Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

WWW.TESTPNEVMATIK.SI

215/55 R18 preskusi pnevmatik, pregledi, pregledi na trgu, pregledi uporabnikov in cene

Mogoče lahko komu tele primerjave pomagajo pri odločitvi za nakup premium ali cenovno najboljših letnih gum..... :zoom-zoom:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Bini napisal:
WWW.TESTPNEVMATIK.SI

215/55 R18 preskusi pnevmatik, pregledi, pregledi na trgu, pregledi uporabnikov in cene

Mogoče lahko komu tele primerjave pomagajo pri odločitvi za nakup premium ali cenovno najboljših letnih gum..... :zoom-zoom:

 

TESTPNEVMATIK.SI

225/45 R19 preskusi pnevmatik, pregledi, pregledi na trgu, pregledi uporabnikov in cene

 

 

Turanza T005 je tukaj druga najboljša guma :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je NevLado napisal:
TESTPNEVMATIK.SI

225/45 R19 preskusi pnevmatik, pregledi, pregledi na trgu, pregledi uporabnikov in cene

 

 

Turanza T005 je tukaj druga najboljša guma :lol:

Odvisno od dimenzije gume ni pa cenovno tako ugodna, jaz jo nebi izbral zaradi že znanih težav.... 😟

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Bini napisal:

Odvisno od dimenzije gume ni pa cenovno tako ugodna, jaz jo nebi izbral zaradi že znanih težav.... 😟

Ne, nisi me zastopu. Hočem ti povedat da vsi te testi govorijo kako je Bridgestone T005 oh in sploh zakon top 3 guma - v praksi lahko pa vsi iz foruma s to gumo povemo neki čez njo. In se bojim, kakšna je potem šele guma ki je na deset mestu ali še nižje v lestvici, če je že ta "top guma" tak šrot.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je NevLado napisal:

Ne, nisi me zastopu. Hočem ti povedat da vsi te testi govorijo kako je Bridgestone T005 oh in sploh zakon top 3 guma - v praksi lahko pa vsi iz foruma s to gumo povemo neki čez njo. In se bojim, kakšna je potem šele guma ki je na deset mestu ali še nižje v lestvici, če je že ta "top guma" tak šrot.

Ta guma ni tako slaba samo robe pobira... 🥴 To so testi novih gum in ne mnenje uporabnikov👍 Zato pa smo tukaj in si pomagamo pri nasvetih in izbiri gum.... 👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Bini napisal:

Ta guma ni tako slaba samo robe pobira... 🥴 To so testi novih gum in ne mnenje uporabnikov👍 Zato pa smo tukaj in si pomagamo pri nasvetih in izbiri gum.... 👌

Ni samo, da bridgestone T 005  robove pobira. Na mokrem je proti res dobrim gumam precej bolj nezanesljiva(bočni oprijem zelo slab in s tem hitro bočno drsenje sprednjega dela avta) Je pa zelo, zelo tiha guma. To moram priznati. Jaz se še  z zimsko hankook vozim tudi v dežju veliko bolj varno. Pa ni samo občutek ampak izprobano tudi v praksi na isto cesti pri enaki hitrosti. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm dejstvo je, da zaradi spremenljivega poletja in poletij, ki šele prihajajo, bo vse večja potreba po tem, da bodo gume dobre tudi v mokrem. Namreč vse več neviht bo, vse več spremenljivih razmer. Tako kot pozimi ne rabiš več top shit gume za sneg, ampak bolj tako za led in dež.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je NevLado napisal:

Mislm dejstvo je, da zaradi spremenljivega poletja in poletij, ki šele prihajajo, bo vse večja potreba po tem, da bodo gume dobre tudi v mokrem. Namreč vse več neviht bo, vse več spremenljivih razmer. Tako kot pozimi ne rabiš več top shit gume za sneg, ampak bolj tako za led in dež.

Jaz tudi pri zimski gumi gledam, da je prvenstveno  dobra v mokrem. Ker pri nas na obali tako ni snega. Pa tudi drugje po Sloveniji ga je vedno manj. 

Najbrž se bo vedno več ljudi odločalo za celoletne. Bo samo en strošek. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je TiEn napisal:

Kako ni snega? Sej ste napovedovali hudo zimo z obilico sneženja...

 

Spektr poročaj kaj o gumah hvala.

Časi ekstremnih zim so že zdavnaj mimo. 

Danes so vmesne in mile zime kot si verjetno videl. 

Pa tudi pozna se da folk vse bolj kupuje celoletne oziroma M+S gume.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je SpEkTr napisal:

Glede na to da sta dve spremni številki, možno da gre iz dveh različnih skladišč, kar pomeni da najbrž dot na vseh 4ih ne bo enak emoji16.png

Sej ni takega problema če bodo dve 2018 dve pa 2023 😂

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je SpEkTr napisal:

Evo gume prišle, prevzel jih je sicer oče, ampak kot pravi sta dve gumi 43/22 dve pa 44/22, kar je za moje pojme čisto super :)

Ravno prav sveže-starane.... 😊👌

  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Ravno prav sveže-starane.... 😊👌

Mogoče za odtenek presveže in bi jih bilo potrebno še za kak mesec na dež postavit. Potem bodo pa prave. 😉

Popravljeno od Alex
  • Všeč 3
  • Haha 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes je bila pa cesta idealna za drsalno tehniko.... 😊Ko sem zjutraj vozil s službenem avtom na zimskih Sava hp2 je ASR imel res veliko dela in sem z normalno vožnjo po žofnati cesti imel kar čuden občutek in veliko dela.... 🙃

Za foro sem menjal avto in peljal 10km po isti cesti v enakih razmerah (hladen asfalt na senčnih legah in hkrati topel zrak 7st. kar dela kondenz na cesti) Bil sem navdušen nad vožnjo s Klebercami Krisalp HP3, ker niso nič drsele, ASR se niti enkrat ni prižgal.... :jupiii: Lahko da je tudi razlika med citrončkom in mojo premijo CX-30.... :rolleyes:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Bini napisal:

Evo, danes je bila pa cesta idealna za drsalno tehniko.... 😊Ko sem zjutraj vozil s službenem avtom na zimskih Sava hp2 je ASR imel res veliko dela in sem z normalno vožnjo po žofnati cesti imel kar čuden občutek in veliko dela.... 🙃

Za foro sem menjal avto in peljal 10km po isti cesti v enakih razmerah (hladen asfalt na senčnih legah in hkrati topel zrak 7st. kar dela kondenz na cesti) Bil sem navdušen nad vožnjo s Klebercami Krisalp HP3, ker niso nič drsele, ASR se niti enkrat ni prižgal.... :jupiii: Lahko da je tudi razlika med citrončkom in mojo premijo CX-30.... :rolleyes:

 

 

Kleber imaš še “nove”, to je verjetno fora

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je s celoletnimi gumami? Za ženo razmišljam, da bi vzel celoletne, ker se itak praktično skorajr nič ne vozi, in se mi ne da šraufat gor pa dol te gume..A če kupim all sesson pomeni, da pozimi ni v prekršku, če v avtu nima verig?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.