Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Jaz grem za vikend v kemp do sosedov, jutri (sreda) lepo mercator kupon plato Uniona z 25% popusta, sabo vzamem ene dvoje čevape, nekaj spečem, v soboto grem ven na večerjo in potem v lokalnega diskača pogledat kako in kaj - GLAVNI DOPUST SO MI PA ODOBRILI ZA KONEC JULIJA TAKO DA WUHUU :vesel:

  • Všeč 3
  • Haha 2
Napisano (urejeno)

Nekaj za na kruh namazat,..podobno sirnemu namazu

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Ja, s tem da sedaj v Grčiji še nekako uspem skoraj vsak dan najti "zasebno" plažo, kar je v ITA in CRO praktično misija nemogoče.

Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

Ravno danes sem gledal A4 v konfiguratorju, imajo neko novo(?) zeleno barvo? Zgleda top

 

null

image.png

Top je tudi cena😉🤭

Napisano
pred 13 minutami je Tilen5 napisal:

Nekaj za na kruh namazat,..podobno sirnemu namazu

Na prepečenec tudi lahko? 

Ja, kemp je lepa SLOVENSKA beseda. Tako kot pisiar v obdobju korone. Namesto PCR ki se v Sloveniji prebere pcr. 

Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je dvorjan napisal:

Ja, s tem da sedaj v Grčiji še nekako uspem skoraj vsak dan najti "zasebno" plažo, kar je v ITA in CRO praktično misija nemogoče.

Kje v Grčiji si?

Jaz grem letos na Halkidiki.

 

Celotna Elba, z lahkoto. Menjavajo se plačljive marele z gratis odseki. In to na več 7 plažah, kje sem bil.

 

Plaže pri Pisi 99% plačljive. Najdel pa sem takoj na googlu spiaggia del Americano. Edina free. Tak imaš pa svašta. Nas normalne, mularijo, ...

Vseeno bilo fajn. Tu sem bil samo en dan.

 

Sardinija. Že vsaj 7 let nazaj. So ble tudi free cone. Več kot 12 plaž sem obiskal.

 

Lido di Jesolo. Same plačljive marele. Imel sem jo v sklopu hotela. Si pa lahko pred marelami koco vrgel, komot.

 

Lido di Pomposa (blizu Ravene). Pa točno to kot opsijuješ. Ni šans. Samo zasebniki v eno. Mogoče če bi googlal, bi kaj našel. Samo so bli otroki tak mali, da sem si tedenski zakup vzel.

Popravljeno od godlike
Napisano

@godlike: Thassos

 

Sicer pa mislim, da se nismo dobro razumeli.

 

"Zasebna" plaža je zame to, da okoli mene in moje ni nobene druge duše - po možnosti cel dan. In če moram za to iti 2 km peš čez gozd v kak zaliv pač grem.

Ajd, če pridejo s kako jadrnico se skopat ipd.

 

Ker res težko prenašam gužvo, sploh mularijo, ki vpije, ali pa tastare, ki kadijo ...

 

Kar se tiče Halkidiki - kar pripravi se na kaos. Tam se nagrmadijo predvsem Srbi, Bolgari in Romuni, drugih skorajda ni. Ima pa to tudi kak redek plus - nižje cene nastanitev in storitev.

 

Prava Grčija so otoki - pa če prideš tja s trajektom ali pa letalom.

Napisano (urejeno)

Thassos sem tudi gledal za letos, z avtom.

 

Pol smo rezervirali Črno Goro.

Določene nepričakovane zadeve so Črno Goro odpovedale in je pač vletel Halkidiki.

 

To kar ti opisuješ, sem doživel na Samosu. Sama v zalivu s tremi nemški omami.

Popravljeno od godlike
Napisano

Za z avtomobilom je Thassos super, trajekt je za 2 osebi in velik avto vsega 35-38€ (odvisno s katerim greš).

 

Odlična opcija je tudi zahodna varianta otokov. Jaz sem lani šel na kar tri: Lefkas, Kefalonija, Paxos.

 

Priporočam Kefalonijo - "ciganarija", ki uleti na Lefkas, ni naklonjena plačevanju trajekta na Kefalonijo (2x 80-100€, odvisno od sezonne), tako da je bistveno bolj mirno vse skupaj. Je sicer precej angleških turistov, ki pridejo z letali, a ti so bolj kot ne fiksni v svojih nastanitvah in ne lutajo po otoku, tako da zlahka najdeš fantastične plaže, kjer ni gneče.

Napisano

Tri bakice s sončki vnuki...za njimi se kadi kot iz železarne...čikov pa po tleh kot borovnic v najboljši letini... 

Napisano (urejeno)

IMG-831916734f4fa05b2682fd8785c45ae9-V.jpgMi je pop.kolega poslal cene iz HR. Istre, tele cene res niso pretirane... :whatever:

Ne vem kdo pretirava s temi cenami v člankih, ki so bolj kot ne larifari. 

