Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

Am 8.1.2024 um 09:07 schrieb Scr3am:

Tudi sam še nisem tega opazil. Bom sedaj malo bolj pozoren, ko na cesti vidim kakšno cx30. Ga pa razumem in bi tole mene tudi zelo motilo. Kar se pa kvalitete tiče pa nima nobene veze koliko je avto vreden, ker jim malo rečeno dol visi. Nakoncu je še kupec tist bedak k več, kot pol leta čaka, da sploh dobi avto. Poglej kakšne pizdarije se dogajajo s teslami pa so še enkrat dražji pa nikome nište...

Ni moja je pa plastika ista kot pri meni in vseh Mazdah CX30  to izgleda res Premium !!! Obiščite Mazda Avtohiše in se prepričajte  na čisto  novih  če so  mogoče od nekaterih  in  na cesti umazane in se ne vidi 😄😄

FB_IMG_1704818375381.jpg

Popravljeno od DragoK
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am 8.1.2024 um 15:22 schrieb Alex:

Vprašanje, če ima ta Drago sploh to mazdo. Vse bolj dvomim in sem mnenja, da je prišel na forum malo podj...t.

Iz  skupnosti Enthusiasts poglej prednjo plastiko😜😜

FB_IMG_1705002137590.jpg

Popravljeno od DragoK
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je DragoK napisal:

Ni moja je pa plastika ista kot pri meni in vseh Mazdah CX30  to izgleda res vrhunsko !!! Obiščite Mazda Avtohiše in se prepričajte  na čisto  novih  če so  mogoče od nekaterih  in  na cesti umazane in se ne vidi 😄😄

FB_IMG_1704818375381.jpg

Joj, kaka grozna barva še plastika zgleda lepš.... 🫣😂😉

  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Scr3am napisal:

Ne razumem. Jest ne vidim plastičnih zatičev 🤔

To je še "old scool"....kniping drži😃👍

  • Všeč 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vor 15 Stunden schrieb g.Wankel:

Evo čist nova, pa ma čist lepe plastike 😍

 

image.png

Po  tej tvoji sliki ki si jo ti slikal 😆 je to res lepa plastika 😆😆😆

Popravljeno od DragoK
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, M6 z legendarnim bencinskim dinozaverskim motorjem iz 2017 še vedno potem velja za najbolj zanesljiv avto? Kvaliteta izdelave v piko

 

@DragoK si kontaktiral Mazda Motors Slovenija -https://www.mazda.si/zaloznik/ 

 

pred 22 urami je DragoK napisal:

Iz  skupnosti Enthusiasts poglej prednjo plastiko😜😜

FB_IMG_1705002137590.jpg

Sprednja stran zgleda mal potlačena, amortizer/vzmeti?

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih dons sm bil na pivu s kolegom k ma CX30.

Sem mu hotu povedat da ma zanc plastiko na avtu, samo dobr da sm prej vrgu pogled gor, ker je cist normalna plastika 😂

Popravljeno od Matick
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni ne vidite? Ob običajni svetlobi se tega ne vidi, ker sence nastanejo samo, če svetloba prihaja pod ostrim kotom, tako kot se na fasadah neravnine opazijo samo pod določenim kotom sonca.

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 6
  • Haha 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, končno ena pametna razlaga! Je bilo pa tako že rečeno, da se vidi samo pod določenih kotih in primerni svetlobi. Vse do lani imajo to"ziher"! Nimajo le, če so v zadnjem času v proizvodnji kaj izboljšali.... :whatever:

Meni se za tole fučka.... 😊😉

Popravljeno od Bini
  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je kot avto zbit od toče, če ni preveč, se vidi samo pod dolečinimi koti in pravo svetlobo.

Enim se fučka, enim ne. Ni prav, da to proizvajajo še naprej.

Nič pa ne moreš, pač voziš naprej in če te to moti, naslednji avto kupiš s pleh blatniki ne pa plastiko.

  • Všeč 6
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Bini napisal:

Hvala, končno ena pametna razlaga! Je bilo pa tako že rečeno, da se vidi samo pod določenih kotih in primerni svetlobi. Vse do lani imajo to"ziher"! Nimajo le, če so v zadnjem času v proizvodnji kaj izboljšali.... :whatever:

Meni se za tole fučka.... 😊😉

Ej...enakoooo..tudi meni😉😁če ne si daš sončna očala gor ..gassss🤣😉😁samo ne komplicirat preveč...zoom zoom 😁😉😝😉

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je DragoK napisal:

Ti si pač Alex saj  te poznamo imaš vse vrhunsko 😁

Dej, Drago, napiši nam raje kaj lepega , kje si kaj bil s "tvojo" cx30, ali si bil na kakem koncertu, v kaki operi, na kakem potovanju, na izletu. Samo ne nam zraven opisovati, prosim, da si obiskal vse Mazdine salone v tujini in vseh  parkirišč, da strokovno pregledaš te famozne plastike. 

  • Všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.