Skoči na vsebino

Mazda CX-60

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 11 minutami je Jest napisal:

Ves da me to se najmanj briga, kaj si ti mislis o tem... Meni je vsec... in to je meni najvaznejse ... Kaj si drugi mislijo o tem, mi je cisto vseeno... in prav je tako, da je enim vsec nekaj... drugim nekaj drugega... tretji pa se obracajo z vetrom in niti ne vedo, kaj bi radi ... 

Saj  meni dol visi, kaj ti in tvoja pisana druščina tukaj streljate. S tem, ko pišete neumnosti  cx 30 žalite predvsem druge lastnike cx 30 na forumu, ki so si kupili cx 30 in z njimi uživajo. 😉

 

 

Napisano
pred 1 uro je mazdaman napisal:

Alex saj razumemo, da ti je CX-60 še grda zaenkrat

Ne samo za enkrat ampak tudi za dvakrat, za trikrat... 😉

 

 

Napisano

Pa ste-smo spet na podnu kot lani  in predlani parkrat,eni bi hec ,drugi ga ne razumejo,tretji so užaljeni četrti ne vem kaj ,za kaj 🤔 za nič od nič.....:nevem: Tako gre ta svet tja nekam u maloro,žal.......🥴

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Saj  meni dol visi, kaj ti in tvoja pisana druščina tukaj streljate. S tem, ko pišete neumnosti  cx 30 žalite predvsem druge lastnike cx 30 na forumu, ki so si kupili cx 30 in z njimi uživajo. 😉


Zalimo??? ce je kdo uzaljen, si to samo ti, ko ti nekdo natrese dejstva… ;)

 

Sicer pa ce je to zaljenje, si ti bolj tisti, ki zali… ko pises, kako je nekaj grdo, kako so gumijasti tepihi smrdljivi, kako je Kia naenkrat poden od podna… pa ceski izdelki zanicujoci…

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 19 minutami je Jest napisal:


Zalimo??? ce je kdo uzaljen, si to samo ti, ko ti nekdo natrese dejstva… ;)

 

Sicer pa ce je to zaljenje, si ti bolj tisti, ki zali… ko pises, kako je nekaj grdo, kako so gumijasti tepihi smrdljivi, kako je Kia naenkrat poden od podna… pa ceski izdelki zanicujoci…

 

Če je pa res vse našteto. Ne morem pomagat. Napišem dejstva pa vsi v luft. 

pred 36 minutami je Bini napisal:

Pa ste-smo spet na podnu kot lani  in predlani parkrat,eni bi hec ,drugi ga ne razumejo,tretji so užaljeni četrti ne vem kaj ,za kaj 🤔 za nič od nič.....:nevem: Tako gre ta svet tja nekam u maloro,žal.......🥴

 

Kaj čmo. Se najde par pacientov, ki imajo prostaško dialog (prvi je ponavadi vojak) in gre vse za o navzdol. 

 

 

Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Če je pa res vse našteto. Ne morem pomagat. Napišem dejstva pa vsi v luft. 

Kaj čmo. Se najde par pacientov, ki imajo prostaško dialog (prvi je ponavadi vojak) in gre vse za o navzdol. 

 

Ampak to se le in zgolj tvoja osebna dejstva, ki veljajo več ali manj samo zate. Drugi imajo neka druga dejstva in zdaj bi rad, da recimo opustijo svoja in sprejmejo tvoja, ker če ne... ja seveda tako kot greš ti v luft gremo lahko tudi drugi in kaj pol.

 

 

 

 

33112_1.png

  • 5 tednov kasneje...
Napisano
  • Všeč 1
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 6 minutami je NevLado napisal:

Evo, še vedno ostajajo na olju 5w30 ultra ali 0w20 supra

A bi raje imel 0w08....😟🤔

Napisano
pred 6 minutami je Bini napisal:

A bi raje imel 0w08....😟🤔

Jaz verjamem, da tudi z 0w8 oljem ni nič narobe - je pa res, da je to bolj okoljska muha kot karkoli drugega. Ampak če ti mašina zaradi tega spije 1 deci manj in potem računaš, da je v EU toliko pa toliko avtov, se na koncu nekaj pozna pri izpustih :prstgor:

Napisano
pred 8 minutami je NevLado napisal:

Jaz verjamem, da tudi z 0w8 oljem ni nič narobe - je pa res, da je to bolj okoljska muha kot karkoli drugega. Ampak če ti mašina zaradi tega spije 1 deci manj in potem računaš, da je v EU toliko pa toliko avtov, se na koncu nekaj pozna pri izpustih :prstgor:

Olja ali bencina..... 😊😉👍

  • 2 tedna kasneje...
Napisano (urejeno)

kratek test/poročilo, kjer so jo pohvalili, verjetno pa jih prav veliko na SLO cestah ne bo, glede na vstopno ceno preko 52k €.....

