Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pospravljam garažo in pripravljam vozni park na zimo. :)

 

Aja pa pod motornim pokrovom je od pred kratkim, zdaj konkreten agregat, prejšnji DeSUS 6-valjnik pa naprodaj, če se ne proda, bomo pa naredili BI-MOTO, s konjenico precej preko 400 osličkov. :)

IMG_20211107_164859.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko že govorimo o porabi. V soboto sem se odločil, da vidim, kako izgleda,l to trpljenje in sem se vozil iz Kopra do Podgorja in nazaj. 

Za gor do Kozine avtocesta, nato po regionalki do Podgorja, strogo  po omejitvah. Za domov pa celo pot po regionalki, po omejitvah oziroma do max. 100/ uro. 

In poraba na koncu je znašala neverjetnih 3,3l/ 100. 😊

Res je, da je pot za nazaj skozi navzdol. 😊 Tako da ja, da se voziti tudi s tako porabo. Ampak cena za to? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Alex napisal:

In poraba na koncu je znašala neverjetnih 3,3l/ 100. 😊

Res je, da je pot za nazaj skozi navzdol. 😊 Tako da ja, da se voziti tudi s tako porabo. Ampak cena za to:aaaaa:

... okol 5 EUR/100 km... hehe😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

Verjetno mu je en cilinder odpovedou, pa se je sam na 3 vozu :lol:

 

Šalo na stran, kolikor poznam tele displaye, je verjetno avto iz PSA grupe... kakšen 1.5 ali 1.6 hdi, pri relacijski vožnji do 110kmh je to realna poraba.

Seveda je Citronček hdi 110KM. Vozim pa po Ac cc140 po števcu in polovica tega je taka vožnja,ostalo pa regionalke in nekaj Lj.mestne vožnje.😊

Imam pa na 10kkm porabo 4.2 nekje enake vožnje bolj al manj.👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj osvojil Matterhorn (tisti iz Bovca).

 

Noro lepa gora, ki sem jo leta občudoval iz doline, nikoli pa si vzel časa za vzpon. :)

IMG_20211120_091703.jpg

IMG_20211120_153619.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem se včeraj odpravil iz zamegljene in turoben obale v sončno zaledje Trsta. Čudovit izlet in obisk 40 metrskega slapa v dolini Glinščice. Škoda, da ni sedaj več vode in je struga, skoraj prazna. 

 

PSX_20211121_083751.jpg

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Alex napisal:

Jaz pa sem se včeraj odpravil iz zamegljene in turoben obale v sončno zaledje Trsta. Čudovit izlet in obisk 40 metrskega slapa v dolini Glinščice. Škoda, da ni sedaj več vode in je struga, skoraj prazna. 

 

PSX_20211121_083751.jpg

 

Tam so tudi 3ferate,ne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Alex napisal:

Jaz pa sem se včeraj odpravil iz zamegljene in turoben obale v sončno zaledje Trsta. Čudovit izlet in obisk 40 metrskega slapa v dolini Glinščice. Škoda, da ni sedaj več vode in je struga, skoraj prazna. 

 

PSX_20211121_083751.jpg

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.