Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

sedim na polikliniki ( splosna kirurgija) in cakam na tistih 15 min posega, da mi odrezeju tur pod pazduho ... zgrozen sem ubistvu nad folkom, ki sedi okol mene in 90% jih maha z paperji in razlagajo sestram, da majo napotnico pod nujno in da oni bi kr celo vrsto preskocil ... najbolj zalostno je to da so to vecinoma moski stari 50+ ..., par tud mlajsih ... mislm obup, usi k tle sedimo in cakamo mamo na napotnici napotitev pod nujno ... sam folk se obnasa k da jim je roka stran padla kva se je res iz desci zgodil v zadnjem letu ... tale covid "pandemija" je "moskim" totalno sprala mozgane tolk da mamo zdej en kup mozacih pick ... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 2

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je canyon napisal:

sedim na polikliniki ( splosna kirurgija) in cakam na tistih 15 min posega, da mi odrezeju tur pod pazduho ... zgrozen sem ubistvu nad folkom, ki sedi okol mene in 90% jih maha z paperji in razlagajo sestram, da majo napotnico pod nujno in da oni bi kr celo vrsto preskocil ... najbolj zalostno je to da so to vecinoma moski stari 50+ ..., par tud mlajsih ... mislm obup, usi k tle sedimo in cakamo mamo na napotnici napotitev pod nujno ... sam folk se obnasa k da jim je roka stran padla kva se je res iz desci zgodil v zadnjem letu ... tale covid "pandemija" je "moskim" totalno sprala mozgane tolk da mamo zdej en kup mozacih pick ... 
 

 

Covid pandemija je samo pokazala, kaj se je zgodilo z moškimi v zadnjih časih... objajčene jokice, ženske pa se borijo za familijo, medtem ko oni lepo na kavču doma. Žalostno no.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, pob said:

 

Covid pandemija je samo pokazala, kaj se je zgodilo z moškimi v zadnjih časih... objajčene jokice, ženske pa se borijo za familijo, medtem ko oni lepo na kavču doma. Žalostno no.

res zalostno ... nevem kva bi mogl spet nazaj nardit da bi te mozate picke nazaj desci ratal, z hrbtenico, ki scitijo in se borijo za svoje druzine in skupno dobro ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je pob napisal:

 

Covid pandemija je samo pokazala, kaj se je zgodilo z moškimi v zadnjih časih... objajčene jokice, ženske pa se borijo za familijo, medtem ko oni lepo na kavču doma. Žalostno no.

Točno tako. Pravih moških nas ni več veliko. Ta nova generacija tipčkov je pa sploh kr neki. Ne znajo prijeti niti kladiva več v roko, kje pa, da bi zamenjali žarnico. Zato pa jih je po mojem toliko med necepljenimi. Ne zato, ker se nočejo cepiti, apak ker se bojijo injekcije. 🤣🤣

  • Všeč 1
  • Haha 7
  • Ljubim 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je canyon napisal:

res zalostno ... nevem kva bi mogl spet nazaj nardit da bi te mozate picke nazaj desci ratal, z hrbtenico, ki scitijo in se borijo za svoje druzine in skupno dobro ...

 

Težki časi ustvarijo močne moške. Močni moški ustvarjajo dobre čase. Lepi časi ustvarjajo šibke moške. In šibki moški ustvarjajo težke čase.

 

To je ta začaran krog. Naši dedki bi se nam sedaj smejali, kake PIČKE smo postali moški. Se pa to lepo načrtno fura skozi razne agende skozi leta, tako da dokler ne bo ornk počilo, da se loči zrno od plevela, ne bo boljše. Čuje se grdo, ampak dejstvo je, da se trenutno v svetu dogajajo velike spremembe pod pretvezo C19 in močno dvomim, da se bodo zadeve kdaj vrnile v "normalo", vsaj ne brez upora oz. kolektivnega odprtja oči. To je samo moje mnenje, ne se usajat zdej, xyz user. :)

 

Sem končal, ker so druge teme o tem na forumu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je pob napisal:

 

Težki časi ustvarijo močne moške. Močni moški ustvarjajo dobre čase. Lepi časi ustvarjajo šibke moške. In šibki moški ustvarjajo težke čase.

 

To je ta začaran krog. Naši dedki bi se nam sedaj smejali, kake PIČKE smo postali moški. Se pa to lepo načrtno fura skozi razne agende skozi leta, tako da dokler ne bo ornk počilo, da se loči zrno od plevela, ne bo boljše. Čuje se grdo, ampak dejstvo je, da se trenutno v svetu dogajajo velike spremembe pod pretvezo C19 in močno dvomim, da se bodo zadeve kdaj vrnile v "normalo", vsaj ne brez upora oz. kolektivnega odprtja oči. To je samo moje mnenje, ne se usajat zdej, xyz user. :)

 

Sem končal, ker so druge teme o tem na forumu.

