Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Edina skoda je ta, da ni snega in zimskih temp. ?e v zacetku decembra pa nekje do zacetka februarja.

 

Tko se pa vse to zacne mal pozno in se tudi pozno konca, vse do takrat, ko ze marsikdo komaj caka pomlad.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mraz je zakon! Vse je konzervirano zunaj, ni treba ni? rihtat...:). Je pa pred novim letom, tik pred mrazom imel pes ?e dva klopa...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pristal v klincnem,cela jeba z zolcnimi kamencki ki so pobegnili v crevesje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pristal v klincnem,cela jeba z zolcnimi kamencki ki so pobegnili v crevesje.

Ajga pozdravi se! A si zdaj na solati :(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po enem mescu pridem v domovino in prva stvar, ki sem jo reees porajtov (preko Wurzenpassa - Korenskega sedla in pol Kr. Goro), wadafak, kake luknje na cesti in kukr nekak?en elitni turisti?ni kraj.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Nizozemci imajo vsepovprek LPG, ampak nastavka za tocit pa nimajo in se loh slikam zraven tocilne naprave! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler se mi majhni otroci kdaj sprenevedajo, mi je kar zabavno in ljubko. Ko se mi pa za?nejo sprenevedati odrasli, ni pa ve? ne zabavno ne ljubko...

Lopate nimas vec pri bajti???

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no vidi? pa ima? kompleten show

Obenem je to nekaj izjemno fascinantnega, kot tudi zastrasujocega...

 

Seveda so domacini drugacnega mnenja, je nekaj normalnega, kot tudi ri?pekt v smislu, gora je bila tu prej in je mocnejsa.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pristal na antibiotikih...

Jest pa vceraj popoldan v Benetkah ;) ... po tem ko smo pred vzletom cakali 1 uro v Barceloni v avionu pa noben ni vedu zakaj...

Na dan ko planiras obisk Etne, se gre ta zbudit in mal lavo metat ven

Slike? Video? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.