Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

piše že, kot tudi made in china :), pravo usnje, da res rečeš usnje ga moraš pri kakem "stricu" iskati ki dela še na jugo način....ravno zadnjič sem preobračil kuhinjske stole, kjer sem imel kao usnje, mi je tapetnik rekel, da je to umetno usnje in da tudi on, pa dela v fohu 40let dandanes težko dobi res pravo usnje kakršno je bilo 20-30let nazaj....ga dobi, ampak bi potem za 6 stolov plačal več kot da bi nove kupil....sem se nato odločil za alcantaro oz. nek podoben material....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je sportman333 napisal:

piše že, kot tudi made in china :), pravo usnje, da res rečeš usnje ga moraš pri kakem "stricu" iskati ki dela še na jugo način....ravno zadnjič sem preobračil kuhinjske stole, kjer sem imel kao usnje, mi je tapetnik rekel, da je to umetno usnje in da tudi on, pa dela v fohu 40let dandanes težko dobi res pravo usnje kakršno je bilo 20-30let nazaj....ga dobi, ampak bi potem za 6 stolov plačal več kot da bi nove kupil....sem se nato odločil za alcantaro oz. nek podoben material....

Res je, kar praviš. Moraš it h kakemu tapetniku ali pa k staremu čevljarju in ni vrag, da nima kje kak star kos pravega usnja+perforiranega za del, kjer držiš roke. Na mojem pežoju gti mi ga je preoblekel en model za 70€.Tisto je bilo res pravo usnje z značilnim vonjem. Še par mesecev je avto dišal po Njem. Je pa zdržal vrsto let in vedno je izgledal kot nov. Na otip je bil nekako bolj grob, nikoli sex ni drsel. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Alex napisal:

Res je, kar praviš. Moraš it h kakemu tapetniku ali pa k staremu čevljarju in ni vrag, da nima kje kak star kos pravega usnja+perforiranega za del, kjer držiš roke. Na mojem pežoju gti mi ga je preoblekel en model za 70€.Tisto je bilo res pravo usnje z značilnim vonjem. Še par mesecev je avto dišal po Njem. Je pa zdržal vrsto let in vedno je izgledal kot nov. Na otip je bil nekako bolj grob, nikoli sex ni drsel. 

Amm... A si prebral tekst preden si ga objavil? "še par mesecev je avto dišal po njem.... Na otip bolj grob... Sex nikoli drsel..." 😂😂

pred 25 minutami je ignacij napisal:

Evo z ženo pa mulci na Kriško goro, s sabo poln ruzak pirckov pa snopsa da lazje dol pridm, v dolini se ga pa nazrem do konca, zena me pa vozi v Citroenu, Mazde ji ne dam

To je izgovor da se vozis v citeonenu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Nejc1986 napisal:

Amm... A si prebral tekst preden si ga objavil? "še par mesecev je avto dišal po njem.... Na otip bolj grob... Sex nikoli drsel..." 😂😂

To je izgovor da se vozis v citeonenu :)

Ha, ha, kaj dela urejevalnik besedila. Včasih zna kako dobro spohati. 🤣

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Alex napisal:

Ha, ha, kaj dela urejevalnik besedila. Včasih zna kako dobro spohati. 🤣

Vem, vem... Vrže tisto kar se velikokrat uporablja. Če bo kdo kdaj od mene prebral da imajo nekje "fuk dobre pizze"... No... Najbrž niti "pizza" ne bo "pizza"... Pa bom spet seksist.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes pa dan, kot se (ne) zagre! :D

 

Dopoldan se odpravim po jeklenko plina! Se odpravim do Lancie, hočem vžgati, sklopka pade do podna! WTF??? Pogledam v drobovje, menjalnik moker. Crknu cilinder: OK! Grem po drugo jeklenko, doma jo inštaliram. Naročim cilinder za sklopko, pride v torek.

 

Tamau biciklira naokrog, kosilo, po kosilu se odpravi s kolesom ven še 1x. Še predno je odšel, je nazaj. Počila prednja guma... :( WTF??? Kako??? pogledam, hja, obe sta prazni, ne samo sprednja. Rukni v kot v garažo. Bom popravljal, ko me bo prijelo.

 

Me vse mine. POkličem rentaženabajk.press in grem na drugi hrib do svojega DESUS-a. Vsaj to je šlo gladko. Ju3 pa naprej!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakšen dan... Plan je bil zapeljati se z avtom do Jesenic in potem z mtb na Valvasarjev dom pod Stolom ter nazaj preko Jesenic do Mojstrane (žig stkp) in naprej do Kovinarske koče v Krmi (stkp žig) ter nazaj do jesenic, kar bi naneslo 65km in cca  1100visincev...

 

No... Pogled na kavo in Stol v ozadju mi je naredil tisti klik v glavi, ko sem si rekel "jebeš vožnjo po ravnini... A je na Vršiču sneg?". Ker je zmernost lepa čednost, sem se iz Jesenic do Kranjske Gore zapeljal s piksno (xsaro Picasso) in z mtb na Vršič... 

 

Cesta kopna, zgoraj 2stopinji,rahlo naletavanje snega in veter. In nikjer žive duše. Razen nemškega para z AD, ki sta smeje kazala palec proti meni 😎

 

Spust do Jesenic in z avtom do Mojstrane ter proti Kovinarski koči v Krmi (razpeljava pa to...)... 2km pred kočo pa zbit sneg, gume spodrsavale... Par let nazaj bi nadaljeval (in se lačen po mraku vračal nazaj), tako sem pa raje zaključil po 4ih urah, slabih 60km in skoraj 2jurja visincih... Odprt lokalni merkator in kava iz Petrola ter sedenje na klopci so bili pika na i. 

 

Dolg nos doma mi je rekel, da jutri jaz kuham...

 

 

IMG-9bb45eb920440dff7b5f5f8316aaa671-V.jpg

IMG_20210410_133713.jpg

IMG_20210410_161523.jpg

IMG_20210410_133727.jpg

IMG-49d5da350cff9c58848c815a15fffec6-V.jpg

IMG_20210410_162027.jpg

  • Všeč 4
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je SpEkTr napisal:

Od kdaj pa to? Omg, še malo pa boste lahko samo vi v trgovino hodili emoji1787.png

Že nekaj  časa je tako. Mislim da od zadnjih dni marca... Prebolevniki, negativen pcr ali potrdilo o cepljenju je dovolj za odhod na hr in povratek v slo in seveda za prehod med regijami... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, to je bila pa tudi moja želja pa so mi prej bicikl spizdl! :(

Sem imel načrt za en cel dan in samo s kolesom! Cela trasa bi zajemala štart od doma-->Kranjska-->Vršič-->Trenta-->Nova Gorica. Dobr se nažret, vlak in domov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar prodal 1 avto, tisti, ki mi je sluzil preko zime. Zanesljiva in varcna zadeva, novi lastnik vesel :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Getz? 

Black edition, ja. No pa danes sem osvojil MENINO. Odlicno izkoriscen dan starega dopusta, iz smeri GG, z obilo novega snega. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.