Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Prej mi pride na vrata sosed in pravi, da mi je nekdo poru?il zadaj avto. Greva skupaj pogledati in res, ?ez zadnji odbija? bela barva. Takoj vidim, da samo z poliranjem ne bo ni?. Valjda sem popizdil.

In glej ?udo... v tistem se pripelje en model v beli ?kodi.Pride ven iz avta, mi da roko, se predstavi in re?e, da je on ta, ki mi je podrajsal avto.Da se opravi?uje a ?ele, ko je pri?el domov sta z ?eno opazila svoj sprednji poru?en odbija?. Rekel je, da ne bi mogel spati, ?e ne bi pri?el nazaj. Obljubil mi je, da greva v torek k pitorju in da vse on pla?a.Res,ne more? verjet, da ?e obstajajo taki ljudje. Na koncu se je ?e parkrat opravi?il in dejal, da se mu je to v 14 letih prvi? zgodilo.Vsaka ?ast.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej mi pride na vrata sosed in pravi, da mi je nekdo poru?il zadaj avto. Greva skupaj pogledati in res, ?ez zadnji odbija? bela barva. Takoj vidim, da samo z poliranjem ne bo ni?. Valjda sem popizdil.

In glej ?udo... v tistem se pripelje en model v beli ?kodi.Pride ven iz avta, mi da roko, se predstavi in re?e, da je on ta, ki mi je podrajsal avto.Da se opravi?uje a ?ele, ko je pri?el domov sta z ?eno opazila svoj sprednji poru?en odbija?. Rekel je, da ne bi mogel spati, ?e ne bi pri?el nazaj. Obljubil mi je, da greva v torek k pitorju in da vse on pla?a.Res,ne more? verjet, da ?e obstajajo taki ljudje. Na koncu se je ?e parkrat opravi?il in dejal, da se mu je to v 14 letih prvi? zgodilo.Vsaka ?ast.

Vec takih :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej mi pride na vrata sosed in pravi, da mi je nekdo poru?il zadaj avto. Greva skupaj pogledati in res, ?ez zadnji odbija? bela barva. Takoj vidim, da samo z poliranjem ne bo ni?. Valjda sem popizdil.

In glej ?udo... v tistem se pripelje en model v beli ?kodi.Pride ven iz avta, mi da roko, se predstavi in re?e, da je on ta, ki mi je podrajsal avto.Da se opravi?uje a ?ele, ko je pri?el domov sta z ?eno opazila svoj sprednji poru?en odbija?. Rekel je, da ne bi mogel spati, ?e ne bi pri?el nazaj. Obljubil mi je, da greva v torek k pitorju in da vse on pla?a.Res,ne more? verjet, da ?e obstajajo taki ljudje. Na koncu se je ?e parkrat opravi?il in dejal, da se mu je to v 14 letih prvi? zgodilo.Vsaka ?ast.

Sem mislil, da sem samo jaz tak norc? . Ko sem sosedi ruknil cliota sredi noci in ji pustil telefonsko ter ji "dal kuponcek".... jbg, s karmo se ni za spilat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam ?e bolj?o

Od pelkota sem kupil clio letnik 2000 za 300 eur. To je blo 3 leta nazaj

Par mesecev nazaj en je cist malo podrajsal sprednjo luc pa odbijac.

Pa mu recem opravicilo bo cisto zadosti naj ne skrbi, ker je itak brezvezen avto

Un pa hoce preko zavarovanja uredit in je vztrajal pa sem dobil totalko 360 eur nazaj... Svasta

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi dal da enega srecam za micro...stoji vsak dan na zel medvode in je cist obtolcena. Vsako leto izkoristim parking. Resna dilema kaj narediti februarja glede zavarovanja. Da mas samo parkirisce te pride kot cel kasko....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?itev je da se ?lovek neha sekirati za praske na kupu pleha in plastike ter da gre ven na zrak.

