Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 25 minutami je Aless napisal:

Hmh, Mazda ni navadna ampak mps🤣

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 CD140 TE, letnik:2009,4800 EUR :: www.Avto.net ::

 

Sem bil prepričan, da je mps samo bencinar, no Gorenjci imajo svoje razumevanje...dobro da ni dal cene enih 10k....

Napisano
pred 32 minutami je sportman333 napisal:

Sem bil prepričan, da je mps samo bencinar, no Gorenjci imajo svoje razumevanje...dobro da ni dal cene enih 10k....

V končni fazi avto ne zgleda švoh. Fotke so obupne. Tist mps dol vrzeš pa je.

N7rRRL1.jpg

Napisano

 

pred 3 urami je sportman333 napisal:

Sem bil prepričan, da je mps samo bencinar, no Gorenjci imajo svoje razumevanje...dobro da ni dal cene enih 10k....

Sm kmet an s hribu doma, pa se na geografijo ne zastopm prou preuč, ma tm piše, de je kraj ogleda Radlje ob Dravi. Ma kej po novem Drava teče skozi Gorenjsko? 

  • Všeč 1
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 3 urami je Slivka napisal:

 

Sm kmet an s hribu doma, pa se na geografijo ne zastopm prou preuč, ma tm piše, de je kraj ogleda Radlje ob Dravi. Ma kej po novem Drava teče skozi Gorenjsko? 

👍👏, si bolj pozorno prebral kot jaz, sem gledal samo reg.št.....in nisem bil pozoren, ker me oglas ne zanima😉

Napisano (urejeno)
pred 9 urami je FuManchu napisal:

Rabm:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Nissan Skyline GTR-33 vSpec, letnik:1995,75000 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Kar realna cena (tako pravi UI). Z upoštevanjem, da so od 2021 šle cene rabljenih še gor ... :)

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Napisano
pred 13 urami je FuManchu napisal:

Rabm:bravo:

 

WWW.AVTO.NET

Nissan Skyline GTR-33 vSpec, letnik:1995,75000 EUR :: www.Avto.net ::

 

Ufff sm prvo mislu, k sem na hitro pogledu, da je 75000 kun, pol vidim, da € 😊

 

 

Napisano (urejeno)

A pa ste že kdaj vozili kakšno tole ameriško kračo?

Res me zanima, od kje takšno navdušenje nad njimi?

Jaz sem še eno predelano na 777 konjev vozil, pa razen dvakratnega žganja gum nekega hudega veselja nisem občutil.

 

Sta pa mi bila dosti bolj všeč Nissan GT-R in pa Audi R8 V10, ki ti dejansko pustita, da se pelješ kot v risanki. Dočim pri teh ameriških kračah sem vedno imel občutek, da bom z ritjo vse pometel, če pohodim do konca, sploh iz ovinka ven.

Popravljeno od dvorjan
Napisano

Sam še nisem bil sovoznik v takem avtu, kaj šele da bi ga vozu 😊 Eh, zdej sem pa tko prestar 😆

 

 

Napisano
pred 18 minutami je dvorjan napisal:

A pa ste že kdaj vozili kakšno tole ameriško kračo?

Res me zanima, od kje takšno navdušenje nad njimi?

Jaz sem še eno predelano na 777 konjev vozil, pa razen dvakratnega žganja gum nekega hudega veselja nisem občutil.

 

Sta pa mi bila dosti bolj všeč Nissan GT-R in pa Audi R8 V10, ki ti dejansko pustita, da se pelješ kot v risanki. Dočim pri teh ameriških kračah sem vedno imel občutek, da bom z ritjo vse pometel, če pohodim do konca, sploh iz ovinka ven.

Vozil .....vse je odvisno kaj pričakuješ od teh avtov. Meni osebno je pri teh američanih fascinantno njihov zvok. Sem vozil tudi porša 911 turbo pa enga starega ferarrija ampak mi je ta zamolkl zvok pri amerigosih bolj cool kot pa tisto rezgo piskanje. Ampak to je stvar okusa.Kar se pa tiče voznih lastnosti pa itak nima za burek proti tem evropskim športnikom.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano

Ravno v soboto sem srečal eno tako ob sončnem zahodu na ravni regionalni cesti :) res je dobro izpadla..

