Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

punkufer.si

Rok dostave je 4 do 7 delovnih dni od prejema pla?ila. Izdelek je odposlan, ko prejmemo va?e pla?ilo, v kolikor boste poravnali po predra?unu oz. UPN nalogom, upo?tevajte, da je v?asih potreben tudi 1 deloven dan, da je znesek prejetega pla?ila razviden na na?em TRR-ju. Pla?ila s kreditno kartico, debetno kartico ali pla?ilo s PayPal-om prejmemo takoj, torej je tudi naro?ilo procesirano ?e isti delovni dan, v kolikor ste naro?ilo oddali znotraj na?ega delovnega ?asa odpo?iljanja, ki pa je od 9h do 15h.

 

kreditna kartica je bila, takoj?nja potrditev

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najslab?a mo?nost;

 

Ko ti najprej po?ljejo dobro novico, ampak napa?no in se razveselis, potem pa dobi? uno tagnilo! Dabest, oujea! :P

 

Ampak svet se naprej vrti, to je to! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to pa je najslab?a mo?nost - no slab?a je edino ta, da ti dajo najprej napa?no slabo novico, da te takoj infarkt rukne. Pol ti tud popravek napake ne re?i ve?. Jebemti to je ?e filozofsko vpra?anje - mogo?e bi Slavoj znal bolj razlo?iti relativnost napa?no podane slabe novice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko mi gre na k... Ta novi EMUI 8.0.. Telefon na soncu samodejno zatemni ekran da dobesedno nic ne vidis, kljub temu da imam nastiman na rocno in da je izklopljen nacin varcevanja z energijo. Po forumih je en kup pritozb in uporabniki samo upajo da bo z novejsim updatom kaj boljse...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Son?ek je za sprehajat in ne za telefon zjat :jezicek: - ok, sorry mal te trollam.

 

A ni Huawei oznanil, da naj bi se sistem sam u?il glede na uporabnikovo izbiro in da ?e takrat zve?a? svetilnost bi moral to naslednji? zaznati kot uporabnikovo odlo?itev in ne delati kontra. V glavnem, ker se ?e vedno odlo?am kateri telefon je tole en minus za P20 pro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e v domovini in kot ka?e brez spanja dalje v Nem?ijo ter direkt v slu?bo. Odli?en tempo se obeta. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Fak! trenutno klesti to?a na obali... upam, da ne bo lukenj a avtu.

Dobro, da ?e nima? nove mazde  :P

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro, da ?e nima? nove mazde  :P

Ja.Na prvo nisem ni? opazil na avtu. Upam, da ni ni?.

Normalne nevihte sploh ni vec. Al zge sonce al pa klesti...

Samo res. Je bilo sonce, pri?el oblak in kot bi se strgalo-de?, sodra, to?a, naliv... in spet sonce.Pri nas je sodra in to?a redkost.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej zjutraj zvem, da je bagerist pozabil na dogovor.

Potem ugotovim, da bomo betonirali v de?ju.

Zatem ?ena odpelje mojo mamo k zdravniku.

Nato me kli?e sestra, da ji je Ford obstal v Begunjah na Gorenjskem.

Zato po?ljem ?tiri SMSe, da bi rad Pelkotovo telefonsko - ?ele ?etrti je odgovoril...

Od Pelkota zvem, da nima na razpolago nobenega nadomestnega vozila. Jutri pa cel kup prevozov...

 

Edina dobra novica danes je to, da grem zdaj spat. ?koda, da sem zjutraj sploh vstal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Moj gsm vidim ni ravno pametne sorte in kar sam sprozi kaksen klic ter mi naredi sramoto. Super zadeva :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil pisemce, da se poslavlja American Express.......moja najljub?a kartica  :(

 

Je bilo pa ?e ?utiti, ne vzame jo ve? Petrol, Hofer.....zjebali so sami sebe s provizijami, poleg tega se oblika pla?evanja spreminja na trgu..

 

So tudi primer, kako je treba slediti trendom (imeli so ?e klasi?no kartico na podpis, brez ?ipa in kode) tega danes standardi skorajda ne podpirajo ve? (ta resni)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amerikanci so eni najbolj nazadnja?kih in zastarelih kar se ti?e finan?nih transakcij... magnetni zapis, slip, ?eki, elektronske banke brez za??it ipd. Temu se re?e third world country.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.