Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 7 urami je Bini napisal:

Se mi zdi,da je nekaj forumašev bilo tudi nezadovoljnih z njimi,toda na 16 colskih M3....:nevem:

Jaz sem imel na M3 (novi) Mišelinke  in so bile super,so pa več kot 50€ dražje od Toyo...👍

 

Bom videl kak se bojo obnesle. Nisem nevam kak dirkač zato sem vzel 120ko namesto 165ke😉. Sem gledal ja pa sem se odlocil pol kr za Toyo gkede na ugodno ceno in po testih so bile slabse med najboljšimi.

Bolj me skrbi za zimske (16")ker se vsak dan vozim čez Podmejo na šiht. Kdor pozna cesto in se je v zimskih razmerah vozu tam ve da ni vedno spucan in je dostikrat žurka na cest😂

Napisano
Pred eno uro je TBA napisal:

Bom videl kak se bojo obnesle. Nisem nevam kak dirkač zato sem vzel 120ko namesto 165ke😉. Sem gledal ja pa sem se odlocil pol kr za Toyo gkede na ugodno ceno in po testih so bile slabse med najboljšimi.

Bolj me skrbi za zimske (16")ker se vsak dan vozim čez Podmejo na šiht. Kdor pozna cesto in se je v zimskih razmerah vozu tam ve da ni vedno spucan in je dostikrat žurka na cest😂

1. G120 ali G165, praktično isti motor do 4.000 obratov

2. imamo na enaki M3 pozimi 16" Dunlop Winter Sport 5 in so odlične

Napisano
pred 9 minutami je Janez007 napisal:

1. G120 ali G165, praktično isti motor do 4.000 obratov

2. imamo na enaki M3 pozimi 16" Dunlop Winter Sport 5 in so odlične

To je to..... 👍👍👍

  • 3 meseci kasneje...
Napisano

Čisto mimogrede. 

30.9. se zimske gume podražijo...neuradno za 30%...

Za letne ne vem. 

Sam sem naročil zimske DUNLOP...205 60 16

 

Napisano
pred 1 uro je Shrek napisal:

Čisto mimogrede. 

30.9. se zimske gume podražijo...neuradno za 30%...

Za letne ne vem. 

Sam sem naročil zimske DUNLOP...205 60 16

 

Podražijo se ker so 1.10. Že testi zuni.  Sm js tud že gledu kere gume kupit. Glede na lanske teste

Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Čisto mimogrede. 

30.9. se zimske gume podražijo...neuradno za 30%...

 

 

 

Kartelni dogovor?

 

Mislim, vsi davki in prispevki so nespremenjeni, na isti datum pa vsi proizvajalci hkrati dvignejo cene. Ali pa vsi trgovci hkrati... 

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Evo, ker je že govora o gumah, s Gelipterjem bova danes naročila zimske gume za naše cx30. Res je, kar imajo na zalogi se splača kupit, ker ko bodo prišle nove zaloge, bo cena druga. 

Tako mi je prišepnil prodajalec. 😊

 

 

 

Napisano
pred 18 minutami je Bini napisal:

In katere z.gume boste nabavli, @TBA, @Alex in @Gelipter🤔

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Napisano
pred 31 minutami je Bini napisal:

In katere z.gume boste nabavli, @TBA, @Alex in @Gelipter🤔

Po tuhtanju, dobavljivosti in testih sva se odločila na koncu za zimske HANKOOK Winter i*cept evo3 W330. 

Bomo videli, kako se bodo obnese. 

 

 

Napisano
pred 27 minutami je TBA napisal:

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Zakaj bi potem menjal firmo, če si bil z obstoječimi zadovoljen :D 

Napisano

Moj glas za zimske gume gre Dunlop ali pa Michelin, s temi res ne moreš zgrešiti. Ostalo je že malo večja loterija in odvisno od serije, letnika ...

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

Zakaj bi potem menjal firmo, če si bil z obstoječimi zadovoljen :D 

če bi ble nove boljše :)

Napisano (urejeno)
Pred eno uro je dvorjan napisal:

Moj glas za zimske gume gre Dunlop ali pa Michelin, s temi res ne moreš zgrešiti. Ostalo je že malo večja loterija in odvisno od serije, letnika ...

Dunlop niso več to, kar so bile včasih. 

Michelin je pa za cca 55€ dražji po gum in stane tako preko 200€. Toliko pa  niso vredne. 

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 19 minutami je Alex napisal:

Dunlop niso več to, kar so bile včasih.

 

Kako pa to veš?

33112_1.png

Napisano
pred 2 urama je TBA napisal:

Gledu sem dunlop winter sport 5 in hankook icept rs2. Sem pa odprte glave pa ze ene 2 tedna mal brskam kaj bi. Do sedaj sem mel falken, vredstain, toyo. In bil zadovoljen. Še zmer pršu kam sem se namenu v enem kosu

Tudi jaz sem imel Falken,vrhunska guma za ugodno ceno,vsaj takrat👌

 Za CX30 sem pa vzel Kleberce, vrhunsko ocenjene na vseh lanskih testih in za ugodno ceno 103€😉 Vožnja z njimi je pa celo tišja kot z letnimi Bridgestonkami.....😉👍 Vglavnem grejo vredi pri  vseh zimskih razmerah in sem zelo zadovoljen.....:bravo:

 

 

Napisano
pred 24 minutami je Boss napisal:

 

Kako pa to veš?

