Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jeebjo me windowsi 7

 

v raziskovalcu mi no?ejo ostati pogledi razli?no po razli?nih mapah, ampak mi ?e nastavim na velike ikone, da vidim slike, potem v vseh mapah ka?e iste velike ikone, ne pa podrobnosti npr. Pri XP je to lepo delalo tu pa no?e :angry2::angry::angry2::angry:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavc (s kermu sva bla kr orng kolega), nam je tolk enih la?i natrosu v zadnjem cajtu, da upam da mi ne pride kej kmal pred o?i (telefonsko sm itak ?e izbrisu, klicu pa ga neb niti na smrtn postl ve?)! :hudicek::ninja::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavc (s kermu sva bla kr orng kolega), nam je tolk enih la?i natrosu v zadnjem cajtu, da upam da mi ne pride kej kmal pred o?i (telefonsko sm itak ?e izbrisu, klicu pa ga neb niti na smrtn postl ve?)! :hudicek::ninja::whatever:

 

A Vazeline to? :vskalo:

DraGO je druga? ?ist normalen ?lovek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tko, oz. Klemen Vidmar z uradnim imenom, bednik la?niv (sej pozna? tist, ko je trdiv da je avto 2006 letnk, nakonc pa smo porajtal, da je 2000 - itak je pa v vsaki pisarni drugo letnco zlagal)! <_<

 

P.S. Kdor la?e, naj vsaj vsakokrat la?e enako! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crknil mi je printer. Ne potegne papirja, ?eprav je not :angry2:

 

zameni papir

:bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popolno popoldne

 

Pozabil, da je cilj dirke po Sloveniji to?no tam kjer pre?kam glavno cesto danes, cesta ?ez Pirni?e je zaprta...

potem ko sem se skobacal do doma, sem hotel z mulci pe? na cilj, pa se je vscalo, ni? gremo v Lumpija - nas na Jeprci dobi to?a.....

:ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamal brat mi je dons "lubico" ??ohal po zadnji polovici avta! Sam da je ?koda na ?kodi :vskalo: In to z vogalom bajte.

Pozna kdo kakega li?arja na kamni?ko-dom?alskem koncu, da bi to po?timu za razumno ceno? Vrata bom pa sam probu nazaj nekak poravnati, da nou take prehude vbokline.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popolno popoldne

 

Pozabil, da je cilj dirke po Sloveniji to?no tam kjer pre?kam glavno cesto danes, cesta ?ez Pirni?e je zaprta...

potem ko sem se skobacal do doma, sem hotel z mulci pe? na cilj, pa se je vscalo, ni? gremo v Lumpija - nas na Jeprci dobi to?a.....

:ne vem:

 

To zato, k nima? Mazde :harhar:;)

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

popolno popoldne

 

Pozabil, da je cilj dirke po Sloveniji to?no tam kjer pre?kam glavno cesto danes, cesta ?ez Pirni?e je zaprta...

potem ko sem se skobacal do doma, sem hotel z mulci pe? na cilj, pa se je vscalo, ni? gremo v Lumpija - nas na Jeprci dobi to?a.....

:ne vem:

 

Ti je kaj stolkl?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm okol 17h vozil mimo LJ-Brdo po takem de?ju, da se ni ni? vidlo, pa ?e to?a se je vmes mal ?opirila! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e cel teden sem ?ist u penisu... smrkam, ka?lam in ?e kaj bi se na?lo :(

 

Klima v mazdi?

 

?e pred 10 dnevi na potki z Velike p. proti Jur?ku izvedel tahiter sestop z iztegnjenim saltom naprej preko belance. ?e dobro da sem na skalce parkiral tista rebra, ki sem jih ?e enkrat polomil - baje da kost nikoli ne po?i 2x na istem mestu.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pred 10 dnevi na potki z Velike p. proti Jur?ku izvedel tahiter sestop z iztegnjenim saltom naprej preko belance. ?e dobro da sem na skalce parkiral tista rebra, ki sem jih ?e enkrat polomil - baje da kost nikoli ne po?i 2x na istem mestu.

 

Ma?ka ma baje devet ?ivljenj, ne vem pa kolk jih majo morav?ke?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalite se <= v Puli spet ujela to?a...in to ne pistacija...u 3pm kak?no je bilo, na parkirplacu pod bregom je bila voda avtom do vrha gum!!!

 

Ampak plehu ni? :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.