Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Hja ,upam da so "zgolj" son?na...

 

?e se ti zjebejo korekcijska , zna biti to konkreten problem

 

Korekcijska so, tk da je jeba. Sicer nimam dost dioptrije, imam pa cilindre in mam jebo pri vo?nji in z delom pred ra?unalnikom. O?ala so pogojno uporabna, tako da samo za vo?njo uporabljam, pri delu pa? tregam glavobol. :D

Haha, to me mal spominja na tiste osnovno?olske "Janezek zakaj nima? doma?e naloge?".

 

Sorry, da mi je sme?no ampak dejansko je res sme?no...

 

Imamo ?olarke doma in se je to skoraj ?e zgodilo... tako da ja - almost true story.  :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izjemno naporen dan na delovnem mestu. Okrog mene napetost. :zvizga: (klinc jih gleda vse skup).  :lol: 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res sovra?im, ko v slu?bi naro?imo poobla??en servis, potem pa pride serviser, ki je mlaj?i od sistema, ki ga servisira! In potem jaz u?im poobla??enega serviserja, kako deluje njihov sistem.

 

 

 

 

Serviser je bil letnik 1997, hladilni agregat pa iz leta 1976...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izjemno naporen dan na delovnem mestu. Okrog mene napetost. :zvizga: (klinc jih gleda vse skup). :lol:

Ej pri nas tudi ... Ne vem zakaj... Sem za?el ob 11h,pa sem preventivno kar ob uri spokal iz slu?benega dvori??a na teren...

 

Meni se pa fu?ka in sem miselno pri delu za katerega sem pla?an in v pri?akovanju fajn ve?era.... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja. V?eraj od ?ene enka za?ne spu??at ?udne glasove, malce gledam vidim da laufa po 3 cilindrih. Mehanik dons odpre in....rezervoar pooln opilkov. Jajca bavarska...Zdej pa se bo treba odlo?it. Ker menjat je treba vse vklju?no z rezervoarjem skoraj da.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja. V?eraj od ?ene enka za?ne spu??at ?udne glasove, malce gledam vidim da laufa po 3 cilindrih. Mehanik dons odpre in....rezervoar pooln opilkov. Jajca bavarska...Zdej pa se bo treba odlo?it. Ker menjat je treba vse vklju?no z rezervoarjem skoraj da.

Motor od pe?oja?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je o?itno dan za neumnosti...

 

Delali pri nas neko akreditacijo. Berem zdaj zapisnik in v njem kot pomanjkljivost pi?e:

" ... ... ... ... so na bolni?kih posteljah veliki napisi z imeni bolnikov. V ve? posteljni sobi ni zagotovljene bolnikove zasebnosti... ... ..."

 

A zdaj naj jim pa ?rtno kodo uvedejo al kako? ?e ne pi?e ime in priimek pacienta, kako bo sestra vedela, koga mora pripraviti za operacijo, kdo mora biti te??, komu mora vzeti kri in komu zmeriti pritisk? Mislim, o?itno je pri nas kar precej velik labirint in se je zdrava pamet izgubila. Upam, da jo ?e kdaj najdemo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res, po eni strani zasebnost tu, zasebnost tam, pa spet zasebnost ne vem kje.... Po drugi strani se pa vsi, no skoraj vsi razdaja jo po dru?abnih omre?jih z raznimi bedarija mi, podatki, razgaljenostjo itd. Res NOROST!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je o?itno dan za neumnosti...

 

Delali pri nas neko akreditacijo. Berem zdaj zapisnik in v njem kot pomanjkljivost pi?e:

" ... ... ... ... so na bolni?kih posteljah veliki napisi z imeni bolnikov. V ve? posteljni sobi ni zagotovljene bolnikove zasebnosti... ... ..."

 

A zdaj naj jim pa ?rtno kodo uvedejo al kako? ?e ne pi?e ime in priimek pacienta, kako bo sestra vedela, koga mora pripraviti za operacijo, kdo mora biti te??, komu mora vzeti kri in komu zmeriti pritisk? Mislim, o?itno je pri nas kar precej velik labirint in se je zdrava pamet izgubila. Upam, da jo ?e kdaj najdemo...

Tule zraven pa?e tale:

 

V bolnici se iz zvo?nika v ?akalnici zasli?i: "Zaradi varstva osebnih podatkov, prosimo starej?ega gospoda s sifilisom, da vstopi v ambulanto ?tevilka 1."

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res, po eni strani zasebnost tu, zasebnost tam, pa spet zasebnost ne vem kje.... Po drugi strani se pa vsi, no skoraj vsi razdaja jo po dru?abnih omre?jih z raznimi bedarija mi, podatki, razgaljenostjo itd. Res NOROST!

Ej,tocno to! Ogromno ljudi daje na FB podatke,ki jih jaz marsikateremu znancu nebi povedal/pokazal v ?ivo, dajejo slike otrok, familije (kar sam nisem NIKOLI naredil), folk se vtikuje,kaj ima sosed na kro?niku...

 

Ampak,ko pa pride sam v situacijo , ko je ranljiv (kar v bolni?kem okolju pa? je), takrat pa pravice pa obzirnost pa intima pa nevem kaj ?e vse...

 

Jebemu,zivimo v skupnosti,logicno da s(m)o tudi zaposleni v zdravstvu samo ljudje in da se pa? (ho?e? no?e?) ne da zagotoviti 100% diskretnosti....

 

Saj pa konec koncev bolezensko stanje ni in ne sme biti tabu tema... In mi je konec koncev povsem vseeno ali sotrpin v bolni?ki postelji ve ali imam sladkorno bolezen , ali je nimam...

 

Naj raje infrastrukturo naredijo tako,da napol razgaljenim pacientom ni potrebno le?ati sredi hodnika, da lahko sestra zamenja plenico pacientu za zaveso in ne 2metra stran od mamce,ki je ravno pri kosilu ipd,ipd..... Vse ostalo je zgolj pesek v o?i in preusmerjanje pozornosti...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.