Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jaz pa iz bolni?ke v ponedeljkov ?iht,to bo veselje! Ln

Uf... Poznam ta filing, ko sem ?el po 8tednih bolni?ke nazaj v slu?bo in ?ele po dodatnih 2mesecih in pol na redno delovno mesto . Torej po skupno 4,5mesecih... Ljudje , ki so pri?li ta?as v kolektiv, so mislili,da sem novinec, ko so me videli..

 

To je bilo radosti in veselja....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa iz bolni?ke v ponedeljkov ?iht,to bo veselje! Ln

Sva ?e dva... s tem, da jaz moram uleteti ?e v nedeljo, ker so vsi sodelavci na bolni?ki in imamo neko nujno monta?o.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj naj pa jaz re?em, ker delam zdajle no?no 7 dni zapored vklju?no z vikendom? Aja pohvalit se je treba - pa? za nov avto bo treba zaslu?t, ni druge :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kolk ste bogi...

 

V petek delal svojo popoldansko izmeno.

V soboto sem de?urni, kar pomeni, da delam od 6ih 22ih.

V nedeljo sem spet de?urni, kar spet pomeni, da delam od 6ih do 22ih.

v ponedeljek pa bi moral biti prost, ampak menjam sodelavca, ki si je nenapovedano zlomil roko in je torej v petek popoldan javil, da je na bolni?ki...

 

V ?tirih dneh ve? ?ihtov kot normalni ljudje v celem tednu...

 

Glede na temo "Pohvalite se" bom kon?al takole: lahko se pohvalim, da imam enega pripravnega soseda, druga?e bi bila ?ena precej boga...   :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, kolk ste bogi...

 

V petek delal svojo popoldansko izmeno.

V soboto sem de?urni, kar pomeni, da delam od 6ih 22ih.

V nedeljo sem spet de?urni, kar spet pomeni, da delam od 6ih do 22ih.

v ponedeljek pa bi moral biti prost, ampak menjam sodelavca, ki si je nenapovedano zlomil roko in je torej v petek popoldan javil, da je na bolni?ki...

 

V ?tirih dneh ve? ?ihtov kot normalni ljudje v celem tednu...

 

Glede na temo "Pohvalite se" bom kon?al takole: lahko se pohvalim, da imam enega pripravnega soseda, druga?e bi bila ?ena precej boga...   :whatever:

Kje pa je deseturni obvezni odmor vmes? ?e dela? tako, si v prekr?ku. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ne, sosed ni sodelavec.

Hja, ?e ti sosed pomaga pri nekem "delu" potem nekako je sodelavec  :zvizga:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa je deseturni obvezni odmor vmes? ?e dela? tako, si v prekr?ku. :)

a ni 11 urni zakonsko dolo?en... tisto kar pa razlaga Slivka pa mislim da ne spada pod de?urstvo ampak pod pripravljenost.

 

To je treba Du?ana Mramorja vpra?at - on je strokovnjak za pripravljenost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cca 5 ur ?e foter, mulcu Eneju, velikemu 54 cm in te?kemu 3.65 kg. :jupiii: :jupiii: :jupiii:

?estitam... now the fun begins :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cestitam ajvar. Zdaj hitr po kombija dizel :)

 

?estitke... ja res bo treba karavana, dizel kupit. :)

Prej se bo sava zlivala v blatno jezero kot se bo Karkol od zgoraj napisanega zgodilo. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej se bo sava zlivala v blatno jezero kot se bo Karkol od zgoraj napisanega zgodilo. :P

 

Pravilno! Dr?i se, majstr, ne se pustit. Od kje ljudem ideja, da ?lovek za pet?lansko dru?ino potrebuje manj?i kombi? Samo malo manj mora? komplicirat, pa je. In pa: noben avto ni tako majhen, da ne bi mogel kdo zadaj laufat...

 

Ampak vseeno bi pa mogo?e malo za?el o kak?nem dizlu premi?ljevat. ?e bo zdaj, ko je otrok, treba kaj bajto preuredit pa bo potrebno kak?ne plo??ice domov pripeljat, pa kak?ne tlakovce za dvori??e,..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.