Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pre?iveli krasno nedeljo v - tehni?nem muzeju v Bistri.

 

Sicer se je poznala velika razlika v letih otrok in smo bili pravzaprav dve skupini, a vseeno je trajalo tri ure in pol, preden smo spet pri?li ven. So otroci (no, razen najmlaj?ega, ki ima komaj dve leti) kar precej spra?evali in jim je bilo potrebno kar precej razlagat, kako in kaj.

 

Je bilo pa tudi zame zanimivo. Katrco smo imeli mi doma, ko sem bila ?e otrok. Zdaj je pa ta avto v muzeju. Pa Rogov Pony tudi, kolo, na katerem sem se pravzaprav u?ila vozit. Pa fi?kota in soenko in podobne stvari iz mojega otro?tva so zdaj eksponati v muzeju. Se po?utim prav muzejsko staro...

 

 

?e tole: za dru?ino je vstopnica 12?, ?e ?e koga zanima.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok sem vesel, da je zdele Hamilton KON?NO zmagal VN Brazilije v F1, ker to je imel prov nekak?en kompleks na tej stezi. Pred tem je motoGP zmagal Lorenzo danes.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem si vzel malo cajta... po ene pol urce na mrazu na balkonu... je nastalo tole :)

 

post-10-0-12773800-1479234671_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto Pelko mojstre moram pohvalit za zelo hiter redni servis na Hyundaijcu :)

 

A3 se mi je pa kot kaze v domaci garazi kar sam postimal. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes opravil svoj prvi pogovor preko Skype-a in sem zdej pripravljen na nek resen pogovor, ki me ?aka v par dneh. (ja, ja, sem pa? tehnolo?ko v Kameni dobi in doslej ni bilo potrebe po teh zadevah, tako pa? je, ?e nisi ljubitelj pametnih napravic in na to sem ponosen).  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...

Je bilo pa tudi zame zanimivo. Katrco smo imeli mi doma, ko sem bila ?e otrok. Zdaj je pa ta avto v muzeju. Pa Rogov Pony tudi, kolo, na katerem sem se pravzaprav u?ila vozit. Pa fi?kota in soenko in podobne stvari iz mojega otro?tva so zdaj eksponati v muzeju. Se po?utim prav muzejsko staro...

...

 

Nekaj podobnega smo do?iveli pred leti v istem muzeju. ?ena se ustavi pred Tomosovim dostavnim triciklom, pokli?e otroke in pove, da je njo in njene bratrance in sestri?ne v takem triciklu v?asih za zabavo vozil naokoli njen dedek (bil je sicer eden zadnjih postre??kov v Ljubljani).

Jaz nekoliko natan?neje pogledam napis in ji povem, da se ni vozila v takem triciklu, ampak to?no v tem. Po dedkovi smrti je njena teta tricikel namre? podarila muzeju.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.