WWW.DNEVNIK.SI

Prvi Mazdin priključni hibrid sliši na ime CX-60, gre pa za petega športnega terenca v ponudbi v Sloveniji. Krasijo ga zmogljvosti, udobje in tehnološka naprednost, zanj je potrebno odšteti najmanj 52.290...

 

Popravljeno od sportman333
Napisano
pred 2 urama je sportman333 napisal:

kratek test/poročilo, kjer so jo pohvalili, verjetno pa jih prav veliko na SLO cestah ne bo, glede na vstopno ceno preko 52k €.....

WWW.DNEVNIK.SI

Prvi Mazdin priključni hibrid sliši na ime CX-60, gre pa za petega športnega terenca v ponudbi v Sloveniji. Krasijo ga zmogljvosti, udobje in tehnološka naprednost, zanj je potrebno odšteti najmanj 52.290...

 

 

Citat

Ali prevedeno, če boste želeli, boste na cesti med najhitrejšimi, saj je pospešek do stotice za SUV-a športnih 5,8 sekunde, maksimalna hitrost pa je omejena na 200 kilometrov na uro.

 

Moja 6ka z istim bencinskim motorjem gladko preko 200kmh, CX-60 z dodatno elektriko pa omejena na 200kmh? In to avto, ki košta 52 tisoč eur :lol::lol::lol:

Napisano
pred 18 minutami je NevLado napisal:

 

 

Moja 6ka z istim bencinskim motorjem gladko preko 200kmh, CX-60 z dodatno elektriko pa omejena na 200kmh? In to avto, ki košta 52 tisoč eur :lol::lol::lol:

Hmm... Kdaj pa si nazadnje vozil 200 km/ uro in več ? 🤔

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Napisano

Smo vsi hoteli Mazdo v "premium" razredu in sedaj imamo" super premium " še ceno......😳🙃😛🥴😤

Do takrat, ko bom jaz začel samo razmišljat o menjavi bo že tam nekje 80k€.....😁😉

 

 

Napisano
pred 42 minutami je NevLado napisal:

 

 

Moja 6ka z istim bencinskim motorjem gladko preko 200kmh, CX-60 z dodatno elektriko pa omejena na 200kmh? In to avto, ki košta 52 tisoč eur :lol::lol::lol:

Saj tudi Toyota RAV4 Hybrid z 218 konji je kao omejen na 180 km/h končne. Pa gre več. 😃

pred 23 minutami je Alex napisal:

Hmm... Kdaj pa si nazadnje vozil 200 km/ uro in več ? 🤔

Jaz v soboto. V Nemčiji, da ne bo pomote. 😃

Napisano
pred 12 minutami je dvorjan napisal:

Saj tudi Toyota RAV4 Hybrid z 218 konji je kao omejen na 180 km/h končne. Pa gre več. 😃

Jaz v soboto. V Nemčiji, da ne bo pomote. 😃

In kolikokrat si na mesec v Nemčiji? 😊

 

 

Napisano
pred 46 minutami je Alex napisal:

Hmm... Kdaj pa si nazadnje vozil 200 km/ uro in več ? 🤔

Jaz z cx-5 zadnjič 4 leta nazaj ženo urgentno v Izolo... in pred 2 leti z vagom ta mlajšega sina ravno tako.... Zakaj ne bom pisal, glavnem v obeh primerih upravičeno, kjer bi šlo skozi "tamodrih".    

Napisano
pred 53 minutami je Alex napisal:

Hmm... Kdaj pa si nazadnje vozil 200 km/ uro in več ? 🤔

Spet si sfalil bistvo. :D Drugače pa včeraj, da sem preveril če že kaj škripa, pa ni še krize pri teh dinozaver 2.5 mašinah. 

 

Napisano
pred 49 minutami je dvorjan napisal:

Parkrat letno. In z največjim veseljem. 😃

Pa kdaj pomisliš da ti takrat guma poči?  Samo vprašam za prijatla :D 

Napisano
pred 8 minutami je scania napisal:

Pa kdaj pomisliš da ti takrat guma poči?  Samo vprašam za prijatla :D 

Ne.

 

Pa saj tudi ne bi bilo fino, če ti poči pri 130 km/h na AC, levo od tebe ograja, desno pa tovornjak ... Pa še na viaduktu po možnosti ...

Napisano
pred 9 minutami je dvorjan napisal:

Ne.

 

Pa saj tudi ne bi bilo fino, če ti poči pri 130 km/h na AC, levo od tebe ograja, desno pa tovornjak ... Pa še na viaduktu po možnosti ...

To je res pri 130 bi se še malo mučil, pri 200 te pa v trenutku ni več.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Napisano (urejeno)
pred 51 minutami je scania napisal:

Pa kdaj pomisliš da ti takrat guma poči?  Samo vprašam za prijatla :D 

 

če bi na to razmišlju se niti z beciklom nebi več upu po klancih spuščat 😬

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 3
  • Haha 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.