Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jaz sem lani kupil b BB Yamaha Reciver 

https://www.mimovrste.com/av-sprejemniki/yamaha-rx-v381-crn

 

dobrih 250? ali pa ?e manj in je zakon. Stari LG sateliti ?pilajo kot ?e nikoli prej, ker ima svoj mikrofon, ki si nastavi jakost zvo?nikov po sobi po dejanski oddaljenosti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem lani kupil b BB Yamaha Reciver 

https://www.mimovrste.com/av-sprejemniki/yamaha-rx-v381-crn

 

dobrih 250? ali pa ?e manj in je zakon. Stari LG sateliti ?pilajo kot ?e nikoli prej, ker ima svoj mikrofon, ki si nastavi jakost zvo?nikov po sobi po dejanski oddaljenosti.

Tudi jaz sem imel Yamaho in je res super, ?e posebej glede na ceno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva tema ratala :). Ja moje ozvocenje je tudi LG.

 

Za muziko s telefona ali podobno pa tole uporabljam priklopljeno na ojacevalec. Dela lepo, je tudi za avto in ljerkoli drugje. Najbolj pride prav za zurke doma ala novo leto, pa da otroc svoje sopajo.

 

https://www.mimovrste.com/bluetooth-prenosni-zvocniki-zvocniske-postaje/tp-link-bluetooth-glasbeni-sprejemnik-ha100

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, ne najdem potrdila o pla?ilu polo?nice in jezen sam nase, ker bom zdaj v strahu ?akal morebitni opomin. Znesek pa ni majhen :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, ne najdem potrdila o pla?ilu polo?nice in jezen sam nase, ker bom zdaj v strahu ?akal morebitni opomin. Znesek pa ni majhen :)

?e si jo pla?al, so prejeli in ni debate. Ne razumem zakaj mora? kazati potrdila???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si jo pla?al, so prejeli in ni debate. Ne razumem zakaj mora? kazati potrdila???

 

Vcasih pri kaksni salabajzerski firmi zadevo zasustrajo in ti posljejo opomin... in moras pac potem dokazovat, da si ze poravnal znesek ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcasih pri kaksni salabajzerski firmi zadevo zasustrajo in ti posljejo opomin... in moras pac potem dokazovat, da si ze poravnal znesek ... 

To je res, sam mora? pa res ?alabajzar ?e bit....Zmaj ti kot staromodne? si pa ?e s cashom pla?al verjetno?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S cekini v Tu?u med ostalimi nakupi. Ne saj za1x ne rabim dokazovati in naj tako ostane ali pa ?e vmes najdem potrdil in mi je vseeno. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj naj pa naredi ?e so pa hranilne knji?ice ukinili. :lol:

al pa dela? tu pa tam na kuverto :) dobe pa ni ....:(

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtoplin je za Kamnik in Menge? ?e zmeraj znanstvena fantastika in imajo oboji pripavljeno za tankati, ampak ne enim ne drugim ne obratuje zadeva.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj operem avto in zagledam na zadnjih vratih belo barvo in seveda zob (vdrtino) v njih.Avto je pri?el po dveh letih vo?nje po Nem?iji kot iz tovarne a le tri mesece pri nas je bilo dovolj, da nek idiot odpre vrata na ful.Ko se kdo jezi, ko nas uvr??ajo na balkan je lahko lepo kar tiho. Tam spadamo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mislil da mi je zadnja kamera crknila. V btcju v enosmerni na desni prosto parkirisce, dam se pred prostorom desen zmigovc in zapeljem mimo in malo v levo da bom rikvercal.

Na ekranu vse sivo pa nekaj blescece.....seveda je nekdo prisel toliko na rit da mu niti tablice nisi videl....seveda Audi, seveda je zahteval da se umaknem ker se mu mudi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec sko?il skozi okno...

 

 

V slu?bi imamo precej takih, da ?e bi rekli, da se bodo vrgli skozi okno, bi ostali ?e z dopusta prileteli navijat in spodbujat, da se slu?ajno ne bi premislili. In od takih kretenov se nih?e ne vr?e skozi okno, pa? pa ta. Pri komaj 23ih letih... Naj po?iva v miru...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.