Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Izklopi se takrat, ko je vec svetlobe… torej recimo ko prides v naselje, kjer javna razsvetljava bolj razsvetljuje okolico…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 9. 8. 2023 ob 19:43 je tommaazz napisal:

Poglej prosim katero verzijo imaš...meni res deluje slabo...kot mavadne led in ne matrične...zanimivo, da kar izklopi vse, ko se avtomobil približuje, namesto da bi samo tisti del kjer je avtomobil...prej pa je bilo ok

Pa še fakin toča mi ga je na Krku dobila🤬

Kje to pogledaš? 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Alex napisal:

Kje to pogledaš? 

Tam v setting/system setting/software information

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je tommaazz napisal:

Jaz imam novejšega...11001...vse drugo dela ok edino pri lučeh opažam razliko...

Hvala bogu, da nimam novejšega in da delajo luči super. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Bini napisal:

Tudi jaz sem pogledal katero različico imam in je tudi ta,mogoče bo jutri drugače,ko grem na servis in vpoklic.....👍

IMG_20230816_072918.jpg

Upam, da ti ne bodo pokvarili luči z novo različico. Pozanimaj se. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej luči delujejo ok, mogoče sem malo zapaničaril, ker se mi je zdelo, da ne delujejo kot prej, a je očitno bilo še malo presvetlo zjutraj 😁. Prižiga mi stranske, ko se vozim za nekom, tako da tako kot prej...zaenkrat mi še ni nihče blendal, da bi ga zaslepil 😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je tommaazz napisal:

Sej luči delujejo ok, mogoče sem malo zapaničaril, ker se mi je zdelo, da ne delujejo kot prej, a je očitno bilo še malo presvetlo zjutraj 😁. Prižiga mi stranske, ko se vozim za nekom, tako da tako kot prej...zaenkrat mi še ni nihče blendal, da bi ga zaslepil 😎

Novi software ne vpliva na luči,ker so popravki na hladilnem sistemu-kondenzatorju in krmiljnem mehanizmu motorja.....👍

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opravil sem 2.servis pri 16kkm na Mazdi cx30, x186.....😊

Pregledali so vse pomembne vitalne dele na avtu in menjali olje, oljni filter, podložka čepa za olje, filter klimatskega sistema in jo dezinficirali ter oprali in zbrisali avto kot vedno do zdaj.👌 Cena je bila z nekaj popusta 248 €. Vpoklic je prav tako bil opravljen in zabeležen v digitalno servisno knjigo....👍 Če bo pila še manj kot prej bom vesel,poskočnost pa je bila že takoj občutna....:bravo:

Za nadomestni avto sem dobil testno cx30 x186 AWD.

Po cca 40 prevoženih km po mestnem in primestnem prometu sem opazil da dobro gre in malo pije kot je razvidno iz slike. Stara je 3 mesece in ima že tudi novi softwar.Je pa podvozje glasnejše od moje Mazde in to verjetno zaradi AWD ali pa zaradi gum (Toyo).

IMG_20230817_103219.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Bini napisal:

Opravil sem 2.servis pri 16kkm na Mazdi cx30, x186.....😊

Pregledali so vse pomembne vitalne dele na avtu in menjali olje, oljni filter, podložka čepa za olje, filter klimatskega sistema in jo dezinficirali ter oprali in zbrisali avto kot vedno do zdaj.👌 Cena je bila z nekaj popusta 248 €. Vpoklic je prav tako bil opravljen in zabeležen v digitalno servisno knjigo....👍 Če bo pila še manj kot prej bom vesel,poskočnost pa je bila že takoj občutna....:bravo:

Za nadomestni avto sem dobil testno cx30 x186 AWD.

Po cca 40 prevoženih km po mestnem in primestnem prometu sem opazil da dobro gre in malo pije kot je razvidno iz slike. Stara je 3 mesece in ima že tudi novi softwar.Je pa podvozje glasnejše od moje Mazde in to verjetno zaradi AWD ali pa zaradi gum (Toyo).

IMG_20230817_103219.jpg

Super! Pa ne da si bil prav danes v Celju? 🙂 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Lentus napisal:

Ko smo že pri verzijah progranske opreme... kaj imate to neke stare verzije?

Na servisu sem bil konec aprila.

20230818_191723.jpg

😊😂🤣 Ti imaš čisto drugačen software kot pa je na x 186 motorjih.....:nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.