Ni problem sploh kovid v tem primeru. To je samo priročno opravičilo za razvajence, ki jim je glavna preokupacija igranje igric do 35 leta starosti. Obvezno zopet uvesti leto dni vojske za vse, telefon v roke samo enkrat na, dan in to zvečer, jih naučiti reda, pospravljanja, šivanja gumbov, likanja, pranja. In predvsem vstajanje ob pol šestih vsako jutro, telovadba in maširanje po prašnih cestah  po par kilometrov vsak dan. 

Potem bi mogoče še kaj ratalo iz teh pusijev. Drugače bo pa polom. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Povej več... mene je ena povozila oziroma peljala čez nogo. K sreči sem se nekako odrinil od havbe, da ni šlo koleno. Sicer pa vseeno sreča, če takole pogledam.

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Včerajšnji petek 13. je upravičil negativne reference in to na več področjih.

Pri meni pa že dolgo nič posebnega na ta dan.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksen teden... Najprej ima frendica prometno (razen udarcev nič drugega hvala bogu), ampak jebemu... Ga ni Zoncolana ki bi mi tako povišal pulz, kot klic iz urgence. 

 

Potem pa še lepo pade pol leta star telefon na tla in se razbije. Še dobro da je zraven mene računalniško pismena Instagram generacija, ki mi v službi rihta popravilo... 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prejšno soboto sm kupu "nov" avto, ker mazda je ubistvu začela razpadat .... po 21 letih obratovanja je mela dost in sm se odloču za nakup ford focus karavan 2012 letnik 1.6 ecoboost in titanium oprema .... avto je top, ampak ta teden sm začeu opažat da se mi v avtu nabera vlaga .... dosn pridem ob 5h iz šihta do avta ki je celo noč stal na dežju in zavoham nek čuden vonj takoj začnem raziskovat in najdem use vlažno/mokro pod gumi tepihi, na levi strani bolj kot na desni ampak povsod ... odprem kufer ceu kufer moker ... na rezervni gumi voda 😲, itak šok ... kako zdej postopat .... klicu sm bivšega soseda ki je klepar in mi bo avto v torek komplet pregledu če je biu kaj zaleten in kje sploh teče voda notri, po besedah prodajalca in carfaxu naj nebi biu zaleten ... samo sumim da je prodajalec vedu za to ampak mi pomoje ni povedu ... gre se pa za avto hišo ki se ukvarja z prodajo novih in rabljenih vozil .... zdej pa nevem  kam se lahko obrnem da se pozanimam ali lahko to uveljavlam kot prikrito napako in kako teče celi postopek ... 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je canyon napisal:

prejšno soboto sm kupu "nov" avto, ker mazda je ubistvu začela razpadat .... po 21 letih obratovanja je mela dost in sm se odloču za nakup ford focus karavan 2012 letnik 1.6 ecoboost in titanium oprema .... avto je top, ampak ta teden sm začeu opažat da se mi v avtu nabera vlaga .... dosn pridem ob 5h iz šihta do avta ki je celo noč stal na dežju in zavoham nek čuden vonj takoj začnem raziskovat in najdem use vlažno/mokro pod gumi tepihi, na levi strani bolj kot na desni ampak povsod ... odprem kufer ceu kufer moker ... na rezervni gumi voda 😲, itak šok ... kako zdej postopat .... klicu sm bivšega soseda ki je klepar in mi bo avto v torek komplet pregledu če je biu kaj zaleten in kje sploh teče voda notri, po besedah prodajalca in carfaxu naj nebi biu zaleten ... samo sumim da je prodajalec vedu za to ampak mi pomoje ni povedu ... gre se pa za avto hišo ki se ukvarja z prodajo novih in rabljenih vozil .... zdej pa nevem  kam se lahko obrnem da se pozanimam ali lahko to uveljavlam kot prikrito napako in kako teče celi postopek ... 

Stvarna napaka.. glej Zakon o varstvu potrošnikov, 37 člen ali tam okoli ... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Stvarna napaka.. glej Zakon o varstvu potrošnikov, 37 člen ali tam okoli ... 

Eno je papir, drugo pa stvarnost. Sem se dajal dve leti z lesnino glede kopalniškega bloka  in na koncu se mi ni dalo več zafrkavati z njimi. Težko v praksi brez odvetnika kaj dosežeš. 😬

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V konkretnem primeru bi morda veljalo poskusiti na način: Prodajalcu se priporočeno s povratnico pošlje dopis, v katerem se zahteva eno od zahtev iz 37.c člena. Prodajalec mora na zahtevo odgovoriti v roku 8 dni. Če ne odgovori, je v prekršku in je uveljavljanje lažje preko Tržne inšpekcije. 

 

 

slika.thumb.png.770e60ee11b1b8d5f4540e9b77d6bf97.png


slika.png.1577b0d1b667e89c1e6a6a6db42ce67a.png

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.