Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Vreme imamo res čudovito. Mogoče se bo pri kurjavi kej poznalo💶

Baje, da bo zima kar prava z snegom  po dolgem času. Tako pravi pratika. 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Baje, da bo zima kar prava z snegom  po dolgem času. Tako pravi pratika. 

 

Pa a veš kaj je meni najbolj zabavno... pred vsakim letnim časom ogromno enih dolgoročanih napovedi recimo accuweather, ljudski meteorologi, vraže ipd. Mediji polni take navlake, a ko se recimo letni čas konča bi pa lahko naredili vpogled za nazaj a je bilo kej zadetega al ne. Imam občutek, da bi met kovanca in fifty fifty šansa bila bolj točna pri napovedi.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

 

Pa a veš kaj je meni najbolj zabavno... pred vsakim letnim časom ogromno enih dolgoročanih napovedi recimo accuweather, ljudski meteorologi, vraže ipd. Mediji polni take navlake, a ko se recimo letni čas konča bi pa lahko naredili vpogled za nazaj a je bilo kej zadetega al ne. Imam občutek, da bi met kovanca in fifty fifty šansa bila bolj točna pri napovedi.

Na te kvazi informacije in napovedi ne dam " 0 ", samo bluzenje zato, da se nekaj govori in piše! Eni se pač zatekajo v neke stare čase, ne vem zakaj🤔

Še sodobne vremenarje včasih kaj z....e....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
dne 6. 11. 2023 ob 21:42 je dvorjan napisal:

Super, Bini, všečno.

Imaš kako priporočilo glede prenočišč?

Sem bil v H. Istra je pod G. Hotelom. Je 3*, zajtrk in večerja odlična in samopostrežna še pijača ob večerji je gratis. Cena za ta čas je bila 32€ na osebo na dan. 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Sem bil v H. Istra je pod G. Hotelom. Je 3*, zajtrk in večerja odlična in samopostrežna še pijača ob večerji je gratis. Cena za ta čas je bila 32€ na osebo na dan. 😉

Tole si pa kr dober skos pršu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TBA napisal:

Tole si pa kr dober skos pršu.

Ja, zanimivo je to, da je cena direkt v hotelu 50€ in prav tako tudi na vseh znanih inter. straneh. Našel sem pa eno špansko agencijo, jaz sem prvič slišal za njo in je cena z nekim dodatnim 15% popustom tako ugodna..... 👌😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
dne 8. 10. 2023 ob 19:54 je Alex napisal:

Baje, da bo zima kar prava z snegom  po dolgem času. Tako pravi pratika. 

V 2023 kot kaže ne, glede na to da imamo 10st....🤣, mogoče v 2024 oz.visokogorju....p.s.meni osebno je tako čisto všeč, saj ni težav na cestah in kidati mi ni treba😉

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je sportman333 napisal:

V 2023 kot kaže ne, glede na to da imamo 10st....🤣, mogoče v 2024 oz.visokogorju....p.s.meni osebno je tako čisto všeč, saj ni težav na cestah in kidati mi ni treba😉

Za konec drugega tedna je napovedano bolj hladno vreme. 

In končno burja na primorskem. Je bil že čas. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.