Po ocenah uporabnikov. Na razne teste se ni za zanesti. Pa tudi tam ne blestijo več. 

 

 

Napisano (urejeno)
pred 1 uro je Alex napisal:

Po ocenah uporabnikov. Na razne teste se ni za zanesti. Pa tudi tam ne blestijo več. 

 

:D 

 

image.png

Popravljeno od TBA
Napisano
Pred eno uro je TBA napisal:

 

:D 

 

image.png

Na podlagi starih izkušenj bi jih kupil, a so na žalost zaostali za konkurenco. 😉

 

 

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Po tuhtanju, dobavljivosti in testih sva se odločila na koncu za zimske HANKOOK Winter i*cept evo3 W330. 

Bomo videli, kako se bodo obnese. 

Tudi jaz naročil te zimske gume HANKOOK ..👍👍👍👍

Napisano

In koliko je ta Hankook cenejši od Dunlopa v isti dimenziji in hitrostnem razredu?

Je za eno gumo razlike ali ne?

Ste kaj gledali obrabo?

 

Zakaj to sprašujem? Ker Hankook še nikoli ni naredil vrhunske zimske gume, dvomim, da jim je zdaj ratalo.

Napisano

ni vsaka guma v vseh dimenzijah... žal.

 

gledal sem 205/60 R16 92H. za hitrostni razred V ni bilo nič pametnega al je blo pa mal dražje :)

malo gledam cene.

Dunlop winter sport 5 = ~103€ 

Hankook i*cept evo2 W320 =~ 90€ (približno ista cena so Kleber krisalp HP3

pred 44 minutami je Gelipter napisal:

Tudi jaz naročil te zimske gume HANKOOK ..👍👍👍👍

pa se vi dejansko kaj vozte po snegu al se samo šminkirate :) (hec) 

pred 53 minutami je Alex napisal:

Na podlagi starih izkušenj bi jih kupil, a so na žalost zaostali za konkurenco. 😉

sej če zdele kupuješ je najbol tko lanske teste gledat pa brat priporočila uporabnikov. 

 

Napisano
pred 45 minutami je dvorjan napisal:

In koliko je ta Hankook cenejši od Dunlopa v isti dimenziji in hitrostnem razredu?

Je za eno gumo razlike ali ne?

Ste kaj gledali obrabo?

 

Zakaj to sprašujem? Ker Hankook še nikoli ni naredil vrhunske zimske gume, dvomim, da jim je zdaj ratalo.

Ocene voznikov. 

Screenshot_20220907-202830.jpg

Screenshot_20220907-203024.jpg

 

 

Napisano
pred 10 minutami je TBA napisal:

ni vsaka guma v vseh dimenzijah... žal.

 

gledal sem 205/60 R16 92H. za hitrostni razred V ni bilo nič pametnega al je blo pa mal dražje :)

malo gledam cene.

Dunlop winter sport 5 = ~103€ 

Hankook i*cept evo2 W320 =~ 90€ (približno ista cena so Kleber krisalp HP3

pa se vi dejansko kaj vozte po snegu al se samo šminkirate :) (hec) 

sej če zdele kupuješ je najbol tko lanske teste gledat pa brat priporočila uporabnikov. 

 

Ja ja Rabi zimska guma tudi na OBALI..imamo ceste v slabem  stanju ..drsalnica ko dežuje se posebej zaledje Kopra😁😄 

Tudi mi gremo smučat v Italijo in SLO..😏

Zoom zoom 

Napisano
Pravkar je Gelipter napisal:

Ja ja Rabi zimska guma tudi na OBALI..imamo ceste v slabem  stanju ..drsalnica ko dežuje se posebej zaledje Kopra😁😄 

Tudi mi gremo smučat v Italijo in SLO..😏

Zoom zoom 

Vsi moji kolegi hodijo redno na smučanje. Žena se pogosto vozi na delo v Ljubljano. Tako da ja,mi rabimo absolutno dobre zimske gume. 😉

Ostali, ki ne zapustijo obale v zimskem času pa seveda ne. Sicer pa pravijo poznavalci, da bo veliko snega to zimo. 

Upam, da ga kaj zapade tudi tu na obali. 😊

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Janez se "mečka" z ljubimko. Norišnica. Vse se trese. Naenkrat se odprejo vrata – vstopi njen mož, mrcina, dva metra visok, težak 130 kg, roke pa kot nakovala. Prime nesrečneža okoli pasu in za vrat, ga nese na balkon in vrže s 14. nadstropja. Janez med padanjem razmišlja: - "Konj zabiti, le kaj ti je bilo tega sranja treba ... Imam čudovito Micko, kup otrok, avto, plačo ... E, bedak, če bi imel še eno življenje, ne bi varal žene ..." Pod stolpnico ravno takrat pelje traktor, ki vleče prikolico s senom, in Janez – tresk – pade na mehko seno. Vstane, otrese seno s sebe in reče: - "Eeee, kakšne neumnosti jaz klatim, ko se malo prestrašim..."
    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.