Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

te slike so z ?estke CD143, in je popolnoma enaka situacija, kot pravi dpicul ni tako te?ko desno gumo dol in nekaj plastike, je pa seveda la?je ?e je avto dvignjen, ker dobi? ro?ico za napenjalc premikat, namre? tiste kovinske cevi so DIREKT napoto in ima? limitiran prostor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tokrat mi je monitor totalno na modro za?altov, ob?asno gre na rde?o ali zeleno, ampak samo vsake tolko, ko gre vmes po?ivat in potem ?tarta takole.  :angry2:

post-185-0-63196800-1415177187_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo v Color Medvode, pa naj ti dajo komplet nove barve za monitorje, jo nalije? zadaj skozi tiste re?e (dobi? navodila, skozi katero re?o gre katera barva) in bo spet nekaj let dober.

misli? helios.....oz, tistega ki je ?e helios kupil......

 

Tebe jebe kabel po moje, rukaj ga malo pa bo? videl

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli? helios.....oz, tistega ki je ?e helios kupil......

 

Tebe jebe kabel po moje, rukaj ga malo pa bo? videl

Je.e se unm ki delajo v Heliosu odkar imajo pla?e v markah.

 

Ti kar enga rukn.

V nedeljo sem glih en kabl za monitor zamenjal v slu?bi, ker tudi vstrajno rukanje ni ve? pomagalo in ni blo rde?e barve. (za jan?iste ki vsepovsot vidijo rde?o barvo idealno) 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli? helios.....oz, tistega ki je ?e helios kupil......

 

Tebe jebe kabel po moje, rukaj ga malo pa bo? videl

Kolega je reku, da lahko pa da se grafi?na kartica "poslavlja", a je to tud mo?no?  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, hec je v tem, da se te?ava pojavi le vsake tolko, npr. enkrat na 5 ali 10 vklopov.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, hec je v tem, da se te?ava pojavi le vsake tolko, npr. enkrat na 5 ali 10 vklopov.  :blush:

Tak privatnik pa pr monitorju in grafiki  ?krtar, kljub temu da sam vse to uporablja. :harhar:  :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno sem uradno bankrot za nekaj dni.....

 

preden kupcu banka odobri kredit, MORa predlo?iti overjeno pogodbo notarja

preden notar overi kupoprodajno za stanovanje, jo mora po?templat DURS

preden jo po?templa DURS MORA? pla?ati davek na nepremi?nine

 

ni? odloga, ni? razumevanja, pla?aj TAKOJ, tudi ?e se kupec vmes premisli. Vmes je pa ?e delno odpla?ilo kredita za stanovanje, da sploh dobi? pooblastilo, tukaj svaka ?ast Hypu Kranj, VSE so pripravili sami v navezi z kup?evo banko. 

 

 

stanovanje sem prodal maja 2014. Res sem se prav odlo?il, da sem se odlo?il za kupca, ki sva se za?tekala. Je bil ?e en ki se mu je mudilo, pa je ponujal par 1000? ve?, a ?e nekomu takoj lahko zaupa? in da? roko, to pomeni ve?.

 

In se je izkazalo za pravilno, ?lovek se je ?e vselil, pla?al 1/3, ostalo pa urejava po sistemu, vse se da s potrpljenjem.

 

In ?e en slovenski bombon?ek. Drugi davek - davek na profit je 0?, ker je prodajna vrednost stanovanja rahlo ni?ja od nakupne (razmere na trgu), VSEENO mora? predlo?iti miljon papirjev, odlo?be GURSA, original nakupne pogodbe......da naredijo odlo?bo z 0?

Svaka ?ast tem sistemom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ?e drugi? to leto guma na tleh-preluknjana. :glare:

Preh pa v desetih letih ni?.?udna stvar

ej da ni blo to kaj tako....nehote poigravanje z ventil?kom   :party0035:  mularija  he he  :D  lp  B)  :rolleyes:

Ravnokar ?e SONCE in zdej ?e de?uje.  :glare:

enako pri nas na obali ..pa ?e toplo je ... :blink:  lp  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno sem uradno bankrot za nekaj dni.....

 

preden kupcu banka odobri kredit, MORa predlo?iti overjeno pogodbo notarja

preden notar overi kupoprodajno za stanovanje, jo mora po?templat DURS

preden jo po?templa DURS MORA? pla?ati davek na nepremi?nine

 

ni? odloga, ni? razumevanja, pla?aj TAKOJ, tudi ?e se kupec vmes premisli. Vmes je pa ?e delno odpla?ilo kredita za stanovanje, da sploh dobi? pooblastilo, tukaj svaka ?ast Hypu Kranj, VSE so pripravili sami v navezi z kup?evo banko. 

 

 

stanovanje sem prodal maja 2014. Res sem se prav odlo?il, da sem se odlo?il za kupca, ki sva se za?tekala. Je bil ?e en ki se mu je mudilo, pa je ponujal par 1000? ve?, a ?e nekomu takoj lahko zaupa? in da? roko, to pomeni ve?.

 

In se je izkazalo za pravilno, ?lovek se je ?e vselil, pla?al 1/3, ostalo pa urejava po sistemu, vse se da s potrpljenjem.

 

In ?e en slovenski bombon?ek. Drugi davek - davek na profit je 0?, ker je prodajna vrednost stanovanja rahlo ni?ja od nakupne (razmere na trgu), VSEENO mora? predlo?iti miljon papirjev, odlo?be GURSA, original nakupne pogodbe......da naredijo odlo?bo z 0?

Svaka ?ast tem sistemom.

Ti bom javil kako pa je ko prodaja? z dobi?kom, tisto z notarjem je res ali kaj? prej moram pla?at davek? Kateri samo na promet ali tudi na dobi?ek?

 

jaz imam v petek notarja v LJ. Hvala Grega.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bom javil kako pa je ko prodaja? z dobi?kom, tisto z notarjem je res ali kaj? prej moram pla?at davek? Kateri samo na promet ali tudi na dobi?ek?

 

jaz imam v petek notarja v LJ. Hvala Grega.

na promet 2%, dokler ne pla?a? (kot prodajalec seveda) ne da DURS ?templja gor. Moj notar je rekel, da je to potrebno poprej - kli?i ga, ker DURS to dela 10-14 dni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 
 

 V ?ilingih dobimo pla?o!  :mi pijemoo:

 

Zadnji? ob pospravljanju po hi?i sem na?el ve?jo koli?ino ITA lir, pa ?e ?eli? lahko menjava.  :hohoho:

 

Mah i??em zdele neke pomembne papirje, pa nikakor ne najdem, kot ka?e sem mojster za papirologijo.  :huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, vem, kak je to...sm mazdo 5 prodaju z realnimi 116000 km, pa tud enga klica ni blo, uvo?ene s magi?nimi km so se pa prodale... :glare:  Kolega mazdo 6 2,5 bencinar prodaja...pravi, da bi jo tud za 8 jurjev dal, pa je 08 letnik... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam en nov motor. Od maja letos:

14.990

13.990

13.000

12.500

Dodali avgusta akrapovica in ceno na 13.000

Danes je 12.990 po mailu ga dajo za 11.990

 

Se mal pokerja....tudi letni cas gre na roko, plus letnik se bo obrnil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.