Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

 

A se bli?a kak?na ultra super polna luna ali kaj?

 

Dobim danes priporo?eno pismo. Po?iljatelj je Obmo?na geodetska uprava Nova Gorica.

 

V tem pismu pi?e, da mi ne morejo dodeliti hi?ne ?tevilke, ker nepremi?nina ni evidentirana v zemlji?ki kataster in kataster stavb.

 

Pozivajo me, da se v roku treh mesecev oglasim pri njih in zadeve uredim, sicer sledi kazen v vi?ini od 100.000 do 1.200.000 slovenskih tolarjev (127. ?len ZEN). Kolikor sem razvozlal, kazen dobi investitor gradnje.

 

 

  1. Glede na to, da ne vem, kje bi lahko dobil slovenske tolarje, je najbr? res najbolj?e, da se odpravim pogledati, kaj bi radi.
  2. Ni mi jasno, zakaj bi mi oni sploh dodeljevali hi?no ?tevilko, saj jo ?e imam.
  3. Na tem naslovu nas je devet, ki imamo osebne dokumente, ki jih je izdala Republika Slovenija. A na tem naslovu pa sploh hi?e ni. Tole bi bilo za prodat kak?nim gangsterjem ali mafijcem.
  4. ?e sem prav razvozlal, kaznujejo investitorja. Torej se to mene ni? ne ti?e, ker je bila po uradnih evidencah hi?a sezidana leta 1920 - torej ve? kot 50 let pred mojim rojstvom. Zdaj, ?e nisem v sorodstvu s Chuck Norrisom, potem ne morem biti jaz investitor te stavbe. ?e pa sem v sorodu z njim, potem pa bolje, da me ne kli?ejo tja... :hudicek:

 

Slivka, daj tole po?lji kak?ni TV hi?i, ker ?e ne druzga bo hecno za videt in se bo publika nasmejala kako je to mo?no, ker men se zdi naravnost neverjetno.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Epilog geodetske uprave: ko so ?ez letalske posnetke polo?ili katastrski na?rt, so zamaknili. Kar pomeni, da meje na njihovih posnetkih niso tam, kjer so v resnici. In se je na vsem lepem sosedov vikend zna?el na moji parceli.  Ki za povrhu vsega sploh ni zazidalna ampak je kmetijsko zemlji??e - pa?nik. Moja ?istilna naprava pa na parceli drugega soseda. Jaz osebno se s tem popolnoma strinjam. Dobil sem vikend, drek pa naj te?e na sosedovo, kaj me briga...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mislm d me je up! slikal...

 

Omejitev 40kmh , sluzben cvs je pa pokazal da sem se tam vozil do 48kmh - 50kmh na enem odseku.

 

Pa sem delal zastonj danes.

Up yours...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Delanje na ?tirih razli?nih projektih v slu?bi me zelooo po?ivlja in osre?uje. Kaj pa je privatni lajf, sem pa pozabil... ?e dobro, da prihaja zima in bom lahko ?e ve? delal, saj tako ali tako ne bom mogu naredit vseh lastnih projektov urejanja bajte in okolice, ki sem si jih zadal za 2017. Tega moji ljubljanski ?efi ne bojo nikoli razumel, saj ?ivijo v stanovanjih, ?istijo jim pa najete ?istilke in zraven o?itno mislijo, da imamo vsi tak luksuz...

 

Da ne re?em, da imam stik s ?efi samo takrat, ko kej "zajebem", motivacija in ostalo jim je pa ?panska vas. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je***u sunac in ta bolni?ka. Kri? je k***a :unsure:

v hosto drva sekat, baje pomaga nenormalno (100% razmiganje hrbtenice). Meni na primer pomaga terapija z motorjem - na ridah, kjer telo in hrbet non stop delata levo desno.

 

Moja mi sicer ne verjame, pravi da je to izgovor za furanje, a mi dejansko res pomaga.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Delanje na ?tirih razli?nih projektih v slu?bi me zelooo po?ivlja in osre?uje. Kaj pa je privatni lajf, sem pa pozabil... ?e dobro, da prihaja zima in bom lahko ?e ve? delal, saj tako ali tako ne bom mogu naredit vseh lastnih projektov urejanja bajte in okolice, ki sem si jih zadal za 2017. Tega moji ljubljanski ?efi ne bojo nikoli razumel, saj ?ivijo v stanovanjih, ?istijo jim pa najete ?istilke in zraven o?itno mislijo, da imamo vsi tak luksuz...

 

Da ne re?em, da imam stik s ?efi samo takrat, ko kej "zajebem", motivacija in ostalo jim je pa ?panska vas. 

 

Kam bo? ti z denarjem?

 

Mislim, pri toliko dela nima? ?asa, da bi zapravljal denar, torej se ti nenormalno kopi?i.

 

Ali pa ?efi mislijo nate bolj kot si ti prepri?an in skrbijo, da nima? teh te?av?

 

:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se hecat. ?im manj gibanja, ker druga?e boste znucal ?e tisto malo hrustanca kolikor ga je ?e ostalo. A kdo misli, da so ?love?ki logarji kej druga?ni kot logarji pri avtih - tolk in tolk vrtlajev, tolk in tolk kilometrov, potem se pa znuca. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se hecat. ?im manj gibanja, ker druga?e boste znucal ?e tisto malo hrustanca kolikor ga je ?e ostalo. A kdo misli, da so ?love?ki logarji kej druga?ni kot logarji pri avtih - tolk in tolk vrtlajev, tolk in tolk kilometrov, potem se pa znuca. 

Logar je mi?ljen kot (krogli?ni) LE?AJ oz. Kugellager ali je bil mi?ljen delavec v gozdu?  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam bo? ti z denarjem?

 

Mislim, pri toliko dela nima? ?asa, da bi zapravljal denar, torej se ti nenormalno kopi?i.

 

Ali pa ?efi mislijo nate bolj kot si ti prepri?an in skrbijo, da nima? teh te?av?

 

:P

 

Haha, pri treh kreditih in ?paranju za poroko drugo leto, dobro vem, kam gre denar.  :zvizga: Pred za?etkom zime morm pa ?e bojler za sanitarno vodo menjat, tk da bo tut ?e neki ko?tanja. Skratka dnarja ni nikol preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem pa del place dal v proracun... :ne vem:  Sem spregledal inkasanta v belo modrem vozilu na Orehku, kjer so pred kaksnim mesecem odstranili tablo 70 in sedaj velja splosna omejitev za naselje... Zanimivo, da dokler niso uredili krizisca, je bila tam omejitev 90 oz. kasneje 70... sedaj, ko je tam urejeno in ponoci osvetljeno krizisce, pa je samo se 50 km/h ...  :vskalo:... 

 

In ja... se zavedam, da sem sam kriv... da sem prehitro peljal... znesek je tudi ze nakazan ... Lahko pa vseeno malo pojamram... ker se imam za varnega voznika...  :zvizga:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene take situacije pogrejejo, predvsem obnasanje policije (kot primer z motorjem). Ker se lovi takoj po spremembi ureditve, ki je bila narejena cez noc. Niso dolzni obvescati ampak vsaka policija ki je v drzavi zato da poskrbi za varnost in tudi za ljudi bi lahko vsaj en reden izdajala opozorila.

V tujini je tako, vsaj zahodu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.