Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sam tale mad?ar je pa konkretno provociral. :vskalo: Sicer sta tudi policis in policistka neprimerna za to slu?bo (pri?akoval bi, da morajo tako blizu meje poznati ?e kak jezik, pa dosti prekmurcev baje po defaultu malo zna mad?arsko) ampak tip si je pa zaslu?il ?amar. Policist pa bi moral ostati hladen, mu napisati kazen za ?aljenje uradne osebe in ga odsloviti. :punk:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, tole je kar tragikomi?en posnetek, a ?e bolj ?alostno je pa kak?en ?apac zastopa na?o dr?avo na meji, o?itno govori nek Slovena?ki jezik, vsa ?ast. :notworth:

 

Novost - wikend zapor;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/ne...ed-sodnika.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgledata mi prava avtohtona Janeza;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/fo...jse-zenske.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/kaksna-bo-sodba-srotu-in-bavcarju.html

 

Bav?arjevi LDS kameradi pa zgleda da niso prav ni? trendovski. (niso najeli ?ensk da bi jokale pred sodi??em) :P

 

In to je strankarska pripadnost? Svinje... :jezicek:

 

Ne vem sam jaz se bom ?e 1x ponovil, da se mi zdi, da sodni sistem kon?no prehaja v fazo delovanja in da barabini po?asi en za drugim dobivajo tisto kar si zaslu?ijo. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to je strankarska pripadnost? Svinje... :jezicek:

 

Ne vem sam jaz se bom ?e 1x ponovil, da se mi zdi, da sodni sistem kon?no prehaja v fazo delovanja in da barabini po?asi en za drugim dobivajo tisto kar si zaslu?ijo. :jezicek:

 

...in ta levosu?na vlada prehaja v stanje, proti kateremu je bila prej?nja, ko so zombiji stra?ili po ulicah, pravi otro?ki vrtec.

Predlog te vlade - za neprijavljene proteste astronomske kazni.Ali beri druga?e-pribliujemo se ruskemu sistemu "demokracije".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prides iz Skandinavije na dopust in sredi voznje tik pred ciljem v Istri nate pade drevo....

http://m.istranews.in/#photos2998

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je popoldan res velika verjetnost za to?o;

 

http://www.24ur.com/ponedeljek-bo-zaznamov...rji-s-toco.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot da to ni zadosti, je zdaj ?e prenesel vse premo?enje na ?eno. Seveda, ob ugotovljenih finan?nih nepravilnostih v Lekarni Ljubljana (pa tako dober direktor je bil, a nje) in ?e prej v Vzajemni, se je ?e pozno zmigal.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/jakli...je-na-zeno.html

 

Kaj je zdaj pobudniki vstaj, vstajniki in razni visoko moralni pridigarji tipa Boss, a zdaj ni ?as za demonstracije, bolj pa?e piti pivo (kupljeno po vi?jem DDV-ju) v senci na morju?

 

Sem ?e od za?etka trdil, da ste ene ovce zavedene, katere ste blejale po naro?ilu levice (pa niti ni nujno, da ste levi), zdaj se pa to vedno bolj izkazuje za resnico.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oho, SDS-ovce ?e dvigujejo glave in upajo kako bomo t.i. "leve" gre?nike branili kot sami branijo Ivana brezmade?nega pa jim je malce nerodno.

 

Glej to se ne bo zgodilo, za svinjarije ni odpustkov do nikogar. Ne do Jakli?a ne do Zokija ne do unga Vepra niti do Alenke. Sem pa vedno pobudnik tega, da se svinjarije re?ujejo na sodi??ih in da se da vsem mo?nost, da se zagovarjajo in ?e se najdejo svinjarije in podkupovanja uradnikov ipd, da se to sankcionira.

 

Ne vem sicer a sem prav sli?al ampak, ?e nekdo prepi?e imetje na dru?inskega ?lana in je to naredil v ?asu, ko mu je grozile zaplemba s strani upnikov, da so taki prepisi ni?ni in da nepremi?nine ?e zdale? niso na varnem. Zato se v ve?ini tele baraboni zatekajo raje k zemlji?kim dolgom kot k prepisom.

