritas: BREAKING: Pfizer Director Concerned Over Women's Reproductive Health After COVID-19...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
dne 3. 3. 2021 ob 22:21 je Boss napisal:

Lepo, da si optimist, ampak virusa ne bomo premagali, ker tudi gripe nismo. To je tip virusa, kjer zmage pač ni in bomo z njim morali živeti, kot stoletja živimo z gripo.

 

Smešno ne, kako smo nekateri pred dvema letoma tole razlagali pa bili označeni za vse živo in da je bil pridevnik antivakser še med najmilejšimi.

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Boss napisal:

 

Smešno ne, kako smo nekateri pred dvema letoma tole razlagali pa bili označeni za vse živo in da je bil pridevnik antivakser še med najmilejšimi.

Mah, vi ste razlagali vse živo od tega, da je v cepivu čip do tega, da bodo v roku dveh let vsi cepljeni pomrli. 😄😄

Raje ne bi o tem, Boss. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Boss napisal:

 

Smešno ne, kako smo nekateri pred dvema letoma tole razlagali pa bili označeni za vse živo in da je bil pridevnik antivakser še med najmilejšimi.

 

True. Da ne rečem, da so zdravniki, ki so to na glas govorili, ostajali brez licenc ali pa z grožnjami po odvzemu. 

Zgleda so sedaj ratali tile tolk samozavestni, da lahko že javno povedo, ker najebal tako noben ne bo. Sicer pa, če bi se sam cepil, bi bil v teh cajtih kar fejst razpičkan.

 

So pa omenjene nove strategije glede zaupanja v cepiva in če res delajo mutacije v labu in hkrati cepiva, ni 2x za rečt, da samo spustijo ven bolj smrtonosen virus in bomo spet stali v vrstah za pikico. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Alex napisal:

Mah, vi ste razlagali vse živo od tega, da je v cepivu čip do tega, da bodo v roku dveh let vsi cepljeni pomrli. 😄😄

Raje ne bi o tem, Boss. 😉

Glej, če me obtožuješ potem postrezi z dokazom, da sem to trdil. V nasprotnem pač izpadeš lažnivec. Torej kaj bo? Boš podal dokaze al se boš opravičil, da samo malo bleješ?:whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Glej, če me obtožuješ potem postrezi z dokazom, da sem to trdil. V nasprotnem pač izpadeš lažnivec. Torej kaj bo? Boš podal dokaze al se boš opravičil, da samo malo bleješ?:whatever:

Ne tebe direktno, ampak vse anticepilce na splošno,ki so blejali, kar so jim povedali na FB in podobnih verodostojnih medijh.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Ne tebe direktno, ampak vse anticepilce na splošno,ki so blejali, kar so jim povedali na FB in podobnih verodostojnih medijh.😉

 

Preveč na splošno govoriš. Če smo na tem, so cepilci želeli nam in našim družinam bridki konec na tak in drugačen način. 

Tako da, pustimo par kretenov na obeh straneh, ker še vseeno upam, da so izjeme. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Ne tebe direktno, ampak vse anticepilce na splošno,ki so blejali, kar so jim povedali na FB in podobnih verodostojnih medijh.😉

Ok, naj bo, sam take izjave so vedno problem, ker če zmečeš vse v en lonec dobiš pomije in seveda je potem z lahkoto kazat, kako je to slabo in neokusno. Ampak pomije si sam naredil, ker si vse zmetal v ta lonec. Če sprejmeš, da imajo ljudje drugačna mnenje to ne pomeni, da vsi, ki nimajo enakega mnenja kot ti, so med seboj enaki oziroma z enakim mnenjem. Je pa tak način obravnave odličen za manipuliranje in blatenje ter zaničevanje drugače mislečih. Kar pa niti malo ni kul.

 

Sicer pa se nam pred očmi odvija razpletanje te zgodbe in kot kaže vsak od glavnih akterjev nekako išče izhod, da bi najprej rešil svojo rit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Boss napisal:

Ok, naj bo, sam take izjave so vedno problem, ker če zmečeš vse v en lonec dobiš pomije in seveda je potem z lahkoto kazat, kako je to slabo in neokusno. Ampak pomije si sam naredil, ker si vse zmetal v ta lonec. Če sprejmeš, da imajo ljudje drugačna mnenje to ne pomeni, da vsi, ki nimajo enakega mnenja kot ti, so med seboj enaki oziroma z enakim mnenjem. Je pa tak način obravnave odličen za manipuliranje in blatenje ter zaničevanje drugače mislečih. Kar pa niti malo ni kul.

 

Sicer pa se nam pred očmi odvija razpletanje te zgodbe in kot kaže vsak od glavnih akterjev nekako išče izhod, da bi najprej rešil svojo rit.

