Skoči na vsebino

Sprememba cene goriv


jures

Priporočeno sporočilo

Rahlo off topic, vendar sem v Tu?u v Logatcu nakupoval ?e precejkrat, ?udno da ga ti ?e nisi zapazil (razen ?e so ga vmes zaprli, kar pa malo dvomim);

 

http://www.tus.si/medijsko-sredisce/szj/v-...upovalni-center

 

Jap prehitro sem napisal... ker sem doma bolj na dveh lokacijah sem imel v glavi Vi?-Brdo napisal pa Logatec - Mea Culpa.

 

@Boss ... potem imas napacen avto... Moral bi imeti nek izdelek iz Novega mesta ... :)

 

Hja v Renaultu so zjebal - Twingo ni tipi?en Slo avto ampak Clio, ki ga tam ne delajo ve? - pa ?e tisto roadster zadevo brezvezno so jim uturili... se prav delajo samo ?e buti?ne avtomobile, ki niso glih tipi?ni slo avtomobili oziroma avtomobili, ki bi jih slo kupci kupili. Vse ostalo od renaulta pa ?e zdale? ni Slovensko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, na Vi?u ga ima? pa v dokaj?nji bli?ini Interspara oz. ?e bli?je je Po?ti Slovenije, ogromni stavbi. :D Lahko pa da je ?e kak?en na obmo?ju Lj. Vi?, ?e neki ?asa nisem ?abar, pa ne obvladam tolko te scene. :punk:

 

P.S. zavili smo s teme, gremo nazaj na bencin, ali je dra?ji ali cenej?i? :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap prehitro sem napisal... ker sem doma bolj na dveh lokacijah sem imel v glavi Vi?-Brdo napisal pa Logatec - Mea Culpa.

Hja v Renaultu so zjebal - Twingo ni tipi?en Slo avto ampak Clio, ki ga tam ne delajo ve? - pa ?e tisto roadster zadevo brezvezno so jim uturili... se prav delajo samo ?e buti?ne avtomobile, ki niso glih tipi?ni slo avtomobili oziroma avtomobili, ki bi jih slo kupci kupili. Vse ostalo od renaulta pa ?e zdale? ni Slovensko.

 

Clio II (oz. sedaj Clio Storia) se vedno menda izdelujejo izkljucno se v Novem Mestu ... :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, na Vi?u ga ima? pa v dokaj?nji bli?ini Interspara oz. ?e bli?je je Po?ti Slovenije, ogromni stavbi. :D Lahko pa da je ?e kak?en na obmo?ju Lj. Vi?, ?e neki ?asa nisem ?abar, pa ne obvladam tolko te scene. :punk:

 

P.S. zavili smo s teme, gremo nazaj na bencin, ali je dra?ji ali cenej?i? :harhar:

 

Hehe Tu? vseznalec :notworth: Men je edini ve?ji hipermarket Tu? tisti zraven BTC-ja, ostali pa so Marketi ali pa SuperMarketi sam vse to mi je malce od rok, Mercator mam pa pred nosom tako na c. na Brdo zraven doma ali pa Na ?martinki zraven slu?be. V Tu? v Logatcu pa gre ob?asno nakupovat moja, ?eprav sem za futer ve?inoma zadol?en jaz sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nope, ?e nekja ?asa jih ne delajo ve? pa itak je bil zastarel saj je to avto iz srede devedesetih let.

 

 

Hmmm... na njihovi spletni strani pravijo drugace ... >> http://goo.gl/MJX9vT oz. direktno http://goo.gl/0BgLs3

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam jaz jih nisem na?el v cenikih pri dealerjih... tko, da je mo?no, da jih kam drugam lifrajo... itak pa ni ?kode, ker to je ?e orenk out of date tehnologija.

 

V?asih je bil pri Mercatorju 5 centov cenej?e gorivo. Po novem je samo ?e 3 cente...

 

Sem bil v torek v Mercatorju in dobil kupon na katerem ?e vedno pi?e, da je 5 centov... in ?e mi ne bodo obra?unali 5 centov jih bom pa malce poklical pa povpra?al zakaj zavajajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi lahko kdo razlo?i, kaj se to dogaja?

 

Jaz imam doma bon, na katerem pi?e, da je 3 cente cenej?e gorivo. Ja, imam ?e nekaj "starih", kjer pi?e 5 centov, ampak zadnji je 3 cente.

Boss pa razlaga, da vseeno ?e vedno 5 centov.

 

A je razlika, v katerem Me?katorju?

A je razlika, za koliko ima? ra?un v Me?katorju?

A je kak?na taka fora kot gospodinjski plin v jeklenki, ki je na Gori?kem 1? po jeklenki cenej?i kot po preostali Sloveniji (pri nas je 19,nekaj ? na jeklenko)?

Je kaj drugega na stvari?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam jaz jih nisem na?el v cenikih pri dealerjih... tko, da je mo?no, da jih kam drugam lifrajo... itak pa ni ?kode, ker to je ?e orenk out of date tehnologija.

Sem bil v torek v Mercatorju in dobil kupon na katerem ?e vedno pi?e, da je 5 centov... in ?e mi ne bodo obra?unali 5 centov jih bom pa malce poklical pa povpra?al zakaj zavajajo.

