Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

@dvorjan, odštej D davek in prištej naš davek, vse naše dajatve, papirologijo, prevoz domov (če sam uvažaš), seštej in verjetno nisi daleč od teh 23k€ (razen ni zaslužka prodajalca);

 

Res pa je, da ima vsak prodajalec svoje apetite po nabiti marži.

Pred kratkim, FIAT 500C, ne vem točno letnika, kupljen za dobrih 4000€, uvožen, prodaja se pa za 9900€ (kar je več kot 2x nakupne cene) in v primeru menjave cena še za 10% višja; CX-5 je pa avto, ki povsod drži svojo vrednost.

Napisano
pred 28 minutami je Damijani napisal:

@dvorjan, odštej D davek in prištej naš davek, vse naše dajatve, papirologijo, prevoz domov (če sam uvažaš), seštej in verjetno nisi daleč od teh 23k€ (razen ni zaslužka prodajalca);

 

Res pa je, da ima vsak prodajalec svoje apetite po nabiti marži.

Pred kratkim, FIAT 500C, ne vem točno letnika, kupljen za dobrih 4000€, uvožen, prodaja se pa za 9900€ (kar je več kot 2x nakupne cene) in v primeru menjave cena še za 10% višja; CX-5 je pa avto, ki povsod drži svojo vrednost.

Mojster, to te "švercerji" učijo, da je drago. Pa ni.

 

Evo stroškov (vse na debelo računano, da ne boste jamrali glede centkov):

- gre za rabljen avto, ni nobenih mahinacij glede DDV (beri: doplačila razlike)

- vlak do gor cca. 80-100€

- prepis in preizkusne tablice 150-200€

- pot domov 200€

- homologacija 100€

- DMV 111€

 

In že si pripravljen na registracijo pri nas ...

 

Torej - kje je teh par jurjev?! Ti povem: v žepu "šverota", ki ti maha s prešernim nasmeškom, ko se ti odpelješ s parkirišča. 😃

 

Napisano (urejeno)

SI spregledal moj del "Res pa je, da ima vsak prodajalec svoje apetite po nabiti marži."

 

Večino "vidim", kar pride avtov iz uvoza k nam, preko organov...

 

Cen so pa take (bile), "Ker lahko"... Zdaj pa prodaja v riti.

Popravljeno od Damijani
Napisano
dne 9. 7. 2023 ob 12:52 je Janez007 napisal:

Super, sam verjetno morš še kakih 2k not dati, npr. volan oblečt v usnje in prestavno ročico, gor dati 19-ke, carplay modul dodatno vgradit, itd... (če ti ta osnovna oprema ni zadosti, seveda 😊)

 

 

Napisano (urejeno)
dne 5. 2. 2023 ob 14:52 je Janez007 napisal:

Tole šestko 2017 z zamenjano mašino prodajajo že najmanj pol leta, pred mesecem so za 1k spustili ceno, pa jo bo treba še za kakšnih 5-7k, če mene vprašate. 

:)

 

https://www.mazda-si.net/topic/13905-zanimivi-oglasi/?do=findComment&comment=489795

 

image.png

image.png

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18076740&display=Mazda Mazda6

 

 

 

Avto z drugega planeta. 😀

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=18596603&display=Mazda Mazda6

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Napisano

če bo kdo tole kupil, pa je tudi.... -> 

  • Nov motor in turbina - julija 2021 pri 72124 prevoženih kilometrov strokovno zamenjan kompleten motor in turbina (garancijsko popravilo na pooblaščenem Mazda servisu)
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Uh, tole je pa za ene 5K predrago. 

Poraba pa tudi popolnoma nemogoče, kar je napisano? Avtomatik in 4-kolesni pogon.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Glede na to, da je rdeča, je cena realna... 😋

Pazi, tudi tvoj "šef" ima sedaj rdečo. Da te ne bo za ušesa. 😉

  • Haha 2
  • Zmeden 1

 

 

Napisano
pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Vijolic ni več 😛

Kak ne.

 

Tiskajo jih ne več, če so še v obtoku, pa so veljavne.

 

Isto kot bankovec za 1000$.

Napisano

Ta se prodaja že vsaj pol leta, če ne še več....Cena je sedaj že nižja pred časom je bila mislim da 24 jurčkov, tam nekje.

Napisano
pred 7 minutami je SpEkTr napisal:

Ta se prodaja že vsaj pol leta, če ne še več....Cena je sedaj že nižja pred časom je bila mislim da 24 jurčkov, tam nekje.

 

image.png

Napisano

Saj me mika, da bi jo kupil. Ampak...

 

1.) Nima sedmih sedežev.

2.) Smo itak že naročili novega...

3.) Odlično zame, samo dva sedeža premalo ima.

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Ta se prodaja že vsaj pol leta, če ne še več....Cena je sedaj že nižja pred časom je bila mislim da 24 jurčkov, tam nekje.

Kako to, da ne more to prodat?

 

 

Napisano

Ne vem zakaj človek ne spusti ceno, če vidi, da avto ne gre, pa že eno leto ga prodaja. A ni boljš mal bule narest na tem avtu, pa se ga losat, že kje na drugem avtu pol not dobiš 🙂

 

 

Napisano
pred 49 minutami je MazdaBoy napisal:

Ne vem zakaj človek ne spusti ceno, če vidi, da avto ne gre, pa že eno leto ga prodaja. A ni boljš mal bule narest na tem avtu, pa se ga losat, že kje na drugem avtu pol not dobiš 🙂

Tako zatečenih avtov s takimi cenami bo vedno več, ker so bili nabavljeni, ko so bile cene v vzponu sedaj se pa cene umirjajo ali pa celo padajo... :nevem:

Napisano

Gledam na Mobile en avtodom pa mi je zanimiva cena in prodajalec je Privat oseba, ki pa nima objavljene telefonske ampak sem ga kontaktrial samo preko sporočila preko Mobile. Ima kdo izkušnje s takšnim nakupom in kaj paziti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nisem volil njeno stranko,a mi kot poslanka postaja vedno bolj všeč😃👍 Legendarna je💪    
    • dva različna profila, že iz opisa se zna razbrati kdo je kdo in kdo je seveda vsaj na papirju bolj primeren za tak resor   V domačem Žalcu je obiskovala tamkajšnjo I. osnovno šolo. Po maturi na Srednji naravoslovno-matematični šoli (danes Gimnazija Lava) v Celju je leta 1994 diplomirala na Fakulteti za naravoslovje in tehnologijo v Ljubljani, naslov njene diplomske naloge je Vpliv poroznosti konfekcijskih medvlog na hitrost izhlapevanja znoja. Leta 2006 pa je na Fakulteti za družbene vede magistrirala iz menedžmenta, naslov magistrskega dela je Statusna sprememba Servisa za protokolarne storitve iz neposrednega proračunskega uporabnika v javni gospodarski zavod.   Obiskoval je Gimnazijo Bežigrad, leta 1988 pa je diplomiral na Fakulteti za arhitekturo, gradbeništvo in geodezijo Univerze v Ljubljani. Po zaključeni diplomi je bil najprej zaposlen kot nadzorni inženir na Republiški upravi za ceste. Leta 1990 je bil odgovorni projektant pri podjetju GIVO, kasneje pa direktor sektorjev v Javnem podjetju Vodovod-Kanalizacija Ljubljana. 
    • Kaj te jaz vem. Lani poleti sem bil tam. Vse deluje. Ker je bil praznik, so otroci imeli posebno vodenje s čarovnico, mi pa smo pili Halerjevo pivo in jih čakali.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.