Jaz se pa? sekiram, ker mi lep in cel avto ful pomeni. In, ?e se najde pacient, ki ne zna vozit oz. ne zna precenit, ali bo ?el mimo ali ne, naj sam nese vozni?ko na ob?ino in naj se vozi z avtobusom ali ?e bolje kolesom.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa? sekiram, ker mi lep in cel avto ful pomeni. In, ?e se najde pacient, ki ne zna vozit oz. ne zna precenit, ali bo ?el mimo ali ne, naj sam nese vozni?ko na ob?ino in naj se vozi z avtobusom ali ?e bolje kolesom.

Se strinjam. Ampak kot opazam pri vecini ljudi, se bolj sekirajo za avto, kot za lastno zdravje. In potem cele dneve glancajo avte in zabijajo nevemkoliko denarja in casa , namesto da bi doumeli , ea je tudi nov in lep avto ?e zmeraj samo avto. Ne pravim pa,da nam mora biti vseeno za avto, dalec dalec od tega. Da k tem , da je vecini pomembneje kako izgleda avto, kot pa kako je vzdrzevan, nebi.

 

Ne leti to nate, da ne bo narobe izpadlo, govorim na splosno.

 

Sicer pa... na avtobus in taxi z debili, ne na kolo. Tudi na kolesu se da konkretno sranje narediti tretjim osebam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam ?e bolj?o

Od pelkota sem kupil clio letnik 2000 za 300 eur. To je blo 3 leta nazaj

Par mesecev nazaj en je cist malo podrajsal sprednjo luc pa odbijac.

Pa mu recem opravicilo bo cisto zadosti naj ne skrbi, ker je itak brezvezen avto

Un pa hoce preko zavarovanja uredit in je vztrajal pa sem dobil totalko 360 eur nazaj... Svasta

 

Oh, a je clio ?e ?iv? ^^

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam. Ampak kot opazam pri vecini ljudi, se bolj sekirajo za avto, kot za lastno zdravje. In potem cele dneve glancajo avte in zabijajo nevemkoliko denarja in casa , namesto da bi doumeli , ea je tudi nov in lep avto ?e zmeraj samo avto. Ne pravim pa,da nam mora biti vseeno za avto, dalec dalec od tega. Da k tem , da je vecini pomembneje kako izgleda avto, kot pa kako je vzdrzevan, nebi.

Ne leti to nate, da ne bo narobe izpadlo, govorim na splosno.

Sicer pa... na avtobus in taxi z debili, ne na kolo. Tudi na kolesu se da konkretno sranje narediti tretjim osebam.

Kaj sem sam opazil glede odnosa do avta?

Ve?krat imam prilo?nost, da sem udele?en pri sprejemu novega kadra. In s ?asom sem ugotovil, da kakor se kandidat za delo obna?a do svojega avta, se to pozneje odra?a tudi do samega dela, ki ga opravlja in odnosa do tuje lastnine. Ni ?isto vedno tako ampak v 90% pa ja. ?im vidim, da kdo pride s sklumpanim avtom (udrtine in porajsan avto z vseh strani), vem, da ne bo dosti kruha iz te moke.

Pa ni tukaj govora o tem, da mora imeti vsak nov avto. Ne, tudi 15 let star avto pove veliko o lastniku. Pa ne samo avto, to je lahko instrument, bicikl...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem sam opazil glede odnosa do avta?

Ve?krat imam prilo?nost, da sem udele?en pri sprejemu novega kadra. In s ?asom sem ugotovil, da kakor se kandidat za delo obna?a do svojega avta, se to pozneje odra?a tudi do samega dela, ki ga opravlja in odnosa do tuje lastnine. Ni ?isto vedno tako ampak v 90% pa ja. ?im vidim, da kdo pride s sklumpanim avtom (udrtine in porajsan avto z vseh strani), vem, da ne bo dosti kruha iz te moke.

