Skoči na vsebino

Poraba Mazda CX30


Bini

Priporočeno sporočilo

dne 31. 10. 2023 ob 21:39 je Sonyfan napisal:

Bil te dni z družino na Lošinju. Tja dol, nekaj vožnje po otoku in nazaj. Kdor pozna otok, ve da se da lepo kruzat s konstantno hitrostjo 80-100km/h. Bili štirje v avtu, povprečje po BC: 6,9. Ne vem kako vam uspe doseči 5,9...?

 

To je pa pol druga tema ''prigode v prometu'', kjer jih @Boss posname kako cjazijo 60 tam k je 90 :D 

  • Všeč 1
  • Haha 2

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 11. 2023 ob 9:44 je MazdaBoy napisal:

Pa sej to ni velka poraba ali pač? 🤔

Ne tožim nad veliko porabo, sploh ne. Samo radoveden sem s kakšnim načinom vožnje, enim uspe še za liter manj. Aja, avto je z ročnim menjalnikom.

Popravljeno od Sonyfan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Sonyfan napisal:

Ne tožim nad veliko porabo, sploh ne. Samo radoveden sem s kakšnim načinom vožnje, enim uspe še za liter manj. Aja, avto je z ročnim menjalnikom.

Verjetno zelo nežna vožnja, ane. Pa saj na avtocesti pri 120 km/h konstantne vožnje še jaz z 2,5l bencinarjem vozim z nekih 6,5l/100km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Sonyfan napisal:

Ne tožim nad veliko porabo, sploh ne. Samo radoveden sem s kakšnim načinom vožnje, enim uspe še za liter manj. Aja, avto je z ročnim menjalnikom.

Naj te potolažim, meni je danes od doma(Šentjur) do Postojne v deževnem in ful vetrovnem jugozahodniku pila 7.4,nakar se je spustila na 6.2 do Opatije.... 👌Veter in dež se zelo pozna pri porabi, še nikoli tako. 🥴Vmes sem še bil na Učki na 900m n/v. 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.