 

 

 

Bom pa zdaj napisal nekaj kar bo vsem fou?ljivcem in privo??ljivcem dvignilo vse kocine na telesu. Zakaj ru?it ?rne gradnje na obmo?jih, ki imajo mo?nosti postati zazidljiva? Zakaj narediti ?kodo, ki na koncu od tega nima nih?e ni? razen tisti, ki se ob takih dogodkih naslajajo in privo??ljivo u?ivajo po principu "ni? hudega ni, da mi je krava crknila, va?no je da je sosedu tudi".

 

Take gre?nike ?rnograditeljske bi namesto ru?enja raje kaznovali z kaznijo v vi?ini 10-15k?, morali bi iti skozi vse postopke pridobivanja dovoljenj in jih tudi seveda pla?ati in kar je najpomembnej?e, ko bo davek na nepremi?nine, da bo tak nato ?e stalno pla?eval davke na nepremi?nine in uporabljal ostale storitve od katerih tudi priteka DDV. ?e nepremi?nino poru?imo od tega nato nima nih?e ni?. ?e enkrat poudarjam - da legalizacija naj bo le v primerih, kjer je mo?no zagotoviti zazidljivost zemlji??.

 

Aja TheBill se strinjam da si pozoren sam bi se lahko oglasil tudi takrat, ko so tvoji spremenili zakon, ki je omogo?al marsikatero nekaznovano legalizacijo ?rne gradnje, vklju?no z nepremi?nino brata velikega vodje. Zakaj si bil pa takrat tiho kot rit in se nisi oglasil pa je ?lo za tiso?e legalizacij ?rnih gradenj tukaj pa govorimo le o eni za katero nas poziva? naj celo gremo na ulice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,res "vstajniki" so se skrili v kleti ali pa kje ?dijo od sramu v senci. ;)

Boss, kar se ti?e ru?enja je prav, da se vse ?rne gradnje zravna z zemljo ne glede ?igava je- le tako bo pri?lo do reda.

Recimo tip, ki ga poznam je na najlep?em delu obale nad Ankaranom (pogled na morje kakor se ti zljubi) naredil na ?rno bajto na rizik in upal, da jo bo lahko legaliziral.In jo je res.Pla?al je sicer res enih 30 tiso?akov ? kazni a glej ga zlomka, ta hi?a je sedaj vredna kak?en miljon?ek na okroglo.Kapi? poanto?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razumem, da se tudi ti nisi oglasil, ko je dala tvoja opcija zakon ven o legalizaciji oziroma neke vrste aboliciji ?rnograditeljem... tolk ste proti a takrat se pa noben ni oglasu? Zakaj?

 

Druga?e pa ne razumem glih poante... a te moti, ker ima ta tipo lep objekt s pogledom na morje in si mu fov?, ker je tako kot ve?ina slovencev tudi sam goljufal z ve?jim rizikom ampak se mu je kljub stro?kom iz?lo ter ima zdaj nepremi?nino vredno milijon?ek...

 

Jaz nikomur ne privo??im, da mu karkoli poru?ijo ali uni?ijo ampak danes je za samo dr?avo bolje, da zadeve ne uni?i ampak proba najti vir dohodkov z obstojem te zadeve... sej ne vem ?e se razumemo, ne odobravam goljufij na splo?no ampak bi kot to?ka ena najprej bilo potrebno izbolj?ati in?pekcijski nadzor in ?e v teku gradnje prepre?iti nastanek le te. Sej se objekti ne zgradijo v enem tednu in ?e bi se in?pektor vestno zapeljal malo naokrog ali pa da bi fou?ljive sloven?ke pretentali z nagradami (verjetno bi slo celo brezpla?no z anoniminimi klici), da prijavijo vsak za?etek gradnje, bi zelo hitro imel vse gradnje pod nadzorom in zelo hitro ne bi nikomur padlo na pamet, da rezkira.

 

Ker tega nismo uspeli zagotoviti imamo zdaj zate?eno stanje... a v tej krizi zdej raje vse ru?it in uni?evat ali raje najti nekaj profita za delovanje dr?ave. Seveda bi morala biti kazen ogromna, lahko pa bi za ?rne gradnje naredili poseben ?rnograditeljski davek v vi?ini 10% vrednosti nepremi?nine/letno. Ne vem, dej ga ocuri pol se pa naj sam odlo?i ali bo pla?eval ali raje podrl oziroma v prihodnje sploh ne bi pomislil, da se gre ?rnograditelja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razumem, da se tudi ti nisi oglasil, ko je dala tvoja opcija zakon ven o legalizaciji oziroma neke vrste aboliciji ?rnograditeljem... tolk ste proti a takrat se pa noben ni oglasu? Zakaj?