Pa ni tukaj govora o tem, da mora imeti vsak nov avto. Ne, tudi 15 let star avto pove veliko o lastniku. Pa ne samo avto, to je lahko instrument, bicikl...

Hm.potem pa jaz spadam v tistih 10% odstotkov... v sluzbi veljam za odgovorno in pedantno ter dosledno osebo, vozim pa 10let starega citroena, ki ima nekaj bojnih ran (jbg,parkingi v lj). E, pri kolesu je pa drugace, to je pa strast, ne (samo) potreba.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm.potem pa jaz spadam v tistih 10% odstotkov... v sluzbi veljam za odgovorno in pedantno ter dosledno osebo, vozim pa 10let starega citroena, ki ima nekaj bojnih ran (jbg,parkingi v lj). E, pri kolesu je pa drugace, to je pa strast, ne (samo) potreba.

Sej te udrtine v vratih so normalne, ker pa? folk je brezobziren. Bolj govorim o tem, ko so poru?eni odbija?i in je vse poklumpano z vseh strani.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej te udrtine v vratih so normalne, ker pa? folk je brezobziren. Bolj govorim o tem, ko so poru?eni odbija?i in je vse poklumpano z vseh strani.

Mislimda je catch nekje drugje; ravno 2dni nazaj se je prijatelj cudil kaj vse imam v avtu. Itak skoraj nikoli ni zadnjega levega sedeza notri, pa? pozimi so velikokrat smuci v avtu, poleti kolo. Petih sedezev pa res ne rabim. In potem je za zadnjim desnim sedezem pokonci rezervna guma (ker je predelan na lpg). V prtljazniku in na zadnjih sedezih ?otor, mizica,kamping stol, rezervne ?portne cunje, pumpa za kolo, ?portna prehrana v ogromni skatli , rezervne privat cunje... skratka, skoraj komplet roba za moje vikend izlete. Pa vmes ?e kabli za akumolator,dodatna prva pomoc, dodatni trikotnik...

 

Skratka na 1.pogled, kot da bi bomba padla notri, na drugi pogled vse zoorganizirano.

 

Ampak, kar je bistveno, ko si ze omenil sprejemanje kadra... ni teorije, da bi se s takim avtom pripeljal na razgovor... tako kot ne pridem na razgovor v supergah, kratkih hlacah in beli kratki majici, ceprav obozujem tak stil. Mislim, da marsikatera mlajsa oseba pa? ne zna preceniti kaj je v kaksnih priloznostih primerno in da nekatere stvari pa? sodijo zgolj v prosti cas.

 

Tako, da , ja... se ubistvu kar strinjam s tabo. Problem je samo v tem,da se vecina mularije pripelje (najbrz) v zapufanih avtih fotrov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

You bet

Clio je neunicljiv

 

Top avto, kaj vse je dal ?ez in me nikoli ni pustil na cedilu. Naj vam dobro slu?i ?e dolgo!

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem sam opazil glede odnosa do avta?

Ve?krat imam prilo?nost, da sem udele?en pri sprejemu novega kadra. In s ?asom sem ugotovil, da kakor se kandidat za delo obna?a do svojega avta, se to pozneje odra?a tudi do samega dela, ki ga opravlja in odnosa do tuje lastnine. Ni ?isto vedno tako ampak v 90% pa ja. ?im vidim, da kdo pride s sklumpanim avtom (udrtine in porajsan avto z vseh strani), vem, da ne bo dosti kruha iz te moke.

Pa ni tukaj govora o tem, da mora imeti vsak nov avto. Ne, tudi 15 let star avto pove veliko o lastniku. Pa ne samo avto, to je lahko instrument, bicikl...

Stvar se da interpretirat tudi druga?e. Preve? zglancan avto lahko pomeni tudi to, da se kandidat preve? ukvarja z nebistvenimi stvarmi. (Govorim kot nekdo ki pere pleh na pol leta (na roke) in ima raje da je lak na avtu zdrgnjen od vej na "terenu" kot od krta? avtopralnic)

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.