Verjetno gre kdo v super znano restavracijo in misli, da bo jedel in pil vrhunsko in poceni kot včasih, ko pa dobi račun je razočaran nad ceno, ki ni več tako mala. Potem pa ajmo kritizirat nad visoko ceno, noben pa ne objavi kaj in koliko je dobil na mizo za ta denar..... :nevem: 

IMG-831916734f4fa05b2682fd8785c45ae9-V.jpg

IMG-f98c82084ca26c54783f87f4bf8dd089-V.jpg

Popravljeno od Bini
Napisano
pred 15 urami je dvorjan napisal:

Za z avtomobilom je Thassos super, trajekt je za 2 osebi in velik avto vsega 35-38€ (odvisno s katerim greš).

 

Odlična opcija je tudi zahodna varianta otokov. Jaz sem lani šel na kar tri: Lefkas, Kefalonija, Paxos.

 

Priporočam Kefalonijo - "ciganarija", ki uleti na Lefkas, ni naklonjena plačevanju trajekta na Kefalonijo (2x 80-100€, odvisno od sezonne), tako da je bistveno bolj mirno vse skupaj. Je sicer precej angleških turistov, ki pridejo z letali, a ti so bolj kot ne fiksni v svojih nastanitvah in ne lutajo po otoku, tako da zlahka najdeš fantastične plaže, kjer ni gneče.

 

Uh, jaz sem predlani bil na Kefalonia, letos Paxos... Kefalonia se ze mal balkanizira, samo tko kt si reku, ne dajo radi za trajekt, Paxos jim je pa ze veliko predrag.

Drugace pa redno hodim na dopust v grcijo, samo na otoke kjer se skoraj ne da z letalom, tako da vedno letalo do najblizjega otoka ali pa aten, pa trajekt naprej. Se takoj malo ljudje pofiltrirajo

Napisano
pred 4 urami je Matick napisal:

 

Uh, jaz sem predlani bil na Kefalonia, letos Paxos... Kefalonia se ze mal balkanizira, samo tko kt si reku, ne dajo radi za trajekt, Paxos jim je pa ze veliko predrag.

Drugace pa redno hodim na dopust v grcijo, samo na otoke kjer se skoraj ne da z letalom, tako da vedno letalo do najblizjega otoka ali pa aten, pa trajekt naprej. Se takoj malo ljudje pofiltrirajo

Grčija je zakon. Ljudje prijazni, natakarji še bolj, plaže prelepe (še posebno na Kreti jih je kar nekaj), hrana super. Cene so primerljive z našimi. 

 

 

Napisano

No...cene so bile višje, kot pri nas, ko sem se potepal dol. Prijazni so pa ful. 

Napisano
pred 31 minutami je Shrek napisal:

No...cene so bile višje, kot pri nas, ko sem se potepal dol. Prijazni so pa ful. 

 

Odvisno kam gres, in kaj primerjas.

Pijaca po barih je bila vedno veliko drazja kot pri nas, klasicne grske taverne so primerljive z nasimi cenami, ali cenejse.

Po otokih pa zna bit razlika glede na to od kje je vecina gostov, pa velikost otoka, manjsi otoki so ponavadi drazji.

 

Je pa tko, v grciji se jest izogibam lokacijam kjer prevladujejo italijani ali pa balkanci kot gostje. 

Napisano
pred 1 uro je Matick napisal:

No, glede odnosa, pa jest mislim, da nasi turisticni delavci ne morjo grkom niti svecke drzat

Se strinjam. Enako je v Italiji, kjer te sprejmejo kot prijatelja ne oa kot nekoga, ki ga bodo obrali. Še posebno so prijazni v Dolomitih. 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Napisano

O ja, prijatelja ja. Prijatelja, ki zgleda kot denarnica na dveh nogah. 🤣

33112_1.png

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

O ja, prijatelja ja. Prijatelja, ki zgleda kot denarnica na dveh nogah. 🤣

Oni so prava  gospoda za te modele v hrčkariji. Samo se ne smeš ku.č. Iti, kot se nekateri  Ljubljančani, ki mislijo, da so prijeli boga za muda in, da je vse njihovo. Teh ne mara nihče, nikjer. 😉

Boss, je potrebno it še kam drugam kot le na Bohinj, kjer te res oderejo do kosti. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Kako pa ti to ves, ko hodis samo v Italijo in Dolomite? ;) Na Hrvasko pa samo sluzbeno, ker moras ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 28 minutami je Alex napisal:

Boss, je potrebno it še kam drugam kot le na Bohinj, kjer te res oderejo do kosti. 😉

 

Jaz grem letos pol dopusta v Italijo, pol pa v Bohinj 🤪😛

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 9 minutami je Jest napisal:

Kako pa ti to ves, ko hodis samo v Italijo in Dolomite? ;) Na Hrvasko pa samo sluzbeno, ker moras ;)

Jaz sem hodil na hrvaško, v črno goro, Makedonijo... ko veliko članov  tukaj na forumu še niti ni bilo planiranih. 😉

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je zadnjič montiral pri meni mojster. Že 10 let sodelujeva. Skozi dela vse z Millwakue-jem. Pa sem ga vprašal kak servisira, ker se baje ne da. Je rekel, da 5 let dela, potem za dobro ceno proda naprej. Crknilo pa mu še nič ni.   V glavnem. Ne samo servis, tudi lastništvo me moti pri njih. Da ne bo pomote.
    • Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
    • Golob je kriv 😆   Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
    • To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁   Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.