Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Pravkar je sportman333 napisal:

Danes uspešno izvedel "just drive through" čez amzs pisto,brez kakršnih koli posebnosti....majstr je sam rekel👍in če prodajam🤣....

20240209_091908.jpg

A ti si tega Accorda kupil novega, si prvi lastnik? Ker to je škoda prodajat :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je NevLado napisal:

A ti si tega Accorda kupil novega, si prvi lastnik? Ker to je škoda prodajat :D 

Starega 1 leto in pol (z 21.000km; letnik 2015), ker se ga je lastnik, ki ga je kupil "naveličal", ker je potem nabavil Type-Rko :) ....jaz pa sem dobil best-buy in zdaj imam 170k km....(bo ostal pri hiši, in bo avto za sina, ki bo čez 4.leta začel z avtošolo :))

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je trajal update na Fordu 5:50 in mi je delal krepko nervoznega, sem se tega na i20n lotil s strahospoštovanjem.

 

Presenetil me je totalno. 30GB update je spravil gor v 28 min.😍

 

Tak da sta zdaj oba avta navigacijsko up2date.

i20n zna po novem razpoznati tunel, dvigniti okna in vklopit notranje kroženje zraka. 😎

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne jo preveč hvalit. Na forumu je kakšnih 30 aktivnih članov. Se ti lahko zgodi, da dobiš nepričakovane obiske in zadnjim ne boš imel kaj postreči ...

 

Jaz bom pa pohvalil našega FucksWagna. Zdržal vse do Ljubljane in nazaj. Sem peljal otroke v Železničarski muzej...

  • Všeč 4
  • Haha 4
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 10. 2. 2024 ob 15:04 je Bini napisal:

Ženo bom pohvalo..... :bravo:

IMG_20240210_150250.jpg

Samo...jaz nikjer ne vidim žene🥺-to si ti napačno sliko prilimal🙄...samo ene krofe vidim🧐😋😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav od maškare; Pustni torek. :)

 

Norčije zganjam itak celo leto in seveda tudi danes ni nič drugače. Večinoma je folk že tako čist preveč zagrenjen in napsihiran. :(

IMG_20240213_134922.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na današnji dan, na Valentinovo, sem "prilezel" do zaslužene penzije. 🤗

A, ker sem še mlad, bom pač nadaljeval z delom še nekaj časa  in prejemal zraven plače še 40% penzije. Že do sedaj je bilo super, od danes naprej pa bo še bolj. 😊

Sem pa uradno od danes naprej, kot bi rekel zmaj, DeSUS varianta. 😊

  • Všeč 12
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Alex napisal:

Na današnji dan, na Valentinovo, sem "prilezel" do zaslužene penzije. 🤗

A, ker sem še mlad, bom pač nadaljeval z delom še nekaj časa  in prejemal zraven plače še 40% penzije. Že do sedaj je bilo super, od danes naprej pa bo še bolj. 😊

Sem pa uradno od danes naprej, kot bi rekel zmaj, DeSUS varianta. 😊

Lepooo se to čuje 👍😁😉😉kar korajžno delat naprej da bo višja penzija😁pol ko boš res v Penzjonu😉😁

Samo res kam smo prišli da moreš tako delat😬za boljšo penzijo🫢...

Sramotaaaaaa...saj delaš 40let za dostojno penzijo.pol pa dobiš mizerijo od penzijeee da komaj preživiš iz mesca v mesec 🤨

Jebemliga in tak sistem 🙃🤔...samo povem lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Shrek napisal:

Lepo. 

Bom pa tako rekel, da ni za vsakega lepo. Tisti, ki dela težko delo v službi, bo takoj končal z delom in šel v penzojo. 

 

Alex je že zelo zgaran, pa bo vseeno stisnil zobe. 

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Shrek napisal:

Lepo. 

Bom pa tako rekel, da ni za vsakega lepo. Tisti, ki dela težko delo v službi, bo takoj končal z delom in šel v penzojo. 

 

Ma ni nujno. Eni opravljajo težko delo, pa so deloholiki in bodo nadaljevali v nedogled.

 

Pri takih je penzija ponavadi problem, ker se začnejo obiski pri zdravnikih, pol pa že matilda kmalu potrka.

 

Sem že ogromno takih primerov doživel.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

 

Ma ni nujno. Eni opravljajo težko delo, pa so deloholiki in bodo nadaljevali v nedogled.

Se ne strinjam glih najbolj. Edine, ki sem poznal, da so nadaljevali se res niso pretegnili na šihtu in je čist isto al novice, YT filmčke gleda doma al na šihtu. Oziroma na šihtu so še plačani. @Alex ne leti nate, ker ne vem - govorim za moje sodelavce.

 

Kdor je dejansko garal komaj išče izhod in že pri nas je kar 3/4 takih, ki celo za dve leti raje odpravnino poberejo in gredo na čakanje k pa da bi en dan bli dlje na šihtu. Tudi zase lahko takole pravim - če bo tempo pred penzijo enak kot ga mam zdajle bom izkoristil prvo priliko, če pa me bodo pred penzionom razbremenili pa ni rečen, da podaljšam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, oprosti, ne leti TEBI osebno, ampak sistemu. Sodelavec 45 let delal. Zakaj? Ker NI NIČ delal. 

Zanima me, koliko bi jih delalo, če bi jim bil prihodek penzija ali minimalna plača. 

Po upokojitvi, mislim. Oziroma po pogoju za to. 

Popravljeno od Shrek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Boss napisal:

Se ne strinjam glih najbolj. Edine, ki sem poznal, da so nadaljevali se res niso pretegnili na šihtu in je čist isto al novice, YT filmčke gleda doma al na šihtu. Oziroma na šihtu so še plačani. @Alex ne leti nate, ker ne vem - govorim za moje sodelavce.

 

Pridi k nam pogledat. Ljudje k majo že pogoj, so tu čez vikende in praznike 😀

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.