Skoči na vsebino

Poraba!


andrazzz

Priporočeno sporočilo

V bistvu vozim v 5 prestavi 60km/h po ?tevcu. Realno po GPS-ju je to 55-56km/h (Ok, mal sem nad omejitvijo sramezljiv ) in to je na u? tam nekje 1.200 obratov. ?e vozi? enakomerno je ?ist v redu, samo ko je konec naselja pa obvezno prestavo dol pa pospe?it na 90km/h.

 

Jaz sem pa danes preizkusil in ugotovil,da imam pri 55 km/uro v peti brzini okoli 1100 obratov in nikakor ne morem vozit z takimi obrati... :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm ?udno... men motor prav lepo brunda :P je pa res, da pospe?evat ne more? normalno ampak v naselju je tako al tako treba vozit enakomerno.

 

A ti motor cuka al je kaj drugega narobe?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm ?udno... men motor prav lepo brunda :P je pa res, da pospe?evat ne more? normalno ampak v naselju je tako al tako treba vozit enakomerno.

 

A ti motor cuka al je kaj drugega narobe?

 

Ne da mi cuka,ampak mi ne vle?e,kot si sam napisal.?e mora? pospe?it,se ne zgane zlepa(do 2000 obratov).

Zato raje vozim v 4 brzini pri 1500 obr./min.Mi bolj ustreza pa tudi poraba ni ni? ve?ja. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, da ne vle?e je logi?no saj navora tam spodaj ni. ?e rabi? mo?no pospe?it na koncu naselja pa itak prestavo dol pa gasa in ?e letimo. :bravo:

 

Hmmm, glede porabe pa ne vem, a nisi ti eden tistih, ki nekako komaj kdaj pridejo pod 7 litrov na 100km ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se pohvalim. 1100 km do Budimpe?te in nazaj. Poraba do tja je bila 6,8 nazaj pa 6,2 l/100km. :bravo: Fabia 1,4 ga rula pa za karavanarco in le 75 konjev ?e celo dobro potegne (po ravnini do 180 km/h) :blink:

?e bi ?el s svojim bi me pri?lo najmanj 8 litrov pa okvaro hrbtenice. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To, da ne vle?e je logi?no saj navora tam spodaj ni. ?e rabi? mo?no pospe?it na koncu naselja pa itak prestavo dol pa gasa in ?e letimo. :bravo:

 

Hmmm, glede porabe pa ne vem, a nisi ti eden tistih, ki nekako komaj kdaj pridejo pod 7 litrov na 100km ;)

 

He,he,pridem pridem-v?asih,ko gremo kam na dolgo pot.Takrat mi pije tudi "neverjetnih" 6,4l/100. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,pridem pridem-v?asih,ko gremo kam na dolgo pot.Takrat mi pije tudi "neverjetnih" 6,4l/100. :aaaaa:

 

 

Samo vi pa ste vsi po vrsti eni ?udodelci - jest moje ne spravim pod 7,5 pa da ?e tako lepo vozim in ne stiskam gasa po nepotrebnem... :(

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes me je impresionirala BGF 1.6i 16v, poraba pri sicer res ekonomi?ni vo?nji (ni sicer blo relacije, ampak samo obrati tam do 4.000) - 6.54! :ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Par dni se s total raz?telanim Hro??em vozm (1200 J), poraba nora, tko od oka usaj 15l! :danzoman::blink::P

 

?e rabi? ohranjen VW 1300 motor z malo prevo?enimi km, se javi. Dobi? ga za toliko, kolikor ta raz?telani porabi na 2100km. :cheers:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e poraba mojga motorja - Kawasaki ZZR 600 - bolj turisti?na vo?nja - no ja zelo turisti?na!!!

Poraba.com

 

Mater men je prej CBR-ka 600f l.95, porbila od 4,5 do 6 litrov, zdej pa isti motor samo letnik 2002, pa je minimum 5,1, max pa 7 ?zmeden? litrov. Pa stara ma ?e vplinja?e, nova pa elektronski vbrizg, sicer sem se ?e pozanimal in mi vsi pravijo da je normalno. :(

 

Pa ?e en orientacijski podatek, prej 100 konjev in 217 kilogramov, sedaj pa 110 konjev in 170 kilogramov, kje je tukaj logika ? :huh:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater men je prej CBR-ka 600f l.95, porbila od 4,5 do 6 litrov, zdej pa isti motor samo letnik 2002, pa je minimum 5,1, max pa 7 ?zmeden? litrov. Pa stara ma ?e vplinja?e, nova pa elektronski vbrizg, sicer sem se ?e pozanimal in mi vsi pravijo da je normalno. :(

 

Pa ?e en orientacijski podatek, prej 100 konjev in 217 kilogramov, sedaj pa 110 konjev in 170 kilogramov, kje je tukaj logika ? :huh:

 

 

Al pa si se ti men mal poredu!!..........................Si se vpra?al? :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa si se ti men mal poredu!!..........................Si se vpra?al? :hohoho::hohoho:

 

Nisem sramezljiv (ok kak gram ali dva) ?e moped je shuj?al za skor 50 kil, poraba pa je konstantno ve?ja kot pri starem. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex povej raj? po pravici........tvoj model je malo starej?i in ?e malo raz?telan, zato taka poraba :P:hohoho:

 

Nop...novo in precej zasoljeno. :P Ravno danes sem naro?il nov sede?,ker je mi je stari pretrd(preve? tekmovalen).Vzel sem si Selle Italia C2 gel flow-res dober sede?ek. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.