 

Druga?e pa ne razumem glih poante... a te moti, ker ima ta tipo lep objekt s pogledom na morje in si mu fov?, ker je tako kot ve?ina slovencev tudi sam goljufal z ve?jim rizikom ampak se mu je kljub stro?kom iz?lo ter ima zdaj nepremi?nino vredno milijon?ek...

 

Jaz nikomur ne privo??im, da mu karkoli poru?ijo ali uni?ijo ampak danes je za samo dr?avo bolje, da zadeve ne uni?i ampak proba najti vir dohodkov z obstojem te zadeve... sej ne vem ?e se razumemo, ne odobravam goljufij na splo?no ampak bi kot to?ka ena najprej bilo potrebno izbolj?ati in?pekcijski nadzor in ?e v teku gradnje prepre?iti nastanek le te. Sej se objekti ne zgradijo v enem tednu in ?e bi se in?pektor vestno zapeljal malo naokrog ali pa da bi fou?ljive sloven?ke pretentali z nagradami (verjetno bi slo celo brezpla?no z anoniminimi klici), da prijavijo vsak za?etek gradnje, bi zelo hitro imel vse gradnje pod nadzorom in zelo hitro ne bi nikomur padlo na pamet, da rezkira.

 

Ker tega nismo uspeli zagotoviti imamo zdaj zate?eno stanje... a v tej krizi zdej raje vse ru?it in uni?evat ali raje najti nekaj profita za delovanje dr?ave. Seveda bi morala biti kazen ogromna, lahko pa bi za ?rne gradnje naredili poseben ?rnograditeljski davek v vi?ini 10% vrednosti nepremi?nine/letno. Ne vem, dej ga ocuri pol se pa naj sam odlo?i ali bo pla?eval ali raje podrl oziroma v prihodnje sploh ne bi pomislil, da se gre ?rnograditelja.

 

Sej podobno razmi?ljava a druga?e govoriva-se strinjam, da bi ?e v osnovi morali in?pektorji opravljati svoje delo.

Sicer pa saj obstajajo razni sateliti in posnetki in se da to re?it zelo hitro(?e se ho?e in je volja).

Mislim, da je itak napisano z zakonom, da se nelegalno zgrajene stavbe ru?i, ali se morda motim? :whatever:

In ne, nisem jaz slovencelj, ki je fov? drugim, kaj imajo.?e so to zaslu?ili z svojim po?tenim delom vsaka ?ast, ?e so pa delali protizakonito in so kradli oz.izzigravali zakon pa je treba delovati z zakonom.Pa ?etudi je v igri kak kolega ali znanec. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, nisem jaz tisti ki je protestiral, zato mi ne more? takih stvari naprej metat.

 

Po drugi strani vas je pa kar nekaj kekcev stalo pred parlamentom, pa sedaj mirno prena?ate nove davke, vi?ji DDV, Jankovićeve, Jakli?eve in nasploh mahinacije leve elite, gnilo vlado, ki je obljubljala nova delovna mesta, pa zna sedaj samo davke vi?at in to promovira kot ustvarjanje ve?jih prihodkov :vskalo: , itd. kar je povpre?nega Slovenca pahnilo v mnogo slab?i polo?aj kot je bil v ?asu demonstracij. Kje ste zdaj?

 

Pa da ne bo? spet narobe razumel, ne pravim, da bi bil JJ bolj?i ali ga na kakr?nkoli na?in zagovarjal, kar je ?e postala tvoja mantra, katero vedno znova uporablja? kot se pluva ?ez tole gnilo vlado ali Jankovića.

 

Se mi zdi, da so se ?ele ob zadnjih demonstracijah, ko je bila ?e Bratu?kova premierka in se je le cca. 1000 ljudi udele?ilo demonstracij, zadnji kekci zavedli tega, da so bili izrabljeni za demonstracije. Pa ?e to so jih skvoterji izkoristili za zasedbo kina Triglav.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.