Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Mi je umrla najboljša stara mama, s katero sva bila dobesedno best frenda (skupaj pekla potico, kuhala vino, imela večurne debate, se smejala raznim prigodam).

Stare mame so ene in edine pa seveda najboljše.... 

Iskreno sožalje 😓

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem. Očitno bo kar trajalo precej časa, da se mi razpoloženje vsaj malo popravi. V teh dneh, ko kdo vpraša kako si, povem kar po pravici; SLABO :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Hvala vsem. Očitno bo kar trajalo precej časa, da se mi razpoloženje vsaj malo popravi. V teh dneh, ko kdo vpraša kako si, povem kar po pravici; SLABO :(

te čist razumem, sem par mescev nazaj mel podobno situacijo 😔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Vesoljci obstajajo. Imam dokaze za to. Ne le, da obstajajo, še celo zivijo med nami, tu, na Zemlji!

 

Najprej malo astronomije. Čas eno leto je pogojen z obhodnim časom planeta okoli Sonca. Zemlja za en krog okoli Sonca potrebuje 365 dni. Merkur, na primer, Sonce obkroži v 88 Zemeljskih dneh, kar pomeni, da so štiri Merkurjeva leta dolga skoraj toliko kot eno Zemeljsko. Neptun, na primer, pa za en krog okoli Sonca potrebuje 165 Zemeljskih let, torej je eno Neptunovo leto dolgo 165 Zemeljskih let.

 

Sem se menil z nekom, da malo poservisira moj moped. Tretjega novembra 2021 mi je rekel, naj počakam kak teden, me bo poklical. Do danes me še ni. Glede na to, da je od takrat minilo že 3 Zemeljske mesece in še en Zemeljski teden za povrhu, je možakar definitivno z Neptuna in šteje čas po Neptunovsko...

 

Še hujši je bagerist, s katerim sem se zmenil za razbit neke kamne, pa je najbrž celo s Sedne, ker njegov teden traja že osem mesecev...

 

Pa takih vesoljcev je še ogromno tu okoli mene...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zena neki gledala novega p3008, lej kako je lep pa veliko visji kot najin ford..

 

Ni pa videla da je avto 30.000€ z elektro motorckom pa 47.000€ ob spodobni opremi.

 

A je to normalno, da je avto srednjega razreda ze 40.000 (folk pa naroca!!!) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je jereb napisal:

A je to normalno, da je avto srednjega razreda ze 40.000 (folk pa naroca!!!) 

 

Ja, seveda je. Če folk ima denar, da naroča avto srednjega razreda za 40.000, zakaj pa jim ne bi pobrali ta denar in jim prodali pasjo vprego? Če folk ni zbirčen, nista kriva ne trgovec ne proizvajalec...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 1/12/2022 at 5:21 PM, Slivka said:

Marijan Majes je šel v penzijo...

Ravnokar me je klical. Zgoraj opisano drži. Še vedno pa opravlja delo kot ga je v BTCju , samo na drugem servisu v Ljubljani. 

Tako da, jaz grem čez mesec ali dva pogledat tja in opraviti redni servis. Če bo tako kot vedno, bo super :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

Ker je ta drugi servis?

Ce je Mazda, potem je lahko samo se Interclass :D ... 

 

pred 3 urami je SpEkTr napisal:

Tako da, jaz grem čez mesec ali dva pogledat tja in opraviti redni servis. Če bo tako kot vedno, bo super :)

Kam tja? Na Cosmos BTC ali na ta "drugi" servis?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti boš šel na Interclass ali se boš pogajal z novimi šefi v BTCju? Sicer imam do rednega servisa še nekaj mesecev... tako da se bo do takrat že izcimilo, kam bo bolje it. Čez Interclass sem itak slišal več pohval, kot čez Cosmos v BTCju... čeprav jaz nisem imel nikoli problemov v BTCju ... Jure je pa verjetno še v BTCju? Ali ga je Majes "potegnil" na Vič? :D 

 

Na Interclassu sem bil samo enkrat, ko sem šel po korito prtljažnika, ker ga v BTCju niso imeli na zalogi, tam pa je bil ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.