Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

ojej siolov portal in ?lanki na njem ... o?itno lahko pi?e vsak o vsem sam da ima pet minut prev? cajta...

 

pa samio nekaj cvetk

 

1.) na nalepki novih gum ni oznake o OBRABI ampak je oznaka o PORABI

2.) all season pnevmatike niso M+S pnevmatike, ker to je oznaka prvenstveno rezervirna za zimske gume. lahko pa dobijo all season pnevmatike tudi to oznaka ali pa oznako sne?inke, ?e je na profilu vsaj 25% odprtega profila - se pravi kanalov za bolj?e izrivanje vode, plundre, blata itd.

3.) zimska oprema so letne ali zimske pnevmatike z najmanj 3mm profila a pri letnih rabi? ?e ketne v dodatni opremi in ne tako kot novinar pi?e, da morajo samo zimske imeti 3mm profila.

 

mi je pa vseeno v?e?, da se v ?lanku ni zna?el famozni podatek o pravlji?nih 7?C :rispekt:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

To sem tudi jaz prebral. To je tako ko se spravi novinar prevajat tuje ?lanke in mu ni ?ist jasno za kaj se gre.

 

Pa fantje ne ga z nexen gumam srat. Kitajc je res za po suhem dober (kera guma pa ni) na mokrem je pa katastrofa.

Smo ?e do?ivel da je stranka po enem tednu nazaj pri?la in hotela druge gume.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem namestil dva tedna nazaj Nokian WR A3 (215/50 R17). Zaenkrat vse tiptop, cena 112? na Petrolu za kos.

na avtu sem dobil letne Falken Ziex 912.

Nokian so malce ti?je, poraba skoraj pol litra ni?ja (bencin), mehkej?e bo?nice torej ve?je udobje, posledi?no nekaj slab?e v ovinkih ker se boki bolj gibljejo ob pretiravanju.

 

Falken gre poleti stran (?e bi kdo imel dam za par ojrov vse 4, 4,5mm profila ?e), kupil bom pa Nokian zLine.

Al me firbec matra...kje so narejene te va?e "NOKIA" :D  gume, kupljene na petrolu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sem ene gledu na petrolu, pa so ruske ble... :rolleyes:

 

Res stra?no. Kaj pa zdaj? Bo? kar na letnih ostal?

 

Ne ?tekam takih izjav. Vsaj napi?i argument zakaj bi bilo to slabo. Rusi so pijanci, finci tudi. Isti drek torej kje so narejene, tehnologija izdelave je enaka, ker ruska tovarna ni del katerega drugega proizvajalca. Letne gume delajo v drugih tovarnah po evropi tko da so tiste morda bolj kriti?ne glede na poreklo.

Jaz sicer ?e nisem dobil negativnih pripomb od znancev glede te znamke zato sem tudi kupil.

Do sedaj sem imel GY (7+ in 8), Dunlp 3D in pa Conti 830. Z vsemi zadovoln ampak rad probam kaj novega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A sem kaj komentiral? Sem sam napisal, kar sem videl... Nisem ni? napisal, da so slabe. Saj sem jaz tud z avtom neke ?ungalunga gume kupil, pa sem jih do konca znucal... Tudi Rusi se pripeljejo od to?ke A do to?ke B. Ni? slabega nisem mislil s tem, da so slabe, ?e so v Rusiji narejene... Sem pa govoril z vulkanizerjem, pa mi je povedal, da tudi SAVA gume v Afriki delajo dolo?ene dimenzije...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne, glede da sem dosti na poti, sem izpostavljen razli?nim razmeram in morm re?t, da GY po snegu niso ?le nekej bajno, tele pa grejo dobro, mogo?e je ?el Conty bolje. Tretjo sezono po cca. 40tkm majo ?e profila za eno sezono pa na mokrem se ?e niso izkazale, da bi kaj bolj ratale trde, ?eprav je za pri?akovati, da bojo naslednjo sezono tr?e, kot so bile na za?etku. Tko da za razliko od S3, k jih vozi? en mesec po temperaturi nad 15 stopinj pa so za stran, je to glede na trenutne temperaturne spremembe kar vzdr?ljiva guma po mojem mnenju. Letne bom tut Nokian potem vzel, vsam nameravam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom vzel continental contiwintercontact ts800 195 50 15, najboljso ceno sem nasel za 67? na gume-profi.si. Dale? najcenej?a

http://www.gume-profi.si/zimske-gume/continental-195-50r15-82t-ts800.html

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima, kako se obnesejo zimske gume Tigar winter 1, ?e je kdo zasledil kak?ne teste.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom vzel continental contiwintercontact ts800 195 50 15, najboljso ceno sem nasel za 67? na gume-profi.si. Dale? najcenej?a

http://www.gume-profi.si/zimske-gume/continental-195-50r15-82t-ts800.html

conti 800 je starejsa, lahko pa das npr. pirelli winter 190 (novejsa) ali pa uniroyal 77, ki sta po ceni ok

 

kupon pri gumaxu je bil do 26.10 (vsaj tako mi pise na mailu, lahko da so podaljsali:

 

 

Akcija lojalnost oktober 2014

V kolikor se boste za nakup zimskih pnevmatik odlo?ili do 26.10.2014, lahko v spletni prodajalni www.gumax.si pridobite slede?e ugodnosti:

-          3 EUR popusta na vsak kos kupljene pnevmatike oz. 12 EUR dodatnega popusta za nakup kompleta 4ih pnevmatik;

Prvih 200 kupcev bo prejelo tudi prakti?no darilo - majico Dunlop ali Pirelli.

Splo?ni pogoji akcije:

-                        -        Akcija velja za naro?ila od 6.10.2014 do vklju?no 26. 10. 2014;

-                        -        Dostava naro?enega blaga je brezpla?na;

-                        -        Akcija velja do razprodaje zalog;  

 

V akciji sodelujete tako, da ob nakupu preko spleta vpi?ete kodo za popust, ki se glasi: zvestobajelepa

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je 800 starejsa, 850 pa je za zdejle za moj ?ep predraga, predvidevam pa da med 800 pa 850 ne more biti nevem kaka razlika, razen v ceni :D

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tukaj je ?e cenej?a, ?e ima? kako kodo, ki pa jo itak dobi? :) Prihrani? ?e 11? :D plus zaston po?tnina.

http://www.gumax.si/index.php/default/continental-contiwintercontact-ts800-195-50r15-82t-mfs.html

 

 

Sicer nevem... ali je bila takrat, ko si dal link druga cena... vendar ce gledam sedajle, je se vedno cenejsa na linku, ki ga je dal Feri...

 

Continental_195_50R15_82T_TS800-20141128

 

Na tvojem linku pa so:

 

CONTINENTAL_ContiWinterContact_TS800_195

 

Kodo za popust pa sem nasel samo "POPUST", kjer pa je ta res minimalen in se vedno je drazje :)

 

Kosarica_gumax-20141128-073635.png

 

P.S.: koda "zvestobajelepa" pa ne dela ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e prevod:

 

 

 

  1. MFS
     
  2. MFS stands for Maximum Flange Shield. It is an alloy rim protection technology patented by Dunlop. Dunlop MFS tyres have an additional profile of rubber running along the tyre circumference close to the lower sidewall.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.