Napisano
pred 1 uro je robertk6 napisal:

Vozil .....vse je odvisno kaj pričakuješ od teh avtov. Meni osebno je pri teh američanih fascinantno njihov zvok. Sem vozil tudi porša 911 turbo pa enga starega ferarrija ampak mi je ta zamolkl zvok pri amerigosih bolj cool kot pa tisto rezgo piskanje. Ampak to je stvar okusa.Kar se pa tiče voznih lastnosti pa itak nima za burek proti tem evropskim športnikom.

Vozil Dodge Viper tisto prvo različico v 90-ih. Pojavnost, predvsem pa zvok, ki ti dvigne vse kocine o pospeških pa raje ne bi, ker si nisem upal po moje tud 50% stisnt. Je pa res, da to je bilo pometanje, sploh, ker ni imel nobenih varnostnih sistemov razen ABS. Ejnšlag pa k pr kamionu, da v ozke ulice brez popravljanja sploh ne moreš pod kotom 90 stopinj. Ampak a bi ga imel? Prec pa takoj. Imajo ameriški "mišičnjaki" en tak "je ne sais quoi", ki se ne da razložit tak ona hitro.

33112_1.png

Napisano
pred 52 minutami je NevLado napisal:

Evo lepotičko

 

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 G194 AT Revoluton, letnik:2019,24100 EUR :: www.Avto.net ::

 

Zna bit to dober nakup za nekoga 👍

 

 

Napisano (urejeno)
pred 23 urami je Shrek napisal:

Sam škoda, ker je rdeča! 

Morala bi biti v enem izmed temnih odtenkov ja. Rdeča je rezervirana za ferrarija 😀

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Napisano
pred 14 minutami je FuManchu napisal:

😍

WWW.AVTO.NET

Honda S2000 2.0i 16v VTEC, letnik:2002,28990 EUR :: www.Avto.net ::

 

U, tole pa bi imel. Samo kaj, ko je cena zlatarski. 😊

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je zadnjič montiral pri meni mojster. Že 10 let sodelujeva. Skozi dela vse z Millwakue-jem. Pa sem ga vprašal kak servisira, ker se baje ne da. Je rekel, da 5 let dela, potem za dobro ceno proda naprej. Crknilo pa mu še nič ni.   V glavnem. Ne samo servis, tudi lastništvo me moti pri njih. Da ne bo pomote.
    • Zakaj pa je tvoj odrešenik ni spustil? Bi lahko na tak način blažil kronske težave, ne pa najemal kredite in delil dodatke.
    • Golob je kriv 😆   Aja, če bi bil Golob, bi bil še cenejši, ker bi marža ostala nižja 😉
    • To sem mislil v kontekstu zmogljivosti...tisto,ko sem pisal o max. navoru. Drugače pa imaš 100% prav. Rotirajoči stroji-vrtalni vijačnik,udarni vijačnik,cirkular,kotna brusilka,tračna žaga,motorka itd...tukaj se pri meni konča. Tudi pri svedrih,žagicah ipd.-dreka ne kupujem več...sem imel eno res neprijetno izkušnjo pri svedrih. Sem nekdaj za "mali cvenk" kupil ene svedre...Mister tool ali nekaj takega🙄...je že zeloooo dolgo tega...cca. 30-35 let....v setu svedri za kovino,svedri za les,svedri za kamen.... In sem vrtal luknjo 5mm v pločevino-Knauf-profil...z levo roko držal profil,z desno vrtal z vrtalnikom Kress 500BS-sem ga tukaj že predstavil. In ko je sveder zagrabil-pok,se je sveder zlomil,in spodrsne stroj proti roki😲.... Sem imel še srečo-lih tisti 1cm,kjer gre žila čez kito ni vtrgalo,drugače pa kar orng rana....se je na srečo kar dobro zacelilo,a kri je bilo "adijo pamet...,da je žena skoraj v nezavest padla.....je dobesedno "teklo" po tleh...😬 Pa si pol misliš-butelj...samo k je že prepozno....🙁   Dreka-ne hvala....toliko se pa imam rad,da mi tega ni treba.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.