 

 

Potem si ocitno ujel ravno zadnji dan za 5 centov nizjo ceno :) ... Kot kaze, je od srede, 18.9. samo se 3 cente :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lol...kvaliteten blended whisky..prvi? sli?im za to :blink:

 

kvaliteto lahko ob?uti? pri sigle malt...pa ?e to ne pri vsakem ;)

 

ko bo? drugi? hotel kvaliteto priporo?am: http://www.themacallan.com

 

Vsi whisky-ji so meni zani? in jih ne pijem.Tega sem kupil za darilo.Tistega zgoraj omenjenega kupuj ti za darilo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi whisky-ji so meni zani? in jih ne pijem.Tega sem kupil za darilo.Tistega zgoraj omenjenega kupuj ti za darilo. ;)

 

 

Ampak se vedno nisi napisal, kje si ga dobil po 19,90?? Pa kaksna flaska je bila? 0,5 litra mogoce? Ker za pod 20? se tezko dobi recimo Jack Daniels... pa je ta ponavadi cenejsi od Chivas-a ...

 

Jaz ga sicer ne pijem velikokrat... ce pa ze, potem pa Jack ali Chivas ... drugi mi ne odgovarjajo ... ali pa se nisem probal kaksnega drugega, ki bi mi bil vsec :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak se vedno nisi napisal, kje si ga dobil po 19,90?? Pa kaksna flaska je bila? 0,5 litra mogoce? Ker za pod 20? se tezko dobi recimo Jack Daniels... pa je ta ponavadi cenejsi od Chivas-a ...

 

Jaz ga sicer ne pijem velikokrat... ce pa ze, potem pa Jack ali Chivas ... drugi mi ne odgovarjajo ... ali pa se nisem probal kaksnega drugega, ki bi mi bil vsec :) ...

 

Fla?a je 1l.Ta trgovina,ali diskont ali kar koli je ?e je pa takoj za biv?im mejnim prehodom ?kofije (biv?a Bata).Zdej, ali je bila akcija ali ne ne vem, ker tam itak nikoli ni? ne napi?ejo.Recimo Jeger- 1l pride 13?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fla?a je 1l.Ta trgovina,ali diskont ali kar koli je ?e je pa takoj za biv?im mejnim prehodom ?kofije (biv?a Bata).Zdej, ali je bila akcija ali ne ne vem, ker tam itak nikoli ni? ne napi?ejo.Recimo Jeger- 1l pride 13?.

 

J?ger je tudi pri nas tam okoli 14? v Leclercu... Chivas pa je preko 30? ... in tudi na strani deizhals.at recimo sem gledal, je najcenejsi 1l Chivas Regal cez 30? ... zato sem tudi vprasal... ker za tako nizko ceno ga niti v Duty Free-jih na letaliscih nimajo :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe... ponaredek :hudicek:

 

http://mumbaiboss.com/2010/12/22/how-to-id...purious-liquor/

 

Inaunthentic Chivas is the easiest to identify because the original seal on the bottle top has a batch number that must correspond with the batch number on the Chivas sticker on the body of the bottle. In counterfeit bottles, the seal, made of foil, doesn’t fit perfectly and has creases because it has been pasted by hand.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam jaz jih nisem na?el v cenikih pri dealerjih... tko, da je mo?no, da jih kam drugam lifrajo... itak pa ni ?kode, ker to je ?e orenk out of date tehnologija.

 

 

Delajo jih za afri?ki trg, kjer je pa ta tehnologija ?e povsem zadovoljiva.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konec avgusta se je cena dvignila za cca 5$ na sod in to v parih dneh potem pa je tako vztrajala celih ?tirinajst dni in zdaj je spet padal za 5$. Tako, da bomo z naslednjo uskladitvijo ter tisto za njo videli ali bo ?lo dol (moralo bi iti dol, ?e ne bodo tro?arin dvigovali).

 

?e malo spremlja? dogajanja na trgu si lahko ?e kak?en teden al pa 14 dni nazaj zra?una? kolik?na bo pocenitev ali podra?itev... je pa hecno, kje so de?urni nerga?i, da zdej k gre dol pa se nih?e ne oglasi. Aja pa da ne bo narobe razumljeno, tako kot zadnji? ni bila vlada odgovorna za dvig tudi danes ni zaslu?na za zni?anje... edino, da niso posegli v spremembo tro?arin.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e malo spremlja? dogajanja na trgu si lahko ?e kak?en teden al pa 14 dni nazaj zra?una? kolik?na bo pocenitev ali podra?itev... je pa hecno, kje so de?urni nerga?i, da zdej k gre dol pa se nih?e ne oglasi. Aja pa da ne bo narobe razumljeno, tako kot zadnji? ni bila vlada odgovorna za dvig tudi danes ni zaslu?na za zni?anje... edino, da niso posegli v spremembo tro?arin.

 

O.k-pohvalno, da niso posegi v tro?arine in gre dol.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Spet bomo lahko Kurilca to?il pod psiholo?ko mejo za liter. :D

 

P.S. govorim o ogrevanju bivali??a, da ne bo kak?ne ovadbice. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Cene naftnih derivatov se bodo opolno?i spremenile.

 

Najbolj se bo podra?ilo dizelsko gorivo, in sicer za 1,9 centa na 1,387 evra za liter.

 

Neosvin?eni 95-oktanski bencin se bo podra?il za 0,5 centa na 1,446 evra za liter.

 

Cena 100-oktanskega bencina bo ostala nespremenjena pri 1,483 evra za liter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.