Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Bini napisal:

Držim pesti, da se vidiva, ker res grem s Pozejdonom in upam, da še kdo odpove.... 😊😉

Ti niso mogli dodatno zrihtat kake kabine ali je kak drug razlog.... 🤔

To sem šel sam novembra lani v akcijo, pa je bilo že vse polno. Lahko bi mi zrihtali kabino direktno prek ladjarja, a dražje, ne vem točno kolk zdej, a mislim da je bilo cca.200 eur po osebi, pa še to najdražjo kabino, z balkonom, kar je bilo še frej. Pol sem se odločil, da ne bom še tolko doplačal in sem ostal na čakalni listi prek Pojzedona 🙂 Vse bo počakalo, če ne letos, pa morda ob kaki drugi priliki ;) 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

To sem šel sam novembra lani v akcijo, pa je bilo že vse polno. Lahko bi mi zrihtali kabino direktno prek ladjarja, a dražje, ne vem točno kolk zdej, a mislim da je bilo cca.200 eur po osebi, pa še to najdražjo kabino, z balkonom, kar je bilo še frej. Pol sem se odločil, da ne bom še tolko doplačal in sem ostal na čakalni listi prek Pojzedona 🙂 Vse bo počakalo, če ne letos, pa morda ob kaki drugi priliki ;) 

Žena spremlja njihove sveže ponudbe in ko je kaj zanimivega je takoj akcija....😉

Če boš slučajno šel mi povej pa veliko sreče.....👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 1. 2. 2023 ob 7:16 je Janez007 napisal:

 

Imam 5 dni dopusta manj - še lanskega za ponucat. 😀

Dopust pri meni ni kakšna težava, imam pa 2 drugi, malo manjši: njegovo financiranje in čas koriščenja, še posebej, ker ga ima žena le v času počitnic, ko so cene x 2. 🤣

 

Pa kolk pol to zapravita za dopust/ potovanja letno, Alex, Bini? Na osebo okoli 10.000/leto? Glede na ta program. :)

 

Nisem v plačni skupini J, ampak tole vajino lahko samo gledam z izbuljenimi očmi. ?zmeden? 😂

 

image.png

Seveda je količina dopusta odvisna od tega, v kateri branži delaš...

Pa pregled mi je znan - Špica?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo spet rezervirali Brač 14 dni po 65€ za stare stranke. Je pa to dvosobni apartma z dvojno teraso, klimo,  pomivalni, pralni,….

 

je pa res, da ni pogleda na morje in do najbližje plaže je 300 metrov. A enostavno mi je tam všeč in se vedno znova rada vračava tej že 27 let.

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Boss napisal:

27 let na isto mesto? Razumem, da bi bilo tvoje, ampak.... ufff... 27let enako? 😲

 

A je res tolk dobro, da se vračaš tja, al le nostalgija in ugodna cena?

Važn,da je srečn....🤗👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo bili vsako leto tam, prvih 6-7 let vsako leto vsaj enkrat drugo morje v letu je bilo pa še kam drugam. Potem smo se pa vračali vsaj vsakih 5 let. Smo bili lani po 5 letih in letos gremo spet. Smo pa lani zamenjali lokacijo šli smo v sosednjo hišo ker je prejšnja gazdarca nehala dodajati.

Uredila nam je pa dobre pogoje pri sosedi.

Nam je tam všeč zato se vračamo in vsepovsod drugje kje smo primerjamo z tem krajem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tudi 17 let v isti apartma...
Pašman... 
 

Pašman je lep in blizu tudi cenovno ok, edino kar me moti je da nimam mira ker na vsakem koncu srečam koga poznanega pol pa ....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Haha 3
  • Žalosten 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Shrek napisal:

Jaz tudi 17 let v isti apartma...

Pašman... 

 

Ni življenje prekratko, da bi hodil cel čas na isti dopust? 

Mi gremo vsako leto drugam.

  • Všeč 1
  • Ljubim 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja...štajerska je dol... 

Pravkar je FuManchu napisal:

Ni življenje prekratko, da bi hodil cel čas na isti dopust? 

Mi gremo vsako leto drugam.

Drugam so potovanja po Balkanu in Baltiku... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mi smo že sedemnajst let prav vsak dopust v istem apartmaju ne glede a gre za zimske počitnice, prvomajske počitnice, poletne počitnice ali krompirjeve počitnice. In zadnjih štirinajst let ga na isti kljuki vlačim naokoli.

 

IMG_20230205_092403982.jpg

 

Ga pa praviloma vsakič vlečemo kam drugam, razen za zimske počitnice je praviloma ista lokacija...

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je MazdaBoy napisal:

13 let že na Ugljan, isti kraj, ista plaža, ista restavracija z istimi natakaricami.... 😊

A ni malo dolgočasno, ko točno veš, kje in kdo te bo nategnil, kje je kaka skala v vodi in v kateri pizzeriji boš jedel? 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

A ni malo dolgočasno, ko točno veš, kje in kdo te bo nategnil, kje je kaka skala v vodi in v kateri pizzeriji boš jedel? 🤔

Kaj pa vem, navadil sem se, pa me še ni prijelo, da bi zamenjal lokacijo, pa zelo sem zadovljen tle kamor hodim 🙂

  • Všeč 3
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žene se tudi naveličaš? Pa domače okolice tudi? Eni smo takšni, drugi drugačni. 

No, tudi isti termin gremo...samo 2x ne zaradi spleta okoliščin. Je pa bilo teden razlike. Vsi smo veseli, ker se vračamo. Imamo vse, kar si želimo. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Shrek napisal:

Žene se tudi naveličaš? Pa domače okolice tudi? Eni smo takšni, drugi drugačni. 

No, tudi isti termin gremo...samo 2x ne zaradi spleta okoliščin. Je pa bilo teden razlike. Vsi smo veseli, ker se vračamo. Imamo vse, kar si želimo. 

Človeštvo je tako narejeno, da je sumljičav do nekoga, ki je srečen, če sam ni :D 

  • Všeč 3
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 5. 2. 2023 ob 18:45 je mazdaman napisal:

Mi smo spet rezervirali Brač 14 dni po 65€ za stare stranke. Je pa to dvosobni apartma z dvojno teraso, klimo,  pomivalni, pralni,….

 

je pa res, da ni pogleda na morje in do najbližje plaže je 300 metrov. A enostavno mi je tam všeč in se vedno znova rada vračava tej že 27 let.

Kje pa na braču?

 

Mi smo bli prvič 1988 :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.