Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

15 minutes ago, SpEkTr said:

Jaz uporabljam ene 2 druga programa, a tale keeper ima opcijo tudi da ti naredi auto-fill recimo username in password? Vidim da se kar ceni :)

 

Ima ja, to mi je bil tudi en pogoj ja. Pa seveda cross-platform support (Windows, Mac, iOS, ...). 

 

Mislim da sicer ni med 'cenejsimi', nisem uspel podrobno delat primerjave cen.. ampak enostanvno ima features katere potrebujem in sem zato kar tega vzel. Recimo ima tudi built-in MFA... torej lahko shranis credentials, ki za overjanje tudi uporabljajo se zraven nek OTP (One Time Password).


Primer ce imas za nek login poleg UP + Geslo se kombinacijo z Google Authenticator... to lahko tudi shranis v Keeper, in bos tam imel tudi to kodo iz Google Authenticatorja. Kar je res kul.

Popravljeno od DavidMazda
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, če še kdo verjame v naključja...

 

0cafcf5e171b671a747e_62540943.jpg?v=968c
WWW.24UR.COM

Okoli 20. ure je prišlo do požara na območju Slovenske Bistrice. "Trenutno smo požar lokalizirali in rešili del gozda, ki je zagorel. Prav...

 

  • Žalosten 1
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Danes ponovno zastekala (zadnja desna) celjust. Tokrat do toliksne mere, da je bila cela feltna vroca. Vrgl je vn varovalko room, ker je pomoje tudi abs senzor su po gobe, saj ob zagonu gori afs,dsc in TPMS lucka. Pa mi je ena posrana celjust fajn sranje naredila. Disk sicer nic ne trese, ampak po vsej vrjetnosti bo potrebno menjati zadnje diske, ploscice, celjusti, zajlo in pa abs senzor. In to ravno na danasnji dan, ko sem dobil regres. How convenient...

Popravljeno od Scr3am
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Scr3am napisal:

Danes ponovno zastekala (zadnja desna) celjust. Tokrat do toliksne mere, da je bila cela feltna vroca. Vrgl je vn varovalko room, ker je pomoje tudi abs senzor su po gobe, saj ob zagonu gori afs,dsc in TPMS lucka. Pa mi je ena posrana celjust fajn sranje naredila. Disk sicer nic ne trese, ampak po vsej vrjetnosti bo potrebno menjati zadnje diske, ploscice, celjusti, zajla in abs senzor. In to ravno na danasnji dan, ko sem dobil regres. How convenient...

Joj, meni se je na stari 6-ki to zgodilo 2x.In res je bilo vsakič kar nekaj stroškov. Si pogledal, če ti ne šteka slučajno zajla ročne? Pri meni je bilo to krivo in ko smo jo zamenjali, je bilo konec s temi težavami. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa tako lep prvi dan dopusta je bil... dokler, dokler se skoraj ni končal z nesrečo. Peljem se po kolesarski naravnost pri zeleni skozi križišče in za mano pripelj, me prehiti in meni nič tebi nič zavije desno ter mi vzame prednost. Nekako sem uspel skoraj popolno zavreti v tistih nekaj metrih, da je bil trk rahel in vrglo mi je samo kolo izpod riti na tla, sam sem pa celo ostal na nogah. V glavnem čista sreča v nesreči.

 

Zdaj pa fun fact.

 

Avto, ki mi je vzel prednost:

BMW

X5

črn

tablica KP

 

Jaz resno ne vem kaj je to z BMW-ji in KP tablicami in zakaj se lepijo name. Zadeva je žla že tolk daleč, da vsakič ko vidim BMW s KP tablico se mi srčni utrip poveča in samo čakam, da se nekaj zgodi. Mislim to je fucking neverjetno, res. Pa kaj sem komu kej hudga naredil.

  • Začuden 2
  • Žalosten 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Corvette sem imel za danes v nacrtu nakup, pa je zdaj ni vec na voljo. :( Eh bo treba kar Zja naprej vozit in trpet s 6_valjnikom, hehe

  • Haha 1
  • Žalosten 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 10. 7. 2021 ob 18:40 je Boss napisal:

Ne, a res... kero serijo corvette pa si gledal?

C5

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Nejc1986 napisal:

Sem najprej mislil da govorimo o citroenih.... C3... 

To imaš verjetno le ti ali pa eden redkih na tem forumu takšno željo, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

sm ze mislu da so svabi/jodlarji kej bolsi vozniki ... 😑😑🤬🤬

neznajo druzga k "prerivanje", izsiljevanje, okupacija prehitevalnega pasu in se peljejo 100/110 kmh, delajo zastoje ... ni da ni ... skoda k se nism nabavu onboard kamere za v kombi ... IMG_20210731_020138.thumb.jpg.3bb120417dc5f5e140925f7e0ca0744c.jpgIMG_20210731_020749.thumb.jpg.437ec8031b151013047f3c08d7e5f359.jpgIMG_20210731_025225.thumb.jpg.56e2f074917759abf5120878078f3217.jpgScreenshot_20210731_041253_si_dars_darstraffic.thumb.jpg.78424c908165ecd6e24eb44071f19679.jpgIMG_20210731_052533.thumb.jpg.3e9e59d1510dcecb7878a464420ceaca.jpg

teli turisti so slabs k scurki ... najdejo usako luknjo in nardijo guzvo 🤬🤬

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5 hours ago, Shrek said:

Večinoma so to naši ljudi... Oni iz juga... 

ves kako jih locis med originalnimi in wana be german ... ta uriginalni bo tolk bremzu na tablah da se bo tud po gobcu pelu sam da gre po omejitvi oz. v dostih primerih tud da se 20 kmh pocasnej pelje, uni iz juga ne jebejo nobenga, okuperajo prehitevalen pas, blendajo, pa gas do daske ... aja tisti originalni tud zlo radi okuperajo prehitevalni pas ... kadar mam obcutek da al se oboji niso CPPja ucil al pa cifer nepoznajo kva na tabli pise ... ogromn jih mas k furajo 20 kmh pod omejitvijo ... al pa 50 kmh nad omejitvijo ... takih k bi se drzal normalno omejitev pa normalno fural je precejmal ... pa se to ... marsi kdaj se vprasam ce so jim na serviru zamenjal gas pa bremzo k je folk vec na bremzi k na gasu, ceprov nima nobenga in nicesar pred sabo kokr pa prazno cesto/avtocesto ... 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Petrinja ima pa res smolo, jebemti :(

 

 

d53a2221a87450986b30_62594606.jpg?v=06b9
WWW.24UR.COM

Sisak in Petrinja si še nista opomogla od decembrskega potresa, ko ju je zdaj zajelo še hudo neurje z orkanskimi sunki vetra. Poškodovane so številne zgradbe, ki že prej niso bile v dobrem stanju. Gasilci so s cest...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.