Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Danes sem imel primer nekoga, ki se dejansko iz?ivlja na cesti in i??e nesre?o.

 

Vklju?ujem se na AC na Brdu v smeri proti Kosezam - prakti?no prazna cesta samo en kreten z Mercedesom z gori?ko registracijo, ki se je vozil po voznem pasu in za?el pospe?evati skupaj z mano ter mi nikakor ni pustil vklju?itve na vozni pas saj se je dr?al to?no v mojem mrtvem kotu, ?eprav je imel vse prazno, da bi se lahko komot prestavil na prehitevalnega in omogo?il vklju?evanje.

 

Ok sem spustil gas ni panike me sploh ni spravil na obrate ampak, ko sem ga naknadno prehitel me kreljo pogleda in se prav zlobno zare?i. Takrat pa ?e ne bi bil v avtu bi mu verjetno parkiral pest direktno v nos.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo mi oni ma?ek, ki sem ga poleti futral vra?a. Hudi? se ?e cel teden dere kot zme?an pod oknom in vsaki? ma zraven nekega drugega ma?ka.

 

V nedeljo me je ?e glava bolela od tega vre??anja. Dones zjutraj sem bil pa ?e na temu da bi moje BB gear iz penzije ven potegnu, sam kaj ko so vse baterije ziher prazne po tolkih letih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vremenski totalni skret. Zima pa taka :(

 

 

Kaksen "skret" ... Danes je pa ja vreme dokaj OK :) ...

 

skitched-20160301-133853.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa tako, ker zima ni nobena prava zima. Danes smo ?e ulovili prvega leto?njega klopa! ?e bi pozimi malo bolj po?teno stisnil mraz, bi vso to golazen malo zred?ilo. Tako pa kar s strahom ?akam tople dneve, ker bo klopov, muh, komarjev, mi?i, ka? in ostale golazni ogromno...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sta me obiskala g. iz FURS-A.  Pregled vezane knjige ra?unov... en izdan ra?un od letos, ker imam slu?bo in ne delam preko s.p. ve?.. in valda da sem ga pozabil vnest v dav?no blagajno... :blink:  :blink: 
Samo upam da ne bo 3500?  :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najmlaj?i zakuhal.

 

Za dodatek 15 cm novega snega.

 

Zdaj najprej pol ure kidat, nato starej?e tri spravit na avtobus za v ?olo in vrtec (upam, da bodo plu?ili, druga?e jih moram peljati v ?epovan), nato klicat pediatra in z najmlaj?im v Gorico...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa ni blo ne?no...

 

zdele gledam tisti senzor na odbija?u... tole bi se dalo sprogramirat, da bi avto imel skos vklju?ene senzorje in ?e bi se kdo drug nevarno pribli?al bi se oglasil alarm al pa mo?na hupa. Pol takih trkov bi se dalo s tem prepre?it.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole pa ni blo ne?no...

 

zdele gledam tisti senzor na odbija?u... tole bi se dalo sprogramirat, da bi avto imel skos vklju?ene senzorje in ?e bi se kdo drug nevarno pribli?al bi se oglasil alarm al pa mo?na hupa. Pol takih trkov bi se dalo s tem prepre?it.

 

Dobra ideja za povzrocat infarkte mimoidocim. Se luci morajo zacet utripat ce ima kateri od njih epilepsijo. :D

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.