Skoči na vsebino

Android Auto Wireless


kacnje

Priporočeno sporočilo

No jaz sem včeraj iz Aliexpressa za cca. 20eur nabavil tale wireless vmesnik, ki sem ga vklopil v USB priklopnza android in nato med vmesnikom in telefonom vzpostavil bluetooth povezavo. Zadeva deluje brezhibno, ko prižgem avto se avtomatsko brezično poveže. Če komu prov pride se slikica zadeve.

Screenshot_20240403_201239_AliExpress.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Bini napisal:

Bi delal tole na CX30 🤔,mi tisti priklop na kabel mal na živce gre.....🥴

Ali pa kupiš nov CX30, ko ima wireless AA že vgrajen :)

 

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te zadeve sedaj ponuja tudi mazda uradno (tudi na njihovi strani so). Samo cena je precej vecja :D

 

Mene pri tem samo skrbi baterija telefona. Moja je ze tako fuc, tole bi jo pa pojedlo predem pridem v LJ. Sedaj se vsaj fila ko imam carplay.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bolj nov uporabnik Mazde, imam pa tudi vmesnik za Android, brez tega tule, telefon pač na kabel priklopim. Bom pa malo pogledal, sliši se zanimivo.

Me pa zanima kako najbolj praktično uporabljate Android vmesnik. Ko zaženem avto in priklopim telefon, potem še en čas traja da se vse skupaj postavi, pa kontakte vedno znova uvaža za komunikacijo preko osnovne bluetooth povezave, itd. Nekje sem zasledil priporočilo, da osnovnih stvari, ki jih ima avto niti ne potrebujem, če imam Android vmesnik. Sem pa izklopil bluetooth v avtu, pa je potem vrgel ven, da ga moram vklopiti, če hočem Android vmesnik uporabljati, kar mi ni logično, ker moram telefon tako vedno preko kabla povezati.

Kakšni pametni nasveti in izkušnje za nas začetne uporabnike?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je ignacij napisal:

No jaz sem včeraj iz Aliexpressa za cca. 20eur nabavil tale wireless vmesnik, ki sem ga vklopil v USB priklopnza android in nato med vmesnikom in telefonom vzpostavil bluetooth povezavo. Zadeva deluje brezhibno, ko prižgem avto se avtomatsko brezično poveže. Če komu prov pride se slikica zadeve.

Screenshot_20240403_201239_AliExpress.jpg

 

Lahko poveš kaj je tole? Če prav razumem, na tole priklopiš telefon in imaš na Mazda ekranu lahko Google Maps?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Jaka32 napisal:

 

Lahko poveš kaj je tole? Če prav razumem, na tole priklopiš telefon in imaš na Mazda ekranu lahko Google Maps?

 

 

To je vmesnik, ki spremeni navaden CarPlay/Android Auto v brezzicnega... Imeti moras torej ze prej vgrajen CarPlay/Android Auto modul... in tale skatlica se priklopi na USB vhod, kamor drugace prikljucis telefon... in na to skatlico se povezes brezzicno preko BT/Wifi ... 

  • Všeč 4
  • Hvala 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Bossek napisal:

Te zadeve sedaj ponuja tudi mazda uradno (tudi na njihovi strani so). Samo cena je precej vecja :D

 

Mene pri tem samo skrbi baterija telefona. Moja je ze tako fuc, tole bi jo pa pojedlo predem pridem v LJ. Sedaj se vsaj fila ko imam carplay.

Za kake 2 ure bi verjetno blo... 🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je stonauro napisal:

Zakaj si se ravno za tega odločil?

Dobro vprašanje, na katerega težko odgovorim. Predvsem veliko že prodanih, ugodna cena, Bluetooth 5.0 ... 40 € za 2. Morda ni optimalen. Razmišljal sem tudi o 2 različnih, ampak je vzdrževanje dveh enakih lažje ...

 

image.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
dne 4. 4. 2024 ob 15:19 je Janez007 napisal:

Evo, ravnokar naročil za obe Mazdi. 

 

https://www.aliexpress.com/item/1005006392015251.html

 

image.png

 

Prispela 12. dan od naročila. Vtaknil v USB vhod Mazdinega modula (namesto kabla), na telefonu potrdil novo napravo smartBox-XXXX in potem se je povezal ter se v nadaljevanju avtomatsko povezoval ...  

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.