Skoči na vsebino

Mazda CX-30


mazdaman

Priporočeno sporočilo

Glede GDPR si moral poklikati, da se strinjas, ko si namestil aplikacijo My Mazda in si ustvaril racun… ;) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

8 hours ago, etcho said:

Ali kdo od vas ve, kako je CX-30 povezana na internet, kjer sporoča pozicijo in podatke o vozilu v aplikacijo MY MAZDA? Mogoče vgrajena esim kartica, pogodba s kakšnim operaterjem?

A to deluje pri nas? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je SpEkTr napisal:

A to deluje pri nas? 

 

 

Da ... Pri recimo CX-60 celo se vec... lahko daljisnko vklopis klimo ali gretje ... zaklenes vrata, ce si jih pozabil zakleniti... preveris napolnjenost pnevmatik, napolnjenost baterije... skupni doseg... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Jest napisal:

 

 

Da ... Pri recimo CX-60 celo se vec... lahko daljisnko vklopis klimo ali gretje ... zaklenes vrata, ce si jih pozabil zakleniti... preveris napolnjenost pnevmatik, napolnjenost baterije... skupni doseg... 

Pri CX-30 je podobno, mogoče kaj več v primeru avtomatskega menjalnika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Živjo.

Berem, da je Mazdin lak ekstremno tanek in mi ga včeraj tip, ki se ukvarja z detailingom tudi pomeri. Havba ima nekje med 52 in 55 mikronov, ostala mesta malenkost bolje, tja od 62 do 80. Ste morda lastniki pomerili na svojih cx30? Je tako nizka številka ok? Moj merilec je bil kar malo presenečen češ da tako tankega sloja še pri nobenem avtomobilu ni videl.

Popravljeno od Sunking
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je nova realnost za novejše modele Mazd, tudi evropski ga imajo manj in manj. Včasih so baje imeli evropejci okoli 150 mikronov (če se prav spomnim), pa se je v zadnjem času to dosti zmanjšalo tudi na 90.

Mazda je pa še posebej znana po tankem laku, ko sem imel svojo po par letih uporabe prvič na detailingu (imam 6 letnik 2019, 2022 sem bil na detailingu prvič), so bile ugotovitve iste kot jih imaš ti. Delala sva meritve pri prevzemu in ravno takrat je tam imel tudi čisto frišno mazdo 3, in je bila ista pesem.

Tule je pa prispevek iz tistega časa (sem dejansko mislil, da sem jo dal na detailing že 2020 pa očitno ne :D ) :

 

Popravljeno od 50keda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te naše nežne dame :)

 

Sicer pa je šel okoli avtomobila z lučko in se je na sovoznikovih vratih videlo par svetlo sivih krogov. Jaz sem isto videl dvakrat na sončni svetlobi, pa se mi je zdelo da gre morda za kak odboj svetlobe. Naj bi se barva popravljala že pri proizvajalcu. Kaj storit v tem primeru? It do prodajalca, pustit pri miru?

Popravljeno od Sunking
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivi pospeški. 

 

Moja "Japonka" pa rabi od 0 do 80 km/h tam okoli 27 sekund.

 

Mogoče bi bili pospeški kaj boljši, če bi bila keson in prikolica prazna. Ali pa, če bi prikolico kar odpel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.