Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Za dobr jutr me je prodajalka Omv Kamnik prikrajsala za 1 EUR. Ne vem pa ali je to storila namerno.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lp...danes sem res popizdil od te vro?ine ko pride? v avto ..ko kon?a? slu?bo..je kazalo zunanja temperatura 41.C.noro..pol pa rabi 10 minut ,da se ohladi mazda:-):-):-)lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem kam bi to pasal. Mogu bi delat za vikend, pa je odpadlo.  A kaj hudi?a, ko bo treba potem enkrat drugi?, pa ?e verjetno ne bo na vikend ko bom itak de?uren, kot sem zdaj. Ta teden sem si splaniral, da bom mel "uni?en" pa so dve ve?je zadeve padle v vodo.  No vsaj ne bo treba po vro?ini delat. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavil na Lom....polom. Kolone kreganja, hupanje, vrivanje, poljak kontra proti pumpi ker se je odlocil da gre najprej na pocitek in potem tankat....

Ravbarkomanda isto....kak kaos, notri po moje se vecje in samo naprej...

Pa smo na razdrtem zavili dol in sli na mali omv v senozecah. Edini in v senci na klopci mal posedel in popili, pes mal prosetal. Tak dober feeling da smo do crnega kala picili kar po prazni stari cesti.

 

Potem se zamislis, ali je vredno teh mogoce pol ure prej na vse bolj neznosni avtocesti z vinjeto?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavil na Lom....polom. Kolone kreganja, hupanje, vrivanje, poljak kontra proti pumpi ker se je odlocil da gre najprej na pocitek in potem tankat....

Ravbarkomanda isto....kak kaos, notri po moje se vecje in samo naprej...

Pa smo na razdrtem zavili dol in sli na mali omv v senozecah. Edini in v senci na klopci mal posedel in popili, pes mal prosetal. Tak dober feeling da smo do crnega kala picili kar po prazni stari cesti.

 

Potem se zamislis, ali je vredno teh mogoce pol ure prej na vse bolj neznosni avtocesti z vinjeto?

JureS, ostali del do Kopra je meni stara ful okej, razen med Brezovico in Vrhniko, tam je pa obilo radarjev in pa folk ne zna vozit ter se vle?eeee tista pot do Vrhnke.  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, ostali del do Kopra je meni stara ful okej, razen med Brezovico in Vrhniko, tam je pa obilo radarjev in pa folk ne zna vozit ter se vle?eeee tista pot do Vrhnke.  <_<

 

 

Tisti odsek od Brezovice do Vrhnike je re idiotizem prve klase... Na devetih kilometrih je menda 16 razlicnih omejitev hitrosti... vecinoma 50 - 70 - 50 - 70 .... >> http://www.siol.net/avtomoto/zanimivosti/reportaze/2014/06/vrhnika-brezovica_omejitve.aspx

 

Devet_kilometrov_ceste_in_16_prometnih_z

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja in to je seveda raj za radarjevce, ker voznik kot da je namerno zmeden s strani oblasti in ?e sploh ne ve to?no v katerem obmo?ju se nahaja, pa pelje neko srednjo hitrost recimo.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne samo do vrhnike jaz bi dodal do Logatca, ker je sam Logatec treba se prepeljat do odcepa za Col/koper/idrija

 

Pol je pa majka ja. Isto z motorjem ac do Logataca pol pa dol. res da pa velikokrat prakticiram medvode-passo di Katarina-horjul - vrhnika pa na ac pa pol spet dol na logatcu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tisti odsek od Brezovice do Vrhnike je re idiotizem prve klase... Na devetih kilometrih je menda 16 razlicnih omejitev hitrosti... vecinoma 50 - 70 - 50 - 70 .... >> http://www.siol.net/avtomoto/zanimivosti/reportaze/2014/06/vrhnika-brezovica_omejitve.aspx

 

 

 

Dobrodo?el v moj svet. In ni ?isto tako kot pi?e. Zdaj na 1km med Logom in Dragomerjem ene 5x spremeba hitrosti med 50 in 70. Za gratis pa ?e dva semaforja, ki nimata nobene logike in ko bo konec dopustov bosta delala samo gu?vo. 

 

Potem je tu redno ?e rde? kliko, ki meri hitrost in ima? kretene, ki potem vozijo jedva 40. Zadnji? mi je glih film po?u, ko je en bizgec ?el skoraj ?e 30 pri omejitvi 50. In potem mi je mahal, ?e?, kaj ne vidim da je radar. Vem da je jebeni radar skor vsak dan tam, ?e ne pomen, da se moram premikat kot retardiran lenivec,

 

Potem pa ?e kolesarji, katerim so naredil ?ir?i pas kot avtom, ampak se kurci ?e kar napraj vozijo po cesti. ?e bi iz ceste naredil kolesarko, bi se ?li klepci na avtocesto vozt, ?e bi pa ?e to v kolesarsko preuredil, bi se pa po drevesih vozil. Sam da se ne bi vozil tam kot je treba. 

 

Cesto so naredil tako ozko, da ?e se kolesar vozi in ima? kotra promet, je skoraj nemogo?e da ga obide?.

 

EDIT: Avtor prispevka pozablja, da kadar je kri?i??e v naselju se hitrost, ?e je dvignjena na 70, potem spet spusti na 50, pa ni potrebno imeti znaka. Tam kjer ima parkrat zaporedoma 70km/h, je zaradi kri?i??a ?e kdaj umes 50km/h. Edino ?e so mene kaj narobe u?ili oz. je zdaj kaj druga?e dogovorjeno?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katja, Zato je camp zakon. Vsaj juzno od poreca ko se zacnejo divji zalivi. Avgusta pa raje ne misli na ceno, zato je september

Dobis pa kontra efekt, nikjer nikogar pa pride ena psicka...love is in the air...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?as med 20.7 in 15.8. ni najbolj?i kar se ti?e ve?je izbire apartmajev ipd.

 

@Jures: enkrat te bom povabil v Stana, mi bo? malo razjasnil glede kampov v Istri. Letos sem bil na Hrva?kem prvi? po 10 litih, v Istri sem v zadnjih 20 letih kampiral samo 2x - obakrat Medulin

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj bo ?e enkrat konec tega nenormalnega poletja in bodo spet normalne temperature pod 20?C.Sem bil prej?nji teden v Londonu,podnevi do 17?C, pono?i 10-11.to je tapravo vreme. Danes tukaj na obali 34?C.

Za bit doma pod klimo in ne dat nosu ven iz hi?e.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj bo ?e enkrat konec tega nenormalnega poletja in bodo spet normalne temperature pod 20?C.Sem bil prej?nji teden v Londonu,podnevi do 17?C, pono?i 10-11.to je tapravo vreme. Danes tukaj na obali 34?C.

Za bit doma pod klimo in ne dat nosu ven iz hi?e.

A bi rad tako poletje, kot je bilo lani? Vsak dan de??

 

Je ?e v redu, tako kot je. Malo preve? smo se klimatskih naprav navadili. Na nedeljo pa, namesto da ti?i? v hi?i, zjutraj od doma, da si med 8 in 9 uro nekje v hladu So?e - skombinira? s primernim sprehodom po gozdu, morda v kak?en hrib...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je manjkalo prej?njemu poletju?

Lepa temperatura,pa su?e tudi ni bilo.

?e si hotel vro?ino si lepo od?el v ju?ne

in tople kraje (s tem ne mislim na hrva?ko) in ko si pri?el domov niti klime nisi rabil.Mimogrede,pri nas na obali

tudi pono?i spimo ob pri?gani klimi,ker druga?e se zbudi? kot cunja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.