Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Tilen5 napisal:

EF -> Poslovna informatika, to mi pride v poštev pri zaposlitvi.

tam sem to smer, sicer še po starem "jugo programu mag.VIII stopnja" zaključil davnega leta 2008 :) , če boš rabil kak hint, glede kakega prfoksa sporoči na ZS :)....

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Danes bil res topel dan:bravo:

IMG_20230928_142108.jpg

 

Mislim, da je čas, da razglasiš rdeči al pa vsaj oranžni alarm, ker tole je nov vročinski val. Starejšim in bolnim priporočamo zadrževanje v klimatiziranih prostorih, ostalim pa pitje veliko vode nekje od 5 - 10 litrov na dan in odsvetujemo intenzivnejšo telesno vadbo na prostem. Kolesarje naprošamo, da naj raje uporabijo sobna kolesa in se preventivno cepijo proti koronavirusu.

 

Vaš NIJZ

  • Haha 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

 

Mislim, da je čas, da razglasiš rdeči al pa vsaj oranžni alarm, ker tole je nov vročinski val. Starejšim in bolnim priporočamo zadrževanje v klimatiziranih prostorih, ostalim pa pitje veliko vode nekje od 5 - 10 litrov na dan in odsvetujemo intenzivnejšo telesno vadbo na prostem. Kolesarje naprošamo, da naj raje uporabijo sobna kolesa in se preventivno cepijo proti koronavirusu.

 

Vaš NIJZ

Boss, a si kaj popil? 😊

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm zanimivo, le kje ima senzor? Šestka ga ima tako dobro postavljenega, da tudi če je avto cel dan na soncu, ko prižgem je temperatura mogoče dve stopinji različna od dejanske in se znivelira po cca 5min vožnje. Tko, da sam na tejli šestki še nisem videl prikaza temperature 40°C ali več.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Alex napisal:

Danes, ko sem se v sedel v avto.😬IMG_20230929_213616.jpg Pismo, pa še sredi poletja ni bilo velikokrat tako vroče. In avto je bil dve uri že v senci, preden sem štartal. 🤪

Hjaa.

Kaj voziš Alfo?

 

Senzor je bil na dnu desnega ogledala.

Ko je začel bluzit po 6-ih letih. Je sredi poletja kazal 18°C in klima ni pihala hladno.

Potem pa hop skočil gor, pa spet dol....

 

Senzor kaput, menjava samo s špeglom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je godlike napisal:

Hjaa.

Kaj voziš Alfo?

 

Senzor je bil na dnu desnega ogledala.

Ko je začel bluzit po 6-ih letih. Je sredi poletja kazal 18°C in klima ni pihala hladno.

Potem pa hop skočil gor, pa spet dol....

 

Senzor kaput, menjava samo s špeglom.

Poleti mi prikaže tudi 47 °C, če je parkiran na soncu. In dejansko pride toliko tudi v kabini. Sem preveril tudi z termometrom enkrat, ker mi ni bilo jasno, da je lahko tako vroče v avtu. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak notranje temperature ne vidiš na ekrančku. Vidiš samo zunanjo. Tko da notranja je seveda lahko tud 50 in več, ampak to je nerelevanten podatek. Važno je kolk je zunaj, avto je pa treba prezračit predno se not usedeš, da ni kaka pizdarija, ker smo že v letih, a ne Alex? 😜

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Ja, ampak notranje temperature ne vidiš na ekrančku. Vidiš samo zunanjo. Tko da notranja je seveda lahko tud 50 in več, ampak to je nerelevanten podatek. Važno je kolk je zunaj, avto je pa treba prezračit predno se not usedeš, da ni kaka pizdarija, ker smo že v letih, a ne Alex? 😜

In zakaj ne bi mogla bit temperatura  na direktnem soncu 41? Tu govorimo o avtu, ki je bil 5 ur na soncu. 

Seveda moramo prezračit. V tako vroč avto se ne smejo vesti niti veliko mlajši. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 9. 2023 ob 21:54 je sportman333 napisal:

Dobre km imaš, še mal pa bo 400k....

Ja nekje 120Kkm v sedmih letih jih bo. 

400Kkm pa dvomim, da bom kmalu naklepal. Delam jih cca. 10km na dan.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.