 

Ampak po bitki je vedno lahko biti junak, a ni tako?

 

In nekomu, ki napove na desetine prerokb, se bo kakšna tudi uresničila, že po verjetnosti.

 

In kaj pomeni moje mnenje (pisarniškega inženirja tehnike) o zdravljenju srčnih zaklopk, o zdravljenju ALS? Sploh kaj pomeni moje mnenje - mnenje laika v primerjavi z mnenji tistih, ki se profesionalno s tem ukvarjajo po več 10 let? :)

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez, imaš prav. Še vedno pa ne pomeni, da ima tak človek vedno prav, ker obstaja zelo velika verjetnost, da tudi on marsikaj ne ve. Vseveda pač ni, zato je kanček dvoma s strani laikov včasih zaželjeno. Sej če pogledaš družinskega zdravnika ali pa tvojega osebnega, ti je lahko hitro jasno kako sistem deluje. Dobro, lahko da so izjeme sem in tja. Hočem rečt, vedno vse prevečkrat se samo zatira simptome, vzroke se pa ne išče, ker ni rentabilno za sistem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Janez007 napisal:

 

Ampak po bitki je vedno lahko biti junak, a ni tako?

 

In nekomu, ki napove na desetine prerokb, se bo kakšna tudi uresničila, že po verjetnosti.

 

In kaj pomeni moje mnenje (pisarniškega inženirja tehnike) o zdravljenju srčnih zaklopk, o zdravljenju ALS? Sploh kaj pomeni moje mnenje - mnenje laika v primerjavi z mnenji tistih, ki se profesionalno s tem ukvarjajo po več 10 let? :)

Lepo povedano. Kaj pa, če bi se obrnilo čisto v drugo smer, in bi necepljeni padali kot muhe. Potem bi zopet bil kdo drugi kriv za njihovo trpljenje. Pač anticepilci niso prevzeli odgovornosti do drugih in tako se bodo obnašali ob vsaki morebitni naslednji pandemiji. Demokracija je v"asih hudič. Tukaj mi je pa hočem ali nočem všeč bivša juga, kjer so vse zbobali skupaj  na kup in vse pocepili. In to najbrž s kakimi ruskimi cepivi, ko živ bog ni vedel, kaj je v njih in ali sploh delujejo. Lepo se vidi tudi demokracijo v tem, da dan danes veliko mladih mamic (FB doktoric) ne da cepiti svojih otrok. Ko pa kak zboli je pa cela štala. 

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, cela štala. Se mi zdi, da je cela štala tudi če je otrok cepljen, tko da neke blazne razlike pomoje ni. Zdej, če si tok suveren, da ne cepiš otroka, potem imaš najbrž nekaj znanja, da veš da se vročine pri 37 ne zbija ipd...

Jaz imam izkušnje prej v obratni smeri, začenši z zgoraj navedenim primerom, potem mi pa sosed pravi, da se jim zdi čudno, da se otroku recimo vleče nek kašelj ipd če 2 tedna, potem mi pa omeni svečke in ne vem kakšen paracetamol, mi je pa hitro vse jasno :)

 

Ša največ je pa odvisno od hrane same..Valda, če se bo otrok basal s sladkarijami, prigrizki ipd...je to že kar velik potencial, da bo slej ko prej zbolel...Veliko jih pa mogoče ne da toliko poudarka na hrano, gibanje,..nasploh zdrav razvoj, so ji pa seveda cepili in mislijo, saj je cepljen. Potem pa imaš zgodbe o konstantnih vnetjih v ušesih in še in še. 

 

Zdravje imamo samo v rokah - ok so izjeme in kakšne genetske predispozicije, čeprav sedaj se v ospredju vedno bolj poudarja epigenetiko. Načeloma je pa itak sam zase odgovoren, da večinoma prisluhne sam sebi, občasno se strinjam tudi zdravnikom, tisti pregovor da si kar ješ, se mi pa vedno bolj zdi kar vmesen :)

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Janez, imaš prav. Še vedno pa ne pomeni, da ima tak človek vedno prav, ker obstaja zelo velika verjetnost, da tudi on marsikaj ne ve. Vseveda pač ni, zato je kanček dvoma s strani laikov včasih zaželjeno. Sej če pogledaš družinskega zdravnika ali pa tvojega osebnega, ti je lahko hitro jasno kako sistem deluje. Dobro, lahko da so izjeme sem in tja. Hočem rečt, vedno vse prevečkrat se samo zatira simptome, vzroke se pa ne išče, ker ni rentabilno za sistem...

 

Od predmeta filozofija v srednji šoli mi je ostalo tole od Sokrata :) Tisti, ki veliko ve, se vsaj zaveda, kako malo ve. 😃

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.