Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 12 minutami je Bossek napisal:

Evo danes zmontiral Dunlop-ke. Je bil cel teden cez gric v minus, tako da sem se kar odlocil namontirat zimske. IMG_1939.thumb.jpeg.915783ce6d0988417eb7600c26771203.jpeg

Odlično.... :bravo:

Pa, da bi dolgo zdržale.... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 9 urami je Janez007 napisal:

Na Kumho 225/45 R19 PS71 96Y po 80€/kos sem pozabil, če jih kdo želi, jih lahko dobi pri https://www.vulkanizerstvo-furlan.si/.(zadnji 4 kosi)

Ne toliko zaradi starosti, ampak bom raje kupil Michelinke.

👍ti ne bo žal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans ponoč se mi je utrnila ideja, namreč imam še letošnji BON21, ki jih je potalala naša vlada. Na začetku so govorili, da lahko to unovčiš tudi za automehanične storitve. Ali kdo ve, če lahko to porabim pri nakupu gum? Ali pa če je kdo že to nucal pri nakupu gum?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Bini napisal:

Joj pa se je začelo obdobje,ko bom lepe,krasne avte gledal s temi smešnimi 17 ali celo 16 colarcami......?zmeden?

Bini, pa ti boš skoraj edini s foruma z  velikimi, lepimi, zimskimi feltnami. :dudek: 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

37 minutes ago, Bini said:

Joj pa se je začelo obdobje,ko bom lepe,krasne avte gledal s temi smešnimi 17 ali celo 16 colarcami......?zmeden?

sej tu ti nisi na boljšem z 18kami :D 19, 20 to je za pogledat ;)

 

s tem, da ti poleti boš še vedno na majhnih 18 medtem k se bo klapa vozila na 19+ 😁

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je NevLado napisal:

Jaz sem že skoraj naročil 19ke...pa sem klical na mazda pooblaščenca da preverim še tam cene in mi model isto reče "vzami raje 17 za zimo". In zdej spet nevem kaj bi. :D 

Vzemi 17".🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/ponudba/e-trgovina/avto-moto/gume/goodyear-4-zimske-pnevmatike-225-55r17-101v-ultragrip-performanceplus-xl

 

588 eur za goodyearke na telekomu (najcenej ponudba kar sem jih našel zaenkrat)

 

škoda edino da nimajo dunlopk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne bi kupoval originalnih Mazdinih platišč. Vsa novejša oem mazda  alu platišča so kitajska!!

Poglej raje malo tukaj. 

Wheels-250x250.jpg
WWW.GUMISHOP.SI

PLATIŠČA -

Jaz sem jih kupil pri njih 17"  in sem zelo zadovoljen. 

Ali pa tukaj. Tukaj sem nabavil moje 19".🤗

https://www.matsport.si/pnevmatike-in-platisca/platisca/alu-platisca?finder_6921=7523&finder_6921=7543&finder_6921=10259&spec_331=6193&fset=set-b&page=1&pagesize=40&view=grid&sort=stock_desc

Glej, da bodo ET 45, dimenzija 7x17". Dobiš jih za okoli 100€/ kos. 🤗

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 minutami je Janez007 napisal:

Na Kitajskem se danes izdelujejo vrhunski izdelki, tudi Apple in Lenovo računalniki. Ne rečem, da so kitajska Mazda platišča vrhunska (vsaj če jih primerjam z originalnimi ALU od Honde Accord lahko rečem, da niso), ampak argument "Made in China" praviloma ni več samo slab.  

Vemo v primeru 19" oem mazda alu felten , kakšno sranje imajo lastniki z lupljenjem laka in posamezniki tudi z  ovalnostjo. 🙄 Prva serija 6- k  je imela italijanska platišča (made in italy) - Eta-beta in so bila vrhunska. Nikoli nisem bral, da bi bile kake reklamacije. Jaz jih imam še dan danes na, stari 6- ki in so kot nova. Tako, da pri alu feltnah je hitro problem, če niso v redu narejena ( jajčasta, torzijsko zvita, neuravnotežena). Vse boljše in renomirane znamke vlivajo feltne še vedno večinoma  v Evropi, nižje (low budget podznamke in cenovno ugodne ) pa na Kitajskem. Pri njih je ponavadi potrebno dodajati veliko mg uteži, da so kolikor toliko uravnotežene. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 hours ago, Alex said:

Jaz ne bi kupoval originalnih Mazdinih platišč. Vsa novejša oem mazda  alu platišča so kitajska!!

Poglej raje malo tukaj. 

Wheels-250x250.jpg
WWW.GUMISHOP.SI

PLATIŠČA -

Jaz sem jih kupil pri njih 17"  in sem zelo zadovoljen. 

Ali pa tukaj. Tukaj sem nabavil moje 19".🤗

https://www.matsport.si/pnevmatike-in-platisca/platisca/alu-platisca?finder_6921=7523&finder_6921=7543&finder_6921=10259&spec_331=6193&fset=set-b&page=1&pagesize=40&view=grid&sort=stock_desc

Glej, da bodo ET 45, dimenzija 7x17". Dobiš jih za okoli 100€/ kos. 🤗

 

A tukej dobiš zdravn tut vijake al to morm posebi si zrihtat?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je NevLado napisal:

A tukej dobiš zdravn tut vijake al to morm posebi si zrihtat?

Odvisno. Jaz sem jih dobil zraven,tako, da jih imam sedaj cel vagon doma. 😊

pred 22 minutami je Janez007 napisal:

Nimaš kaj, Mazda "kakovost" 😟

Na žalost imajo sedaj vse znamke  oem feltne "made in china". Pač racionalizacija. 

Ravno pred par dnevi mi je nečak pokazal njegove 20" na bmw x5, ko je montiral zimske, in so prav tako made in  china. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.