Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta je bil pa? levi iz foruma 21 in se ne spodobi, da bi sedel. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem malo sem zmeden, ker so za jutri razglasili rde?i alarm in mo?nost poplav ampak meni se zdi glede na vremenske karte, da bo tole problem bolj pojutri?njem.

se bojim da bo sedaj iz preventive vsak mo?nej?i de? rde?i alarm, tako kot vsaka zimska runda sibirski mraz in mo?nost ?ledu. Potem ne bo ve? mo?no lo?iti pravih nevarnosti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem malo sem zmeden, ker so za jutri razglasili rde?i alarm in mo?nost poplav ampak meni se zdi glede na vremenske karte, da bo tole problem bolj pojutri?njem.

?al sem imel prav... :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e za nekatere ?e ni konec te no?ne more:

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/poplava.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse kar bo izbolj?alo vidljivost vozil je dobro, pa tudi ?e samo malo. Ne vem zakaj je bilo zadnjih 180 vozil dobavljenih ?e z starimi oznakami, ?e pa zakon velja ?e od novega leta. Ampak so se komaj sedaj spravili testirati.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Totalno sranje, krivdo za njegovo smrt si pa lahko porazdelijo mediji in "snemalec":

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/ravnatelj-mariborske-srednje-sole-storil-samomor.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako ja. Cel fb sedaj objukuje pa krivdo vali na medije. Zdi se mi kot neka kontra medijem. ?e? ?e ste vi prej tako zavzeto poro?ali o tem, bomo pa sedaj mi kontro dali in krivdo zvalili na vas.

Resnica je mogo?e nekje vmes. Odgovornost za samomor nosi predvsem on. O?itno je imel tako slabo vest, boga dru?ina ?e jo ima. Oni bodo zaznamovani za celo ?ivljenje, on se je temu pa? na nek na?in izognil ko se je odlo?il da se s tem ne bo ubadal.

 

Saj mediji so poro?ali tudi o uno prfoksi s Tr?i?a in ?e in ?e.. Ni edini primer, pa se nobeden ni zaradi tega obesil. Ne vem kaj ljudje pri?akujejo. Da bodo mediji zatisnil o?i. Ne re?em da niso pretiravali. Ampak tako pa? je. Bi se pa zaklenila v sobo ?e je ?e tako in je to tako normalno, da se v javnih slu?bah to po?ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljanje takih in podobnih posnetkov na spletu je grob poseg v ?lovekovo zasebnost. Pa ni va?no kako in kje se je kaj zgodilo. ?e se to dovoli potem bo kar naenkrat sosed montiral kamero v tvojo spalnico in objavljal posnetke ne youtubu. ?e google street view mora brisat ksihte in tablice avtomobilov, da ne bi pri?lo slu?ajno do kr?enja zasebnosti pa gre za povsem javne povr?ine vsem na vpogled.

 

?e enkrat vsak ima pravico do zasebnosti in ta se ne kon?a ko stopi? iz spalnice na ulico in to bi moral vedeti vsak. Ker dejansko ni meje kje je zasebnost in kje ne je ?isto vseeno ali bi ju posneli v hotelski sobi, doma v spalnici ali pa v pisarni.

 

In kdor je to zlorabil ter posnetke javno objavil z imeni in priimki udele?enih bo nosil vso odgovornost vklju?no z mediji, ki so to veselo objavljali pa se lahko ?e 100x vsi na glavo postavmo, da sta si sama kriva da so ju zalotili - to dejstvo ne velja ni?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se postavim v vlogo tega mo?aka, si zlahka predstavljam kako se mu je v trenutku sesul ves njegov svet. Eno je sramota, ki bi jo do?ivljal vse nadaljnje dni do konca svojega ?ivljenja, ostalo pa je zelo verjeten razpad zakona, izguba zaposlitve. Po mo?nosti, ?e ima kak?ne kredite in podobno, je potem pod vpra?ajem tudi pre?ivetje (njega in dru?ine).

 

Skratka fuk od fuka, in to samo zaradi enega f... oz. onegavljenja (posnetka nisem gledal, pa ga tudi ne ?elim in ne nameravam, ker ?e nisem tolk nizko pristal).  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, s tem se strinjam ampak to je o?itno davek na to visoko tehnologijo. Jbg, otroci se pa? ne zavedajo tega. Ne ?e.

Bi se pa zato morala onadva toliko bolj. Se vedno sta kriva ?isto sama. Bi pa pa? bila bolj pazljiva.

Sicer se strinjam da meja med zasebnostjo mora biti. Itak. Po drugi strani gre nekdo na javni prostor po?et nekaj, ?esar se naj nebi po?elo in hkrati pri?akoval da noben tega ne bo opazil, ?e ve?, da v tej dobi tega noben ne bo ovekove?il, je pa absurd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zasebnosti ne more biti v javnem prostoru. ?e bi to po?ela doma, na lastnem domu, in bi jih dijak snemal, bi to bilo malo druga?e..

Sepravi ?e na javnem sekretu namontirajo kamero v pisoar in posnamejo tvojega lul?ka in tvojo faco , pa potem objavijo na spletu (recimo na kak?ni strani za geje) bo? kar za. Saj se nima? kaj za piz... saj je bilo na javnem prostoru. :vskalo:

 

Najbolj zaskrbljujo?e je, da opinion makerji, kar novinarji in mediji pravzaprav so, z besedico niso obsodili dejanja mularije. Tehnologija danes res omogo?a posneti vsakega, ki gre lulat. Ampak to ?e ne pomeni, da se ga pri tem lahko snema, ?e manj pa, da potem to gleda cela vas.  

 

 

Iskreno upam, da bo nekdo (organi pregona)  mulce podu?il, da se take stvari ne po?no, na?i zaplankani mediji tega o?itno niso sposobni

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.